تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

معرفی سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ
سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس فرهنگ از جمله مدارس برگزیده کشور به شمار می روند که به واسطه برخورداری از امکانات آموزشی ویژه ، دانش آموزان بسیاری مشتاق ورود به این مدارس هستند. مدارس فرهنگ مختص دانش آموزان دوره دوم متوسطه رشته انسانی بوده و شعبه های آن در سه استان تهران ، اصفهان و کرمان دایر می باشد.

دانش آموزان مستعد و توانمند پایه تحصیلی نهم می بایست به منظور تحصیل در این مدارس ، در آزمون ورودی آن شرکت کرده و بر دیگر رقبای خود پیروز شوند. ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ برای داوطلبان استان تهران به صورت حضوری و از طریق مراجعه به شعب این مدارس صورت می پذیرد اما دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس فرهنگ استان های اصفهان و کرمان بایستی فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی پیگیری نمایند.

نام نویسی دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس فرهنگ تهران به صورت حضوری انجام می گیرد در صورتی که داوطلبان ساکن استان های اصفهان و کرمان می بایست به ترتیب با مراجعه به سامانه های service.isfedu.ir و sanjesh.kermanedu.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

معرفی سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ استان اصفهان

دانش آموزانی که قصد دارند آخرین سال های تحصیل خود را در مدارس فرهنگ استان اصفهان سپری کرده و با بهره مندی از امکانات آموزشی آن ، خود را برای حضور در رقابت حساس کنکور سراسری آماده کنند ، می بایست در مدت زمان مقرر به “سامانه الکترونیکی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان” به نشانی service.isfedu.ir مراجعه کرده و اقدامات لازم را به انجام برسانند.

با توجه به این که تمامی مراحل نام نویسی به صورت اینترنتی انجام می شود ، لازم است داوطلبان از مدارک مورد نیاز اسکن تهیه کرده و پس از تکمیل فرم تقاضانامه و درج اطلاعات خود ، فایل های مربوطه را در سامانه بارگذاری نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام علاقه مندان پس از پرداخت هزینه نام نویسی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به حساب “تمرکز درآمدهای اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان” نهایی خواهد شد.

لازم به ذکر است که این مبلغ تنها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت service.isfedu.ir قابل پرداخت بوده و دریافت هر گونه وجه به غیر از مبلغ تعیین شده ، تحت هر عنوانی ممنوع می باشد.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ استان کرمان

مدارس فرهنگ در استان کرمان نیز دارای شعبه بوده و دانش آموزان پایه نهم این استان نیز می توانند در مدت زمان مقرر ، نسبت به طی مراحل ثبت نام خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. این دسته از داوطلبان می بایست ابتدا با مراجعه به “سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان” به آدرس sanjesh.kermanedu.ir ، دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت نموده و با دقت مطالعه نمایند.

پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز و تهیه اسکن از مدارک مندرج در دفترچه ، می بایست به سایت فوق مراجعه نموده و مبلغی را که به عنوان هزینه ثبت نام در نظر گرفته شده است ، پرداخت کنید. پس از واریز وجه و دریافت “کد ثبت نام” می توانید وارد صفحه اصلی ثبت نام آزمون شده و با درج اطلاعات و ارسال فایل اسکن شده مدارک خود ، مراحل نام نویسی را به اتمام برسانید.

پس از پایان زمان ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ و برگزاری آزمون ورودی آن ، دانش آموزان و والدین آن ها منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس فرهنگ می باشند تا بتوانند نسبت به تشکیل پرونده و تکمیل فرآیند ثبت نام خود در مدرسه مورد نظر اقدام کنند. توجه داشته باشید که کسب نمره قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش نهایی دانش آموز نبوده و قبول شدگان این مرحله می بایست در یک مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند. جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از مباحث فوق و همچنین شرایط ثبت نام مدارس فرهنگ می توانید روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برنامه شاد