تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت 99

دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت 99

pdf دفترچه سوالات آزمون ورود به حرفه مهندسان تاسیسات برق نظارت 99
دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون ورود به حرفه مهندسان سالانه دوبار و با هدف اعطای پروانه اشتغال به کار مهندسی به داوطلبان واجد شرایط برگزار می گردد. وزارت راه و شهرسازی ؛ معاونت مسکن و ساختمان با همکاری سازمان سنجش اقدام به برگزاری آزمون نظام مهندسی در 7 رشته تخصصی می نماید.

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی که قصد دارند در یکی از رشته های معماری (نظارت ، طراحی و اجرا) ، عمران (نظارت ، محاسبات و اجرا) ، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت) ، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) ، نقشه برداری ، شهرسازی و ترافیک نسبت به ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 اقدام نمایند می توانند با مطالعه سوالات آزمون های دوره های قبل آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون کسب نمایند.

داوطلبان می بایست از طریق اداره کل استان محل عضویت خود برای اطلاع از امکان دریافت پروانه اشتغال به کار در رشته و صلاحیت مورد نظر ، پیش از ثبت نام در آزمون اطمینان حاصل نمایند.

دریافت سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت دوره های قبل

آزمون نظام مهندسی در رشته تاسیسات برقی طراحی برای دوره اول سال 98 در نوبت عصر روز پنجشنبه 18 مهر 98 برگزار می شود. در این آزمون داوطلبان ملزم به پاسخگویی 60 سوال هستند. اگر چه حد نصاب قبولی در آزمون های ورود به حرفه مهندسان در تمامی رشته ها و صلاحیت های آنان 50 درصد می باشد اما این بدین معنا نیست که شما با پاسخگویی به 30 سوال آزمون ، پذیرفته خواهید شد.

پاسخ به 30 سوال آزمون در صورتی موفقیت شما را تضمین می کند که اطمینان کامل از درستی و صحت آن ها داشته باشید چرا که به پاسخ های اشتباه یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد. عاملی که در این آزمون می تواند در موفقیت شرکت کنندگان موثر باشد سرعت عمل بالای داوطلبان در پاسخگویی به سوالات آزمون است.

سرعت عمل بالا ، علاوه بر مطالعه کامل مباحث ، از طریق آشنایی با نمونه سوالات دوره های قبل و حل و تمرین آن ها به دست می آید. در این قسمت نمونه سوالات آزمون رشته تاسیسات برقی نظارت در چند سال اخیر قرار داده شده است که در صورت تمایل با کلیک بر روی لینک هر کدام از آن ها ، سوالات و پاسخنامه آن ها را دریافت خواهید کرد.

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت
برای دریافت نمونه سوالات بر روی لینک آن ها کلیک نمایید.
دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت بهمن ماه 1397
دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت اردیبهشت ماه 1397
دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت مهر ماه 1396
دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت اسفند ماه 1395

منابع آزمون نظام مهندسی رشته تاسیسات برقی نظارت

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی رشته تاسیسات برقی نظارت را دارند می توانند با استفاده از منابع اعلام شده در سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی خود را برای کسب موفقیت در آزمون آماده نمایند. برای سهولت دسترسی به این منابع ، مباحث امتحانی مورد نیاز را در جدول زیر قرار داده ایم. چنان چه برای تسلط بیشتر بر روی منابع درسی نیاز به معرفی بهترین منابع کمک درسی را دارید می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران متخصص مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره دریافت نمایید.

منابع رشته تاسیسات برقی (نظارت)
مباحث امتحانی سال چاپ مباحث امتحانی سال چاپ
قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌ نامه‌ های اجرائی آن 1390 مبحث اول (تعاریف) 1392
مبحث دوم (نظامات اداری) 1384 مبحث سوم (حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق) 1395
مبحث دوازدهم (ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا) 1392 مبحث سیزدهم (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها) 1395
مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان ­برقی) 1392 مبحث نوزدهم (صرفه‌جویی در مصرف انرژی) 1389
مبحث بیست و یکم  (پدافند غیرعامل) 1395 مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمان) 1392
کتاب ­های راهنمای مباحث مقررات ملی ساختمان نشریه ۱۱۰-۱ و ۱۱۰-۲ سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور
اطلاعات عمومی تاسیسات برقی و الزامات آن ، مراجع علمی و فنی معتبر مسائل مربوط به اجرا و نظارت تاسیسات برقی در ساختمان‌ ها

در سال 98 زمان ثبت نام اولین دوره آزمون ورود به حرفه مهندسان از تاریخ 12 لغایت 21 تیرماه تعیین شده است. علاقه مندان برای ثبت نام می بایست با ورود به سامانه راه و شهرسازی ؛ معاونت مسکن و ساختمان به نشانی inbr.ir ، ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 را دانلود و مطالعه نمایند.

چنانچه داوطلبان واجد شرایط اعلام شده باشند باید ابتدا هزینه آزمون را که برای رشته مهندسی تاسیسات برقی نظارت 85 هزار تومان تعیین شده است پرداخت و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند و در نهایت از فرم ثبت نامی خود پرینت گرفته و تا مراحل بعدی آزمون نزد خود نگه دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نظارت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره