خانه آزمون استخدامی شرایط استخدام بانک شهر 1401

شرایط استخدام بانک شهر 1401

شرایط نام نویسی آزمون استخدامی بانک شهر 1401
شرایط استخدام بانک شهر 1401

بانک شهر یکی از بانک های خصوصی کشور می باشد که در سال 88 توسط شهرداری تهران تاسیس شد. این بانک نیز همانند سایر بانک های کشور در دوره های مختلف جهت تکمیل منابع انسانی مورد نیاز خود اقدام به جذب نیرو می نماید و پذیرش در آن مشروط به دارا بودن تعدادی شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که تنها داوطلبان واجد همه این شرایط امکان استخدام خواهند داشت. علاقه مندان به استخدام بانک شهر باید اطلاعیه مربوط به جذب که از طریق سایت اختصاصی آن منتشر می گردد را مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط لازم، اقدام به ثبت نام نمایند.

حداقل معدل کل در همه مقاطع تحصیلی در کلیه رشته و گرایش ها، 15 تمام می باشد.شرایط استخدام بانک شهر 1401

استخدام در بانک شهر نیز مانند سایر بانک های کشور دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. در واقع شرایط عمومی پذیرش برای اکثر شعبه ها یکسان است اما شرایط اختصاصی، بر اساس دوره و شهر، ممکن است دستخوش تغییراتی گردد که در این صورت جزئیات آن هنگام اعلام نیاز بانک شهر از طریق آگهی استخدام موجود در سایت بانک مذکور و همین مطلب اعلام می گردد.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در جریان کلیه اخبار مربوط به جذب نیرو توسط این بانک قرار بگیرید. شرایط عمومی و اختصاصی به شرح زیر می باشد.

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی
 • دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائمی قانونی برای آقایان
 • عدم وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معاند
 • دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با عناوین شغلی ذکر شده
 • عدم اشتغال به کار رسمی و همچنین نداشتن تعهد خدمت و یا عدم وجود منع استخدامی به موجب آرای مراجع قضایی ذی صلاح
 • عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و همچنین توانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می شوند.
 • افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باید دارای حداکثر 28 سال تمام (متولدین 1 فروردین ماه 1373 به بعد) و افرادی که مدرک تحصیلی آن ها کارشناسی ارشد است، باید حداکثر سن آن ها 30 سال تمام باشد. (متولدین 1 فروردین ماه 1371 به بعد)

نکته: توجه داشته باشید، مدت انجام خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان مرد اضافه خواهد شد.

شرایط اختصاصی

 • داشتن مدرک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از رشته های گفته شده فقط از دانشگاه های سراسری روزانه، شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد اسلامی و موسسه عالی آموزش بانکداری ایران.
 • مدرک معادل و همچنین مدرک تحصیلی با عناوین دوره های فراگیر، آموزش باز و مکاتبه ای با توجه به نحوه پذیزش دانشجو خارج از آزمون های سراسری دانشگاه ها، مورد پذیرش نخواهد بود.
 • مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل، زمان پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آن ها بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی باشد، مورد پذیرش نخواهد بود.
 • در هر یک از رشته های امتحانی صرفا فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مفطع تحصیلی ذکر شده، می توانند نام نویسی نمایند. پذیرش رشته و یا گراش های دیگر امکان پذیر نمی باشد.
 • اصالت مدرک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذی صلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت در هر مرحله، اشتغال داوطلب منتفی خواهد شد.
 • حداقل معدل کل در مقاطع تحصیلی همه رشته و گرایش ها 15 تمام می باشد.

شرایط احراز مشاغل

داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های زیر باشند، می توانند در آزمون استخدام بانک ثبت نام نمایند.

رشته و گرایش های مورد پذیرش آزمون استخدامی بانک شهر 1401
رشته تحصیلیگرایش
مدیریتامور بانکی، بازرگانی، بازاریابی، دولتی، اجرایی، MBA، اقتصادی، مالی، فناوری اطلاعات، کسب و کار، استراتژی، مدیریت پروژه، کارآفرینی، منابع انسانی و تکنولوژی
علوم اقتصادی / اقتصادکلیه گرایش ها
حسابداری / حسابرسیکلیه گرایش ها
بانکداریکلیه گرایش ها
ریاضیکلیه گرایش ها
آمارکلیه گرایش ها
مهندسی صنایعکلیه گرایش ها
مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوترکلیه گرایش ها
رشته زبان انگلیسیکلیه گرایش ها
حقوقحقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق تجارت بین الملل، حقوق عمومی، حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق اسناد و قرارداد های تجاری، حقوق شرکت های تجاری، حقوق مالی و اقتصادی و حقوق اقتصادی(صرفا در مقطع کارشناسی ارشد مشروط به دارا بودن مدرک کارشناسی حقوق)

توجه: متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد نیز باید رشته تحصیلی آن ها در این مقطع و همچنین در دوره کارشناسی مرتبط با مندرجان جدول بالا باشد. در ضمن ملاک ارزیابی داوطلبان صرفا رشته و گرایش تحصیلی آن ها در مقطع کارشناسی یا همان لیسانس می باشد.

چنانچه هر یک از متقاضیان واجد شرایط ذکر شده باشند، می توانند در زمان استخدام بانک شهر 1401 نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی بانک شهر اقدام نموده و مراحل استخدام خود را از طریق سایت استخدام بانک شهر به نشانی shahr- bank.ir طی کنند.

افرادی که اسامی آن ها جزء پذیرفته شدگان اولین مرحله باشد، می بایست خود را برای شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401 آماده نمایند.
سوالات متداول

1- آیا برای استخدام بانک شهر 1401 شرط سنی وجود دارد؟

بله، برای پذیرش در این بانک شرط سنی حداکثر 28 سال برای مدرک کارشناسی و حداکثر 30 سال برای مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است.

2- جهت استخدام بانک شهر 1401 متقاضیان می بایست دارای چه مدرک تحصیلی باشند؟

حداقل مدرک تحصیلی که داوطلبان استخدام در بانک مذکور باید داشته باشند، مدرک کارشناسی در رشته های مورد نیاز با حداقل معدل 15 است.

3- آیا شاغلین حق ثبت نام در پذیرش نیروی بانک شهر 1401 را دارند؟

خیر، یکی از شرایط استخدام بانک مذکور عدم اشتغال به کار رسمی و همچنین نداشتن تعهد خدمت می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۲ نظر

 1. سلام من مدرک ارشد دانشگاه دولتی دارم ولی توش قید شده نامبرده ۸ سال تعهد خدمت در ایران دارد. میتونم قبول بشم؟

 2. سلام ،
  من لیسانس زبان انگلیسی هستم و متولد ۱۳۶۳هستم امکانش هست که توی آزمون شرکت کنم

  • با سلام، مطابق با آخرین اطلاعیه ی منتشر شده، حداکثر سن مجاز با مدرک کارشناسی ۲۸ سال تمام بوده و صرفا مترجمی زبان انگلیسی مورد پذیرش خواهد بود.

 3. سلام
  بنده لیسانس حقوق هستم ولی در دفترچه بندی مبنی برثبت نام کارشناسی ارشد یا کارشناسی قید نشده و چون فقط کارشناسی ارشدداشت من مجبورشدم ثبت نام کنم
  دفترچه برای کاربران سو برداشت ایجادمیکنه
  میشه منو راهنمایی بکنید که الان بایدچیکارکنم؟؟

 4. سلام معدل من ۱۴/۷۸هست میتونم‌ثبت نام کنم یانه

 5. سلام من لیسانس حقوق هستم توی مراحل ثبت نام برای لیسانس گزینه ای نبود فوق لیسانس انتخاب کردم اگر من امتحانوقبول شم ردمیشم یانه؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • با سلام، مطابق با سنوات گذشته، در صورت قبولی در آزمون و عدم دارا بودن مدرک عنوان شده در زمان ثبت نام، به دلیل تطابق نداشتن مدرک ذکر شده به عنوان متخلف محسوب شده و قبولی شما لغو خواهد شد.

 6. باسلام من مدرک کارشناسی فن آوری اطلاعات دارم آیا میتوانم درآزمون استخدامی شرکت کنم ممنون.

  • با سلام، در صورت داشتن مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی بانک شهر خواهید بود.

 7. با سلام
  من رشته م فناوری اطلاعات سلامت هست. میتونم در آزمون شرکت کنم؟؟

  • با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک شهر سال ۱۴۰۱، با مدرک تحصیلی ذکر شده امکان ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارید.

 8. سلام وقت بخیر من متولد ۶۹ هستم و دارای مدرک ارشد حقوق خصوصی می تونم ثبت نام کنم؟

 9. منابع تخصصی و عمومی رشته حقوق برای آزمون استخدامی بانک شهر چیست

  • با سلام، مطابق با دفترچه منتشر شده بابت آزمون استخدامی بانک شهر سال ۱۴۰۱، منابع عمومی و اختصاصی تمانی رشته ها شامل: زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، اطلاعات بانکی و مالی و… می باشد.

 10. ببخشید برای رشته تحصیلی حقوق برای کارشناسی جلوش گرایش هاشو نوشته چجوری بدونم گرایشم چیه

 11. سلام ببخشید. برای آزمون استخدامی بانک شهر سال۱۴۰۱چه منابعی رو باید بخونیم از رشته حقوق هم منابع عمومی و هم اختصاصی رو لطفا بگین. ممنون میشم.

  • با سلام و احترام، مطابق با دفترچه منتشر شده بابت آزمون استخدامی بانک شهر سال ۱۴۰۱، منابع عمومی و اختصاصی تمانی رشته ها شامل: زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، اطلاعات بانکی و مالی و… می باشد.

 12. من کارشناسی روانشناسی دارم.شانسی نیست؟:/

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی بانک شهر، از بین فارغ التحصیلان رشته ی روان شناسی جذب انجام نمیگیرد.

 13. کارشناس حقوق میتونه ثبت نان کنه یانه.ودرضمن منابع اختصاصی چیه.چی بخونیم

  • با سلام، مطابق با آخرین اطلاعیه منتشر شده، با داشتن مدرک کارشناسی حقوقی امکان ثبت نام در آزمون استخدامی بانک شهر را دارید.

 14. سلام من کارشناسی حقوق هستم.اما الان کارسناسی ارشد میخونم ولی مدرک ارشد هنوز نگرفتم.میتونم درآزمون ثبت نام کنم.ودرضمن منابع اختصاصی چی هستند

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه استخدامی بانک شهر سال ۱۴۰۰، برای شرکت در آزمون می بایست تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶، فارغ التحصیل شوید.

 15. سلام من اموزش زبان انگلیسی هستم میتونم شرکت کنم؟

 16. سلام آیا با مدرک فوق دیپلم میتوان در این آزمون شرکت کرد؟

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما