تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون استخدامی خصوصی 99
مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از راه های اشتغال در جامعه ، شرکت در آزمون های استخدامی است. آزمون بخش خصوصی نیز ، یک آزمون استخدامی نوپا می باشد که از تمامی افراد دعوت می کند تا بسته به مهارت و توانمندی های خود ، عنوان شغلی مورد علاقه شان را انتخاب کرده و در آزمون آن شرکت نمایند. اما جهت شرکت در آزمون ، نیاز به ثبت نام اینترنتی بوده و ثبت نام اینترنتی هم ، منوط بر وارد نمودن برخی اطلاعات هویتی می باشد. ممکن است بپرسید که این اطلاعات شامل چه مواردی می شوند. بنابراین از شما دعوت می کنیم جهت دریافت پاسخ این سوال ، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مدارک و اطلاعات هویتی لازم جهت نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی ، به صورت اینترنتی ، ثبت می شوند.

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون استخدامی خصوصی ، شامل موارد خاصی نیست. چرا که محدودیتی مبنی بر شرایط سنی و یا داشتن مدارک تحصیلی در مقاطع مختلف و … برای این آزمون معنا ندارد. بنابراین تنها وارد نمودن دقیق اطلاعات فردی هر داوطلب ، جهت نهایی کردن فرآیند نام نویسی ، کفایت می کند.

اطلاعاتی که وارد نمودن آن ها هنگام نام نویسی در سایت رسمی “آزمون استخدامی بخش خصوصی” به نشانی inre.ir لازم است به شرح زیر می باشند.

  • نام و نام خانوادگی
  • سال تولد
  • کد ملی
  • شماره تلفن همراه
  • استان و شهر محل سکونت

همان طور که مشاهده می کنید هیچ بخشی مربوط به رشته و یا مدرک تحصیلی وجود ندارد. زیرا در این آزمون ، مهارت و شایستگی های شغلی نسبت به معیارهای تحصیلی از اهمیت بالاتری برخوردارند. به همین خاطر است که تمامی علاقه مندان بدون در نظر گرفتن مقطع و مدرک تحصیلی خود ، می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

نحوه درج اطلاعات ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی 98

اما این اطلاعات در کدام مرحله و چگونه باید وارد شوند. در ادامه ، مراحل درج اطلاعات را به صورت گام به گام و تصویری ، بیان می کنیم.

  • در ابتدا لازم است وارد سایت رسمی آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir شوید.
  • از بین گزینه های موجود در بالای صفحه ، بر روی گزینه “ثبت نام در آزمون” ، کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام

  • در صفحه باز شده ، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در قسمت های مربوطه درج نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی ، دکمه “ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله دوم ثبت نام

  • در این گام ، اولین صفحه مربوط به ثبت نام که همان مرحله درج اطلاعات هویتی است ، برایتان نمایان می شود. کادرهایی با عبارت نام ، نام خانوادگی ، سال تولد ، جنسیت ، استان و شهر محل سکونت را مشاهده می کنید که پر کردن آن ها الزامی است.

مرحله سوم ثبت ناماز این مرحله به بعد ، مربوط به انتخاب عناوین شغلی ، پرداخت هزینه ثبت نام و تایید نهایی می باشد که ارتباطی به درج اطلاعات شخصی ، ندارند.

همان طور که گفته شد ، این آزمون یکی از آزمون های استخدامی است که در کشور ما برگزار می شود. از دیگر آزمون های استخدامی می توان به آزمون دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش اشاره کرد. شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی ، معمولا کمی دشوارتر از آزمون شرکت های خصوصی است. از همین رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن ها می توانید از لینک های ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استفاده کرده و یا به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی