تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / ورود به سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 | sanjeshp.ir 

ورود به سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 | sanjeshp.ir 

سایت ثبت نام دستیاری دندانپزشکی 1400
سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 | sanjeshp.ir  با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

عنوان “دستیار” به فردی اطلاق می شود که با داشتن مدرک دکتری دندانپزشکی عمومی و پذیرش درآزمون ورودی دستیاری، جهت آموزش های نظری و کسب مهارت های عملی در یکی از رشته های تخصصی دندانپزشکی (شامل آسیب شناسی دهان و فک و صورت، ارتودانتیکس، اندودانتیکس، بیماری های دهان و فک و صورت، پروتزهای دندانی، پریودانتیکس، جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی کودکان و رادیولوژی دهان و فک و صورت) به آموزش، پژوهش و انجام فعالیت های درمانی مشغول می شود و پس از گذراندن تمامی دروس و موفقیت در آزمون های حین دوره، در آزمون گواهینامه (دانشنامه) تخصصی شرکت کرده و متناسب با نمره این آزمون موفق به اخذ دانشنامه تخصصی می گردد.

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی در وب سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir انجام می شود.

معرفی سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

آزمون دستیاری دندانپزشکی هر ساله در دانشگاه های علوم پزشکی منتخب کشور و از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار می شود که هدف از آن، گزینش افراد توانا و تعلیم آن ها در زمینه های تخصصی دندان پزشکی می باشد. داوطلبان واجد شرایطی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، باید فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی و از وب سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام دهند. بخشی از سایت مرکز سنجش پزشکی به متقاضیان شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی اختصاص یافته است.

داوطلبان ضمن اطلاع از زمان به سایت سنجش پزشکی به آدرس مذکور مراجعه کرده و ضمن مطالعه راهنمایی های لازم جهت ثبت نام، اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در قسمت های مربوطه درج می نمایند. ثبت نام آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی دندان پزشکی بر اساس مفاد دستورالعمل اعلام شده از طرف دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی انجام می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

راهنمایی ثبت نام در آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99

داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی را دارند، جهت نام نویسی باید به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کرده و از طریق مراحل ذیل، نسبت به نام نویسی خود در این آزمون اقدام نمایند.

  • ابتدا به صفحه اصلی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir وارد شده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “دندانپزشکی” را انتخاب کنید.
  • بر روی گزینه “دستیاری دندانپزشکی” کلیک نمایید.
  • از میان لینک های فعال ، عبارت “ارسال مدارک و ثبت نام جدید” را برگزینید.
  • مجددا وارد بخش ارسال مدارک و ثبت نام جدید شده و پس از مطالعه قوانین و مقررات، آن را تایید نمایید.
  • اگر تابعیت ایرانی دارید، کد ملی خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و فرآیند نام نویسی را ادامه دهید. داوطلبان غیرایرانی می بایست به جای کد ملی، شماره گذرنامه خود را درج نمایند.
  • پس از وارد کردن کد ملی یا شماره گذرنامه، لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی برای شما فعال خواهد شد.
  • هر یک از اطلاعات خواسته شده را در بخش های مربوطه درج کرده وسپس گزینه ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار را بفشارید.
  • در این مرحله لازم است نسبت به پرداخت هزینه نام نویسی خود با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نموده و کد پرداخت دریافت کنید.
  • با دریافت کد پرداخت خود، می توانید مراحل ثبت نام و تکمیل فرآیند نام نویسی را تکمیل نمایید.

لازم به ذکر است که مبلغ ثبت نام آزمون غیرقابل باز پرداخت می باشد، لذا در صورت احراز تمامی شرایط مورد نیاز، نسبت به ثبت نام خود اقدام فرمایید. همچنین داوطلبین ملزم به تکمیل و ارائه مدارک لازم در موعد مقرر و به شکلی که اعلام می شود، می باشند. چنانچه در هر زمان مشخص شود که داوطلب واجد شرایط نبوده و یا صحت مدارک ارسال شده مورد تأیید واقع نشود، حق ادامه دوره از داوطلب سلب شده و به مدت 2 دوره از شرکت در آزمون ورودی دوره های دستیاری محروم خواهد شد. اعلام نتیجه اولیه به صورت کارنامه ای حاوی نمره و رتبه داوطلب خواهد بود که به همراه فرم انتخاب رشته در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 1400 | sanjeshp.ir  با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره