یکشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98
مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 98 داوطلبان می بایست اطلاعات کافی درباره نحوه ثبت نام و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داشته باشند. هر ساله ثبت نام برای شرکت در کنکور از طریق سایت سنجش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد. داوطلبان می توانند از طریق دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98 به راحتی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام باخبر شوند. داوطلبان می بایست در زمان تکمیل فرم ثبت نام با دقت فرم را تکمیل نمایند تا اشتباهی در آن به وجود نیایید زیرا چنانچه اشتباهی در تکمیل فرم وجود داشته باشد در مراحل بعدی آزمون فرد دچار مشکل می شود هر چند تمامی اطلاعات خواسته شده برای ثبت نام شامل اطلاعات فردی و تحصیلی می باشد ولی داوطلب باید دقت کافی در زمان تکمیل فرم داشته باشد. با توجه به ادغام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98 و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 تمامی مدارک برای ثبت نام در هر دو آن ها به یک صورت می باشد. در این نوشتار ما تمامی اطلاعات درباره نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری، مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم همچنین شما می توانید چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده سوالاتی در این زمینه داشتید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

تمامی مدارک مورد نیاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به یک صورت می باشد.

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 98 به شرح ذیل می باشد.

1- فایل اسکن شده

  • داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را همراه با مشخصات خود زیر آن اسکن کنند و آن را برای ارسال و ثبت نام اینترنتی آماده نمایند.
  • عکس تمام رخ 4×3 یا 4×6 که در سال جاری گرفته شده باشد.
  • عکس اسکن شده باید حداکثر در ابعاد 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 باشد.
  • عکس اسکن شده نباید حاشیه های زائد داشته باشد و باید تمامی حاشیه های زائد آن حذف شود.
  • عکس داوطلبان خانم باید با حجاب کامل که فقط صورت آن ها مشخص باشد.
  • عکس داوطلب می بایست مشخص، واضح و بدون اثر مهر، منگنه و لکه باشد.
  • فرمت عکس اسکن شده باید JPG باشد.
  • عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد، داوطلبان باید توجه داشته باشند که اسکن نباید از روی کارت های شناسایی (شناسنامه، کارت ملی و …) نباشد زیرا در صورتی که با توجه به توضیحات فوق انجام نگیرد ثبت نام داوطلب باطل می شود و نمی تواند در آزمون شرکت نماید.

2- سریال ثبت نام

برای خریداری این شماره سریال می توانید از کارت های بانکی عضو شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال می باشد اقدام نمایید این شمال سریال شامل کد 12 رقمی با عنوان سریال ثبت نام می باشد.

3-سریال علاقمندی

برای تهیه سریال علاقمندی فقط باید از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال می باشد خریداری و تهیه کرد این شماره سریال که با عنوان سریال علاقمندی دارای یک کد 10 رقمی می باشد.

  • قابل توجه متقاضیان شرکت در رشته امتحانی اول و دوم و همچنین اعلام علاقمندی، این داوطلبان باید سه شماره سریال اعتباری تهیه نماید به این صورت که برای رشته امتحانی اول یک سریال ثبت نام، سریال علاقمندی برای شرکت در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و یک سریال ثبت نام برای رشته امتحانی دوم تهیه نمایند.

4-داوطلبانی که ناشنوا یا کم شنوا، نابینا، کم بینا و یا معلول جسمی حرکتی هستند می بایست فرم مخصوص وضعیت خود را از سرپرست مرکز تهیه نمایند و در فرم ثبت نام بند مربوطه را علامتگذاری کنند.

5- فارغ التحصیلان دوره کارشناسی باید اصل فرم تکمیل شده معدل خود را تا تاریخ 98/06/31 تکمیل نموده و فرم تکمیل شده را به تایید موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی برسانند.

نکته مهم: داوطلبان توجه داشته باشند که در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری مدارک خود را که شامل : کارت ملی، شناسنامه و مدرک کاردانی و کارشناسی می شود را به همراه داشته باشند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98

کلیه داوطلبان باید پس از تهیه تمامی مدارک مورد نیاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 جهت ثبت نام در تاریخ 16 آذر تا 25 آذر از طریق سایت سازمان سنجش و به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایند. زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 درتاریخ 98/2/5 تا 98/2/6 روز پنجشنبه و جمعه می باشد. نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 98 به صورت اینترنتی انجام می شود از این رو داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org  مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند همچنین داوطلبان می بایست پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت سریال اعتباری وارد بخش مربوط به کارشناسی ارشد که در سایت سازمان سنجش مشخص شده است مراحل ثبت نام را انجام دهند. داوطلبان با توجه به علاقمندی خود می توانند حداکثر در دو کد رشته امتحانی که یکی از آن به عنوان رشته اصلی و دیگری رشته شناور می باشد ثبت نام کرده و برای هر یک به صورت جداگانه کارت اعتباری تهیه نمایند و در آزمون های مربوط به آن اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره