تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97

زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97

زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97
زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که میدانید کد رشته محل های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری امسال نیز همانند سال های گذشته در قالب رشته های متمرکز، نیمه متمرکز، با آزمون و بدون آزمون بود. داوطلبانی که در انتخاب رشته خود رشته های نیمه متمرکز را انتخاب نموده اند و اسامی آن ها جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت اعلام شد، باید خود را برای شرکت در مصاحبه آماده نماید. زمان مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 در قالب جدول زمانبندی طی اطلاعیه ای بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت که داوطلبان می بایست برحسب رشته و دانشگاه خود در بازه 30 مرداد لغالت 10 شهریور 97 در مصاحبه شرکت می نمودند. پس از اتمام مصاحبه رشته های نیمه متمرکز 97 داوطلبان منتظر دریافت نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز هستند. با توجه به اطلاعات درج شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور نتایج نهایی ( نتایج مصاحبه ) رشته های نیمه متمرکز به احتمال زیاد نیمه دوم مهر ماه برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود همچنین شما می توانید برای دریافت نتایج نهایی خود از طریق همین لینک اقدام نمایید. چنانچه ابهاماتی در این زمینه برای شما داوطلبان گرامی مطرح گردید می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته های نیمه متمرکز از بین داوطلبانی که کد رشته های نیمه متمرکز را انتخاب نموده و حد نصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده اند از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97

داوطلبان بعد از شرکت در مصاحبه رشته های نیمه متمرکز کنکور منتظر دریافت نتایج مصاحبه خواهند بود و همواره در تماس با مشاوران مرکز ایران مشاوره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 را می پرسند، در پاسخ به این سوال داوطلبان باید بگوییم که با توجه به اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته سال گذشته و پیش بینی های انجام شده  نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 در نیمه دوم مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت، چنانچه این تاریخ با تغییراتی مواجه گردد از طریق کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی خواهیم نمود، لذا شما می توانید با استفاده از شماره سریال پرونده و کد پیگیری نتایج خود را دریافت کنید.

نحوه مشاهده نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97

ممکن است بسیاری از داوطلبان با نحوه دریافت نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز آشنا نباشند، به همین منظور در این بند از مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم و راهنمایی های لازم را در جهت نحوه دریافت نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ارائه خواهیم کرد.

  • در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست گزینه ” سراسری ” را انتخاب کنید.
  • در این مرحله صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که شما می بایست بر روی لینک فعال شده  ” نتایج نهایی رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری سال 1397 ” کلیک کنید.
  • در مرحله آخر خواهید دید که به چند روش نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

چنانچه در دریافت نتایج خود دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران تخصصی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تکمیل ظرفیت رشته های نیمه متمرکز 97

ممکن است بعد از اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ظرفیت دانشگاهی در بعضی از رشته ها تکمیل نشود به همین منظور دانشگاه مربوطه اقدام به تکمیل ظرفیت خود می نماید. تکمیل ظرفیت فرصتی مناسب برای داوطلبانی است که بعد از شرکت در مصاحبه رشته های نیمه متمرکز امید چندانی به پذیرش در این دانشگاه را ندارند و یا وجود دعوت به مصاحبه بنا به هر دلیلی در مصاحبه شرکت نکرده اند، این افراد می توانند شانس خود را مجددا برای پذیرش در رشته های ارائه شده دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت رشته های نیمه متمرکز امتحان کنند. تکمیل ظرفیت رشته های نیمه متمرکز معمولا اواخخد مهمر ماه انجام می پذیرد اما زمان دقیقی از آن در دسترس نیست در صورت مشخص شدن زمان آن از طریق سایت ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. Avatar

    سلام زمان مصاحبه رشته های نیمه متمرکزبهداشت خانواده کی هست؟آیادرسایت سنجش زده میشه؟چه زمانی توسایت میزنن؟

  2. Avatar

    اقا جواب نیمه متمرکز علوم ازمایشگاهیو هوشبری کی میاد؟

دریافت مشاوره