خانه آزمون استخدامی سایت استخدام بانک ملی | bmi.ir

سایت استخدام بانک ملی | bmi.ir

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی 99
سایت استخدام بانک ملی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت استخدام بانک ملی | bmi.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همان گونه که می دانید عده زیادی از کارجویان مشتاق هستند که در بانک ها مشغول به کار شوند و یکی از بانک های قدیمی و مطرح ایران ، بانک ملی می باشد که هر چند صباح یک بار ، فراخوانی مبنی بر جذب نیروی انسانی جدید منتشر می کند. این فراخوان از طریق آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی یا سایت رسمی این بانک و پایگاه های خبری مرتبط با آن به اطلاع داوطلبان می رسد.

ضمن این که اطلاع رسانی استخدام بانک ملی به صورت اینترنتی می باشد ، اعلام علاقه مندی داوطلبان برای استخدام نیز ، اغلب به صورت الکترونیکی می باشد که در هر دوره ممکن است از سایت های متفاوتی انجام شود.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی

چنان چه فرآیند ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی دوره بعد مانند سال 97 بر عهده ” مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ” باشد، داوطلبان باید به سایت رسمی آن با نشانی hrtc.ir مراجعه نمایند و در غیر این صورت از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org به نشانی انجام می شود.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی

متاسفانه یا خوشبختانه نمی توان برای ثبت نام فرآیند استخدام بانک ملی سایت مشخصی را در نظر گرفت. چرا که ممکن است یک دوره استخدام بانک ملی از طریق ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی انجام شود و در دوره ای دیگر این فرآیند با تکمیل فرم استخدام در سایت رسمی بانک ملی صورت گیرد.

حالت اول که ممکن است بانک ملی جزو ارگان های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باشد را بررسی می کنیم. معمولا مسئول برگزاری و ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ” سایت سازمان سنجش آموزش کشور “ می باشد که آدرس اینترنتی آن sanjesh.org است. از طرفی این آزمون در سال 97 توسط ” مرکز آزمون جهاد دانشگاهی “ به نشانی hrtc.ir برگزار شد که از قضا بانک ملی نیز در دوره مذکور جزو ارگان های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بوده است. بنابراین می توان متوجه شد که در این شیوه استخدام ، سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به سایت ثبت نام استخدامی دستگاه اجرایی بستگی دارد.

چنان چه استخدام مطابق با حالت دوم و از طریق تکمیل فرم ثبت نام انجام شود ، علاقه مندان تنها باید به ” سایت رسمی بانک ملی “ به نشانی bmi.ir مراجعه کنند و فرم مذکور را دریافت و تکمیل نمایند که پس از آن بسته به تصمیم بانک ملی ایران ، دو حالت ممکن است پیش بیاید :

  1. تمامی داوطلبانی که فرم استخدام بانک ملی را تکمیل کرده اند در یک آزمون ورودی شرکت می نمایند و در صورت قبولی دعوت به مصاحبه می شوند.
  2. داوطلبانی که فرم استخدامی آن ها مورد تایید قرار گیرد به مصاحبه حضوری بانک ملی دعوت می شوند. (در واقع در این حالت آزمونی برگزار نمی گردد.)

پس در هر صورت ، علاقه مندان جهت استخدام بانک ملی باید در یک جلسه مصاحبه حضوری شرکت کنند که جزئیات آن اعم از زمان و مکان برگزاری از طریق مسئول اجرای فرآیند استخدام بانک ملی تعیین می شود.

با توجه به تمام مطالب فوق ، می توان فهمید که سایت ثابتی برای استخدام بانک ملی وجود ندارد و ممکن است در هر دوره جذب نیروی انسانی جدید این بانک ، مسئول اجرای فرآیند استخدام تغییر کند. علاقه مندان جهت شرکت در سایر آزمون های استخدامی می توانند از لینک های ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و … استفاده نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت استخدام بانک ملی | bmi.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما