جمعه , ۲۳ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم
شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار هستند و دبیران با توانمندی و سطح علمی عالی در این مدارس تدریس می کنند به همین دلیل دانش آموزان بسیاری علاقمند به تحصیل در این مدارس هستند. نحوه ورود به این مدارس در مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است که ما در این مطلب درباره نحوه ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم اطلاعاتی در اختیارتان می گذاریم.

برای ثبت نام پایه هفتم مدارس تیزهوشان، فقط باید از سایت hoosh.medu.ir اقدام کنید.

شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

در سال های گذشته دانش آموزان پایه ششم که علاقمند بودند پایه هفتم را در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند باید در آزمون های پیشرفت تحصیلی که توسط مدارس برگزار می شد شرکت نموده و پس از پذیرش در این آزمون می توانستند وارد این مدارس شوند ولی طی اطلاعیه ای از مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش کشور، از امسال نحوه ورود به این مدارس تغییر کرده است در واقع باهدف کاهش استرس دانش آموزان از امسال پذیرش دانش آموزان پایه هفتم این مدارس بدون برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی و بر اساس ضریب هوشی دانش آموز انجام می شود. یکی از شرایط لازم برای شرکت در این آزمون کسب نمرات خیلی خوب در تمام امتحانات نوبت دوم پایه پنجم و ششم می باشد.

سایت ثبت نام آزمون هوش

همانطور که گفته شد برای ورود به پایه هفتم مدارس تیزهوشان باید ابتدا ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید. ثبت نام اینترنتی از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می شود و کلیه متقاضیان باید در نیمه خرداد با مراجعه به این سایت پیش ثبت نام خود را انجام دهند قبل از ثبت نام ابتدا باید دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی را دریافت نمایید و پس از مطالعه کامل آن و اطلاع از تمام شرایط برای ثبت نام اقدام کنید برای ورود به سایت ابتدا باید مبلغ 15 هزار تومان به صورت اینترنتی پرداخت نمایید و نام کاربری و رمز ورود همگام را داشته باشید ( نام کاربری همان کدملی شما می باشد و رمز ورود همگام را نیز باید از مدرسه ای که پایه ششم را در آنجا تحصیل کرده اید دریافت نمایید ) پس از واریز مبلغ و ورود به سایت، باید اطلاعاتی مانند نام و نام و خانوادگی، کدملی و نام مدارس مورد تقاضا را به ترتیب اولویت خود وارد نمایید و همچنین یک قطعه عکس 4 * 3 نیز اسکن کنید، حدالامکان عکس باید برای سال جاری باشد در غیر این صورت ثبت نام لغو می شود. در ضمن صحت کلیه این اطلاعات وارد شده برعهده دانش آموز می باشد و درصورت مغایرت حق اعتراض وجود ندارد. پس از اتمام مراحل ثبت نام، حتما کدپیگیری ثبت نام را دریافت نمایید تا در زمان مشاهده اعلام نتایج نهایی  به مشکل برنخورید. ضمنا تمام مراحل ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتایج نهایی، اعتراض به نتایج و…به صورت اینترنتی انجام می شود و مدرسه هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد.

زمان ثبت نام و اعلام نتایج آزمون هوش

زمان ثبت نام اینترنتی آزمون هوش نیمه دوم خرداد ماه می باشد و آزمون در تاریخ 5 مرداد برگزار می شود.یک هفته قبل از برگزاری آزمون  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در همین سایت قرار داده می شود که دانش آموزان باید در هنگام حضور در آزمون این کارت را به همراه داشته باشند.در ضمن اطلاعاتی مانند ساعت و نشانی دقیق محل برگزاری آزمون بر روی کارت درج شده است. پس از برگرازی آزمون دانش آموزان باید منتظر اعلام نتایج نهایی باشند و در صورت پذیرفته شدن، برای ثبت نام حضوری به همراه یکی از والدین اقدام کنند.زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی نیمه اول شهریور ماه می باشد.

منابع آزمون هوش مدارس تیزهوشان

در سال های گذشته منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی  کتب درسی سال پنج و ششم بود و سوالات از این دو پایه مطرح می شد ولی با توجه به تغببراتی که امسال صورت گرفته است و بر اساس اطلاعیه رسمی آموزش و پرورش برای قبولی در این آزمون احتیاجی به مطالعه منابع درسی یا غیردرسی نیست در واقع پذیرش دانش آموز براساس ضریب هوشی و استعداد تحصیلی وی صورت می گیرد و حتی نیازی به شرکت درکلاس های تقویتی و آموزشی ندارد. سوالات آزمون هوش امسال به دو صورت تشریحی و تستی مطرح شده بود و بررسی سطح توانمندی دانش آموز در حل مسئله از اهداف این آزمون بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بامرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید