خانه دانشگاه آزاد مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1401

مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1401

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد 1401
مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1401

در سال های اخیر، لیست رشته های بدون کنکور در دانشگاه های مختلف سطح کشور، ارائه شده است. یکی از آن ها دانشگاه های آزاد هستند که برای سال تحصیلی 1401 – 1402 رشته های زیادی را در دوره های کاردانی پیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، ارائه کردند. در این مقاله نیز علاوه بر نحوه ثبت نام، بازه زمانی نام نویسی که برای علاقه مندان به تحصیل در رشته های بدون کنکور آزاد 1401 در نظر گرفته شده، در ادامه طور کامل ذکر شده اند.

لینک مستقیم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

( در صورت تمدید مهلت ثبت نام لینک فوق فعال خواهد شد. )

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی، معمولا در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود.

مهلت ثبت نام

مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد 1401

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401 در دفترچه راهنما به صورت کاملا واضح بیان شده و داوطلبان می توانند با استناد بر آن، در زمان مشخص به سایت مربوطه وارد شوند. در سال 99 نیز پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ناپیوسته و و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می شود اما از آن جایی که زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401  در نیمسال های اول و دوم، متفاوت از یکدیگر می باشد، در ادامه این مقاله زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه و مهر ماه به تفکیک شرح داده شده است.

نیمسال تحصیلی مهر ماه

با توجه به دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401، ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان تحصیل در رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته مهر ماه سال 1401 از روز 5 مرداد ماه شروع شده و تا 25 همین ماه نیز ادامه داشت. و همچنین مهلت ثبت نام کاردانی ناپیوسته نیز از 18 لغایت 28 مرداد ماه در نظر گرفته شده است. افرادی که نتوانستند در این بازه زمانی ثبت نام کنند، مطابق با جدول زیر نیز فرصت مجدد داشتند که جهت تکمیل مراحل نام نویسی اقدام نمایند.

مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد 1401
مقطعتمدید مهلت ثبت نامتمدید مجدد مهلت ثبت نام
کاردانی پیوسته27 مرداد ماه لغایت 6 شهریور ماه6 لغایت 8 شهریور ماه
کاردانی ناپیوسته18 مرداد ماه لغایت 6 شهریور ماه6 لغایت 8 شهریور ماه

نیمسال تحصیلی بهمن ماه

زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401 در نیمسال دوم تحصیلی که تحت عنوان تکمیل ظرفیت در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه نیز شناخته می شود، از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می گیرد. در نتیجه، افراد می توانند با مراجعه به سایت مذکور در زمان مقرر، نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

در حال حاضر تمدید زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن برای سال 1401 در دسترس نیست به همین دلیل، شما عزیزان می توانید با پیوستن به کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در صورت تمدید، از تاریخ آن در اسرع وقت مطلع شوید.

نحوه ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد 1401

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 می توانند از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، و همچنین با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد، در مهلت تمدید شده مراحل نام نویسی خود را مطابق با مراحل ذیل تکمیل نمایند.

  • مراجعه به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir و کلیک روی لینک “ثبت نام دوره های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 – 1402”

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آژاد

  • انتخاب “خرید کارت” از قسمت راست پایین صفحه

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

  • فشردن دکمه ” ادامه” بعد از مطالعه مندرجات صفحه

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

  • انتخاب دوره مورد نظر که در اینجا مقطع کاردانی ناپیوسته است.

مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

  • فشردن کلمه “بله” جهت ادامه روند ثبت نام

مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 

  • درج نمودن نام و نام خانوادگی، جنسیت، تابعیت، کد ملی، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیک، گروه و نظام آموزشی در کادر های مربوطه سپس فشردن عبارت “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید”، جهت پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 

مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

بعد از تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته، سایت رسمی دانشگاه آزاد یک کد پیگیری برای شما صادر خواهد کرد که بهتر است آن را تا زمان اعلام نتایج بدون کنکور آزاد 1401 نزد خود نگهدارید یا یک نسخه پرینت شده از آن تهیه نمایید.

معمولا بازه های ثبت نام، مشمول تمدید مهلت می شوند اما بهتر است به امید چند روز مهلت مجدد، ثبت نام و انتخاب رشته خود را به تعویق نیاندازید. چرا که هیچ چیز قطعی نبوده و ممکن است در دوره جاری، به طور کلی مهلت مجددی تعیین نشود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور، می توانید از لینک های موجود در مطلب، استفاده نمایید.

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1401 چگونه انجام می گیرد؟

این فرآیند از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه انجام می شود که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

2- مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 1401 در نوبت دوم تا چه تاریخی تمدید شده است؟

در حال حاضر تاریخ دقیقی از تمدید مهلت این فرآیند در سال 1401 وجود ندارد.

3- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 1401 نوبت بهمن ماه از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان آغاز این فرآیند در سال جاری مشخص نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور