تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / شرایط استخدام بانک شهر 1400

شرایط استخدام بانک شهر 1400

شرایط نام نویسی آزمون استخدامی بانک شهر 1400
شرایط استخدام بانک شهر 1400

بانک شهر یکی از بانک های خصوصی کشور می باشد که در سال 88 توسط شهرداری تهران تاسیس شد. این بانک نیز همانند سایر بانک های کشور در دوره های مختلف جهت تکمیل منابع انسانی مورد نیاز خود اقدام به جذب نیرو می نماید و پذیرش در آن مشروط به دارا بودن تعدادی شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که تنها داوطلبان واجد همه این شرایط امکان استخدام خواهند داشت. علاقه مندان به اشتغال در بانک شهر باید اطلاعیه مربوط به جذب که از طریق سایت اختصاصی آن منتشر می گردد را مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط لازم، اقدام به ثبت نام نمایند.

شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده جهت استخدام در هر دوره و شعب مختلف بانک شهر متفاوت می باشد.

شرایط استخدام بانک شهر 1400

استخدام در بانک شهر نیز مانند سایر بانک های کشور دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. در واقع شرایط عمومی پذیرش برای اکثر شعبه ها یکسان است اما شرایط اختصاصی، بر اساس دوره و شهر، ممکن است دستخوش تغییراتی گردد که در این صورت جزئیات آن هنگام اعلام نیاز بانک شهر از طریق آگهی استخدام موجود در سایت بانک مذکور و همین مطلب اعلام می گردد.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در جریان کلیه اخبار مربوط به جذب نیرو توسط این بانک قرار بگیرید. شرایط عمومی و اختصاصی بر اساس آخرین دوره پذیرش که به سال 98 بر می گردد، به شرح زیر می باشد.

شرایط عمومی

 • متولدین دهه 60 به بعد
 • دارای حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های مدیریت‏، حسابداری‏، اقتصاد‏، زبان انگلیسی‏، کامپیوتر‏، ریاضی‏ و صنایع (کلیه گرایش ها) از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات با حداقل معدل 15
 • داشتن حداقل 8 سال سابقه بانکی (حداقل 6 سال در زمینه امور ارزی و بین الملل)
 • تسلط کافی به زبان انگلیسی
 • حسن شهرت در دوران خدمت
 • بهره مندی از سلامت کامل جسم و روان
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان آقا)
 • نداشتن هرگونه ممنوعیت به کارگیری پس از استعلام از بانک محل اشتغال سابق از سوی مراجع ذیصلاح
 • برخورداری از روابط عمومی خوب و روحیه مشتری مداری
 • عدم سوء سابقه کیفری
 • بومی و ساکن شهر مورد تقاضا

توجه: در برخی از شهرها از جمله مشهد علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با سایر زبان ها از جمله زبان عربی نیز یکی از شرایط استخدام می باشد.

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن تابعیت ایرانی و تعهد به نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن محکومیت به فساد اخلاقی
 • عدم پیشینه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه‌های سیاسی دارای دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ‌ایران
 • نداشتن اعتیاد به دخانیات و موادمخدر
 • مشغول نبودن در دستگاه های دولتی، خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی
 • عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی (توجه داشته باشید که چنانچه در مراحل استخدامی ‌مشخص گردد داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد، استخدام وی لغو خواهد شد.)
 • حداکثر سن برای مدرک کارشناسی 27 سال و برای مدرک کارشناسی ارشد 30 سال
 • داشتن حداقل معدل کل 16 در دوران تحصیلات عالی

چند نکته

 1. شرط سن و معدل در دوره ها و شهرهای مختلف ممکن است متغیر باشد که در این صورت، شرایط مربوطه در آگهی استخدام مربوط به همان سال اعلام می گردد.
 2. در صورت بروز هر گونه خطا در ارسال اطلاعات یا تفسیر اشتباه از شرایط اعلام شده در سامانه، مسئولیت آن بر عهده متقاضی خواهد بود.
 3. برای استخدام در بانک صرفا دارا بودن شرایط عمومی ‌و اختصاصی فوق کافی نمی باشد بلکه قبولی در آزمون کتبی، پذیرش مصاحبه حضوری، انجام معاینات پزشکی و قبولی در آزمونی که در دوره شروع خدمت برگزار می شود، از دیگر شرایط لازم است.

چنانچه هر یک از متقاضیان واجد شرایط ذکر شده باشند، می توانند در زمان استخدام بانک شهر 1400 نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی بانک شهر اقدام نموده و مراحل استخدام خود را از طریق سایت استخدام بانک شهر به نشانی shahr- bank.ir طی کنند.

لازم به ذکر است که در سال جاری احتمال جذب نیروی این بانک از روش بررسی رزومه داوطلبان نیز وجود دارد که در این صورت متقاضیان می بایست فرمی که بر روی سایت مذکور قرار داده می شود را به وسیله اطلاعات هویتی، تحصیلی، حرفه ای و مهارتی خود تکمیل نموده و منتظر نتایج مرحله اول باشند. افرادی که اسامی آن ها جزء پذیرفته شدگان اولین مرحله باشد، می بایست خود را برای شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1400 آماده نمایند. شما می توانید اطلاعات کامل تر را با کلیک بر روی هریک از لینک های مورد نظر به دست آورید.

 

سوالات متداول

1- آیا برای استخدام بانک شهر 1400 شرط سنی وجود دارد؟

مطابق آخرین دوره، برای پذیرش در این بانک شرط سنی حداکثر 27 سال برای مدرک کارشناسی و حداکثر 30 سال برای مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است.

2- جهت استخدام بانک شهر 1400 متقاضیان می بایست دارای چه مدرک تحصیلی باشند؟

حداقل مدرک تحصیلی که داوطلبان استخدام در بانک مذکور باید داشته باشند، مدرک کارشناسی در رشته های مورد نیاز با حداقل معدل 15 است.

3- آیا شاغلین حق ثبت نام در پذیرش نیروی بانک شهر را دارند؟

خیر، یکی از شرایط استخدام بانک مذکور مشغول نبودن در دستگاه های دولتی، خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. سلام آیا با مدرک فوق دیپلم میتوان در این آزمون شرکت کرد؟

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی