دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98
منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه تمامی والدین به رشد و تحصیلات فرزندان خود اهمیت بیشتری می دهند. یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تحصیل دانش آموزان قبولی در آزمون تیزهوشان و ورود به مراکز آموزشی تیزهوشان می باشد.مدارس تیزهوشان از لحاظ کیفیت تدریس از امکانات بسیار خوبی برخوردار می باشد و از اساتیدی استفاده می کنند که بتواند به خوبی به دانش آموزان آموزش داده و آن ها را برای مقاطع بعدی آماده کند. در آزمون تیزهوشان تمامی دانش آموزان بعد از یک آزمون ورودی وارد مراکز آموزشی تیزهوشان می شوند و طوری که تمامی دانش آموزان از لحاظ هوش سطحشان برابر است و یک فضای رقابتی بسیار عالی برای دانش آموزان ایجاد می کند. بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند اما عدم دسترسی به مشاور و یا عدم مطالعه صحیح و یا دسترسی نداشتن به بهترین کتابهای آزمون تیزهوشان باعث می شود تا دانش آموز از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا در مورد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان ششم و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم .

توجه داشته باشید که ، برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

آزمون تیزهوشان مقطع ششم به هفتم امسال نسبت به سال های گذشته تغییراتی داشته است. آزمون گزینش دانش آموزان ششم به هفتم مدارس تیزهوشان در غالب آزمون هوش برگزار گردید لازم به ذکر است که هیچ یک از سوالات از کتب درسی نمی باشد. در واقع دانش آموزان برای شرکت در این آزمون نیازی به مطالعه کتب درسی و یا شرکت در کلاس های آموزشی و تقویتی ندارند بلکه هدف از برگزاری این آزمون سنجش هوش و توانایی حل مسئله دانش‌آموزان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

به اطلاع دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان ششم می رسانیم که زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 در بازه زمانی 19 الی 24 خرداد ماه خواهد بود. به دلیل زیاد بودن شرکت کنندگان آزمون، بعد از اتمام مهلت ثبت نام یک فرصت دوباره برای ثبت نام دانش آموزان داده خواهد شد .دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان در زمان تعیین شده از سوی مراکز، مهلت خواهند داشت تا جهت شرکت در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و شرط اصلی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی  این است که دانش آموز در سال پنجم نمرات خوبی کسب کرده باشد. لازم به ذکر می باشد که اگر در یک یا دو درس نمره خوبی داشته باشد می تواند در این آزمون نیز شرکت کند.برای اطلاع دقیق از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 طبق 5 مرداد ماه می باشد. دانش آموزان پایه ششم حتما تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی خود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کنند و از کارت ورود به جلسه خود را پرینت تهیه کنند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. نتایج آزمون تیزهوشان معمولا در اواخر و اوایل تیر ماه، اعلام می شود. توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله های کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره