یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که می دانید کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد امسال به صورت همزمان و یکپارچه برای تمام رشته ها از روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه آغاز و در روز جمعه 8 اردیبهشت ماه نیز پایان پذیرفت. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده بودند در بازه زمانی 12 الی 19 خرداد ماه نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام می نمودند، همچنین لازم به ذکر است که با توجه به تقاضای بسیار زیاد داوطلبان مهلت مجددی برای داوطلبانی که در زمان مقرر شده موفق به ثبت کد رشته محل های خود نشده اند گذاشته شد که تا 24 خرداد ماه نسبت به ثبت کد رشته های خود اقدام نمایند. بعد از انجام فرآیند انتخاب رشته داوطلبان بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 می باشند. باید به اطلاع این دسته از داوطلبان برسانیم که به احتمال زیاد نتایج نهایی این آزمون در 12 شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار بگیرد، شما داوطلبان می توانید برای دریافت نتایج خود از طریق این لینک اقدام نمایید، همچنین شما با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد می توانید در جریان تمام اخبار مرتبط با این مقطع تحصیلی قرار بگیرید.

برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد فقط باید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.

زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته ارشد سراسری 97

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 12 شهریور ماه بر روی سایت سنجش کشور قرار خواهد گرفت. شما می توانید در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با درج کدپیگیری و شماره سریال پرونده نسبت به دریافت نتایج ( نهایی ) اقدام نمایید. برای دریافت نتایج خود باید به ترتیب ذیل عمل کنید.

  • در ابتدا وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شوید، سپس بر روی عبارت کارشناسی ارشد کلیک کنید.
  • صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که می بایست بر روی گزینه ” اعلام نتایج ” کلیک کنید.
  • پس از کلیک بر روی این گزینه صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که امکان دسترسی به نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری 97 را از سه روش مختلف برای شما فراهم خواهد کرد.

روش اول: از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانید نتایج را مشاهده کنید.

روش دوم: از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه می توانید نتایج را مشاهده کنید.

روش سوم: از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید نتایج را مشاهده کنید.

چنانچه موفق به دریافت نتایج خود نشدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری 97

بعد از انتشار نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 چنانچه دانشگاهی موفق به تکمیل ظرفیت رشته های خود نشود، کد رشته های خود را از طریق سایت سازمان سنجش کشور در قالب دفترچه ای مبنی بر دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری منتشر می نماید. اگر داوطلبی از رشته پذیرفته شده خود رضایت نداشته باشد و یا با وجود مجاز شدن در انتخاب رشته شرکت نکرده باشد، می تواند شانس خود را مجددا جهت پذیرش در کد رشته های ارائه شده امتحان کند و در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 شرکت کند، ممکن است تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری برگزار نشود اما این خبر چندان موثق نیست، بنابراین فعلا زمان دقیقی جهت تکمیل ظرفیت نمی توان اعلام کرد ولی معمولا 2 هفته الی 1 ماه پس از مشخص شدن نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد سراسری دانشگاه ها اقدام به ارائه لیست کد رشته های دارای ظرفیت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره