خانه کارشناسی ارشد منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته کارآفرینی 1401

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته کارآفرینی 1401

منابع کنکور ارشد رشته کارآفرینی 1400
منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته کارآفرینی 1401

با توجه به پیشرفت جوامع و بالا رفتن سطح فرهنگ عموم، تعداد علاقه مندان به ارتقا سطح دانش روز به روز در حال افزایش است. هر ساله داوطلبان زیادی تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی می گیرند. متقاضیانی که قصد ثبت نام کنکور ارشد 1401 را دارند می بایست در آذر ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

مهم ترین گام برای کسب موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد، شناخت و تهیه منابع مرتبط با رشته مورد تقاضا است، تا با مطالعه آن ها بتوان بهترین نتیجه را در آزمون کسب کرد. با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، منابع کنکور ارشد نیز برای داوطلبان هر دو دانشگاه یکسان می باشد.

به دلیل رقابت تنگاتنگ داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد بهتر است داوطلبان بعد از تهیه منابع، از مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد استفاده نمایند تا بتوانند به بهترین نحو برنامه ریزی کنکور ارشد خود را انجام دهند و در فرصت باقی مانده تا برگزاری کنکور ارشد بهترین عملکرد را داشته باشند.

علاقه مندان به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401، در یک مجموعه رشته ثبت نام می نمایند و در زمان انتخاب رشته می توانند رشته و گرایش مورد نظر خود را از آن مجموعه انتخاب کنند.

مواد و ضرایب رشته کارآفرینی کنکور کارشناسی ارشد 1401

در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد1401، به دلیل گستردگی رشته های ارائه شده، داوطلبان در یک مجموعه رشته شرکت می نمایند و در زمان انتخاب رشته ارشد، رشته و گرایش مورد نظر خود را در دانشگاه های ارائه شده انتخاب می کنند.

رشته کارآفرینی در گروه علوم انسانی می باشد؛ که ضرایب و اهمیت دروس در گرایش های ارائه شده آن متفاوت است. به همین دلیل داوطلبانی که قصد دارند تنها در یکی از گرایش های این رشته به تحصیل بپردازند نیازی به مطالعه همه دروس معرفی شده نخواهند داشت. به این صورت که می توانند با مراجعه به دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و جداول رشته های امتحانی، از اهمیت و ضرایب دروس امتحانی برای گرایش مورد نظر خود مطلع شوند.

  • زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) با ضریب 3
  • اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام با ضریب 2
  • ریاضی و آمار با ضریب 3
  • تئوری های مدیریت با ضریب 2
  • اقتصاد خرد و کلان با ضریب 2
  • بازاریابی با ضریب 2
  • مبانی کارآفرینی با ضریب 3

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته کارآفرینی 1401

رشته کارآفرینی در مجموعه مدیریت (کد 1142)، ارائه می شود و جزء رشته های اصلی آزمون کارشناسی ارشد می باشد؛ یعنی داوطلبان می توانند علاوه بر این رشته، در یکی از رشته های شناور نیز در آزمون شرکت نمایند. علاقه مندان به رشته کارآفرینی می بایست ابتدا با منابع آن آشنا شده، سپس با مطالعه آن ها خود را برای شرکت در آزمون آماده نمایند.

معرفی این منابع به معنی انحصاری بودن آن نیست بلکه شما می توانید برای تسلط بیشتر، کتاب ها و منابع مرتبط را نیز انتخاب نمایید یا برای دروسی که چندین منبع معرفی شده است در صورت مشابه بودن محتوا می توانید یکی از آن ها را مطالعه کنید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد کارآفرینی 1401
زبان عمومی و تخصصی
کتاب ۵۰۴ واژه – انتشارات جنگلکتاب زبان عمومی زیر ذره بین (جلد یک و دو) – الناز یوسف زاده بری، هادی جهانشاهی – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب زبان تخصصی مدیریت – محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی – انتشارات نگاه دانشکتاب ۲۰۰۰ تست زبان تخصصی مدیریت – سید محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی – انتشارات نگاه دانش (تست)
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام
کتاب مدیریت ما – دکتر علی اصغر پور عزت – انتشارات تبلور دانشکتاب مروری بر اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام – علی احسانی – انتشارات پارسه (تست)
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام – دکتر سیدمحمد مقیمی – انتشارات نگاه دانشکتاب مجموعه تست مدیریت از دیدگاه اسلام – انتشارات مدرسان شریف (تست)
ریاضی و آمار
کتاب ریاضیات پایه – امیر تقی زاده انصاری – انتشارات پارسهکتاب ۲۰۰۰ تست ریاضی عمومی – امید محمودیان – انتشارات نگاه دانش (تست)
ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری – هادی رنجبران – انتشارات اثباتمجموعه تست ریاضیات – تالیف کمال حسن نژاد – انتشارات سبزان (تست)
آمار و کاربرد و آن در مدیریت – تالیف عادل آذر، منصور مومنی و سید جعفری – انتشارات سمتکتاب تست آمار و احتمال – محسن طورانی – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب آمار کاربردی – دکتر وحید ناصحی فر – انتشارات ترمهآمار کارشناسی ارشد مدیریت – دکتر رضاپور – انتشارات ماهان (تست)
تئوری های مدیریت
کتاب مدیریت عمومی – دکتر سید مهدی الوانی – انتشارات نیکتاب تئوری های مدیریت – حسین جلیلیان، دکتر سید رضا سید جوادین – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب تئوری سازمان (ساختار، طراحی و کاربردها) – مولف: استیون پی رابینز – مترجمان: حسن دانایی فرد، سید مهدی الوانی – انتشارات صفارکتاب تئوری های مدیریت – انتشارات مدرسان شریف (تست)
کتاب مدیریت منابع انسانی – اسفندیار سعادت – انتشارات سمتکتاب مبانی سازمان و اصول مدیریت – علی رضائیان – انتشارات سمت (تست)
اقتصاد خرد و کلان
کتاب اقتصاد خرد – دکتر عباسعلی ابونوری – انتشارات دانشگاه تهران مرکزی2000 تست اقتصاد خرد – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب اقتصاد خرد – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانش2000 تست اقتصاد کلان – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب اقتصاد کلان – مولف: گریگوری منکیو – مترجم: دکتر حمیدرضا اربابکتاب اقتصاد خرد و کلان – انتشارات مدرسان شریف (تست)
کتاب اقتصاد کلان – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانشکتاب اقتصاد کلان – احسان آقامیری – راهیان ارشد (تست)
بازاریابی
کتاب اصول مدیریت بازاریابی – لنکستر و مسینگهاممدیریت بازاریابی – علیرضا مروج – انتشارات پارسه (تست)
کتاب مدیریت بازاریابی – دکتر ونوس، ابراهیمی، روستا2000 تست مدیریت بازاریابی – اثر جلیلیان و ابراهیمی – انتشارات نگاه دانش (تست)
مبانی کارآفرینی
مبانی کارآفرینی – محمود احمدپور دریانی، محمد مقیمی – انتشارات فراندیشمبانی کارآفرینی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت شامل شرح، نکته و تست – میثم مدرسی – ناشر: مهر سبحان (تست)
مبانی کارآفرینی – مسعود و صادق خوارزمی – انتشارات زعیمکتاب جامع کارآفرینی – بهروز جمالی، احسان قاسمی، محمود احمدپور داریانی – انتشارات کتابخانه فرهنگ (تست)

علاقه مندانی که در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 1401 در رشته کارآفرینی در آزمون شرکت نموده اند، با انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد می توانند، کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند. داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود حد نصاب علمی لازم را کسب نموده اند یا به عبارتی مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده اند، می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود در سایت مربوطه اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد