جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / سایت ثبت نام آزمون دکتری 98

سایت ثبت نام آزمون دکتری 98

سایت ثبت نام آزمون دکتری 98
سایت ثبت نام آزمون دکتری 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دکتری سال 98 در 3 اسفند ماه و برای گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، دامپزشکی و زبان برگزار می شود و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد، در صورت علاقمندی و داشتن شرایط ثبت نام آزمون دکتری 98 می توانند در این آزمون ثبت نام کنند. زمان در نظر گرفته شده از سوی سازمان سنجش برای ثبت نام آزمون دکتری سراسری ، نیمه اول آذر ماه و از روز سه شنبه به تاریخ 97/09/06 تا روز 97/09/12 می باشد، ولی به دلیل افزایش تعداد متقاضیان ثبت نام، زمان ثبت نام تا 97/09/15 (15 آذر ماه) تمدید شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه، ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام آزمون دکتری برای دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

سایت ثبت نام آزمون دکتری 98

برگزار کننده آزمون دکتری سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، بنابراین کلیه مراحل ثبت نام آزمون دکتری از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org انجام می شود. همچنین به دلیل ادغام برگزاری آزمون دکتری دانشگاه سراسری و آزاد، داوطلبان متقاضی دانشگاه آزاد نیز باید از طریق سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند و دانشگاه آزاد ثبت نام و سایت جداگانه ای برای ثبت نام آزمون دکتری نخواهد داشت.

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون دکتری در سایت سنجش

همانطور که گفته شد برای ثبت نام آزمون دکتری باید به آدرس اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نمود. بنابراین اولین قدم، ورود به سایت sanjesh.org می باشد. پس از وارد شدن به سایت صفحه زیر برایتان باز می شود:

برای آنکه صفحه دکتری برایتان باز شود باید مطابق تصویر فوق بر روی گزینه «دکترای تخصصی» کلیک نمایید.

پس از وارد شدن به بخش دکتری باید دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری را مطابق تصویر فوق، دریافت و به دقت مطالعه نمایید. زیرا دفترچه راهنمای ثبت نام شامل اطلاعات مهم از جمله مدارک ثبت نام آزمون دکتری 98، نحوه ثبت نام، شرایط ثبت نام آزمون دکتری و … می باشد و بر همه داوطلبان لازم است تا از آنها اطلاع یابند تا ثبت نام خود را به درستی و بدون اشتباه انجام دهند.

پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و دریافت اطلاعات کافی، می توان برای ثبت نام آزمون دکتری سراسری 98 و ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 خود اقدام نمود. اولین مرحله برای شروع فرایند ثبت نام، واریز هزینه ثبت نام آزمون دکتری 98 می باشد. بدین منظور باید بر روی عبارت «ثبت نام آزمون نیمه متمرکز ورودی دکتری سال 1398» که در تصویر فوق مشخص شده است، کلیک نمود تا صفحه زیر باز شود:

پس از ورود به صفحه ثبت نام باید از سمت راست سایت بر گزینه «خرید کارت» کلیک کنید و وارد صفحه زیر شوید:

 

در صفحه خرید کارت باید گزینه سریال ثبت نام دکتری 98 را فعال نمایید و مبلغ مورد نظر که 605/000 ریال (500 تومان جهت اطلاع رسانی از طریق پیامک) می باشد را از طریق کارت بانکی پرداخت نمایید. حال می توانید پس از پرداخت هزینه، ثبت نام خود را انجام دهید. برای این کار بایستی مجددا بر روی عبارت «ثبت نام آزمون نیمه متمرکز ورودی دکتری سال 1398» کلیک کنید و سپس با وارد کردن سریال ثبت نام و عبارت امنیتی، فرم ثبت نام را دریافت نمایید.

  • در هنگام ثبت نام دقت شود که بر روی کلمه Back مرورگر کلیک نشود و همچنین از باز کردن بیش از یک صفحه بر روی کامپیوتر خودداری نمایید زیرا در غیر اینصورت مجبور به آغاز مجدد مراحل ثبت نام می شوید.
  • ثبت نام شما در سایت زمانی قطعی می شود که پس از پایان مراحل ثبت نام و تائید نهایی، موفق به دریافت شماره پرونده 6 رقمی و شماره پیگیری 16 رقمی شوید. در غیر اینصورت ثبت نام شما ناقص می باشد و باید مجددا مراحل ثبت نام را تکرار کنید.
  • پس از پایان مراحل ثبت نام از فرم ثبت نام خود پرینت تهیه نموده و تا پایان فرایند برگزاری آزمون دکتری و پذیرش در دانشگاه، نزد خود حفظ نمایید.

مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره ثبت نام آزمون دکتری تمامی داوطلبان را انجام می دهد، بنابراین اگر در هنگام ثبت نام خود با مشکلی مواجه شدید، با این مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره