یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از مشخص شدن زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 داوطلبان زیادی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و از مشاوران مرکز در مورد منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش می پرسند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مقاله را به منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 اختصاص دهیم و علاوه بر پرداختن به منابع آزمون، به موضوعاتی همچون زمان و نحوه ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 نیز بپردازیم. بنابراین اگر قصد ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید. چنانچه پس از مطالعه مطلب باز هم سوال یا ابهامی وجود داشت می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ﺑﻪ ازای ﻫﺮ ﺳﻮال ﻏﻠﻂ، ﯾﮏ ﺳﻮم ﻧﻤﺮه ﻣﻨﻔﯽ در نظر گرفته می شود.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 منتشر شده و ظبق اطلاعات مندرج در این دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 از تاریخ 23 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا 31 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش لازم به ذکر است که جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و پس از پرداخت مبلغ 36 هزار تومان ( به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب ) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام به ثبت نام نمایید. 

منابع سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ﺑﻪ ﻫﺮ داوطلب دو دفترچه داده خواهد شد. ﯾﮏ دﻓﺘﺮﭼﻪ ﺣﺎوی ﺳﻮالات ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﯾﮏ دﻓﺘﺮﭼﻪ ﺣﺎوی ﺳﻮالات اﺧﺘﺼﺎﺻﯽ خواهد بود. منابع سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 عبارتنداز :

  1. ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت (ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی ﻫﻔﺘﮕﺎﻧﻪ ICDL)
  2. زبان انگلیسی عمومی
  3. ریاضی و آمار مقدماتی
  4. هوش و توانمندی‌های عمومی
  5. معارف اسلامی
  6. زبان و ادبیات فارسی
  7. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

منابع سوالات اختصاصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست پاسخگوی سوالات مندرح در دو دفترچه جداگانه باشند. یکی از دفترچه ها ﺣﺎوی ﺳﻮالات ﻋﻤﻮﻣﯽ و دیگری ﺣﺎوی ﺳﻮالات اﺧﺘﺼﺎﺻﯽ آزمون می باشد. منابع سوالات اختصاصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 به شرح زیر می باشد. در لینک زیر کد، عناوین شغلی مورد نیاز آموزش و پرورش و همچنین منابع سوالات اختصاصی هر یک از عناوین شغلی ذکر گردیده است.

 ” جهت مشاهده منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 کلیک نمایید. “

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

بالاخره پس از مدت ها انتظار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص شد. این روزها داوطلبان زیادی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از فرصت باقی مانده تا آزمون مطلع شوند و جهت مطالعه منابع آزمون برنامه ریزی لازم را انجام دهند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب اشاره ای هم به زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 داشته باشیم. این آزمون تقریبا یک ماه و نیم پس از اتمام زمان ثبت نام یعنی در تاریخ 15 تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید