خانه مدارس مهلت مجدد ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1400 – 1401

مهلت مجدد ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1400 – 1401

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1400 - 1401
مهلت مجدد ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1400 – 1401
مدارس تیزهوشان به دلیل شرایط و امکانات ویژه آموزشی ، برای اکثر دانش آموزان و والدین آنان بسیار حائز اهمیت می باشند. سال 98 اولین آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم توسط مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان برگزار شد.

هدف از ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم ، پر کردن ظرفیت های خالی موجود در این مقطع تحصیلی می باشد تا دانش آموزان پایه هشتم هم بتوانند شانس خود را برای حضور در مدارس سمپاد امتحان کنند و با دیگر دانش آموزان به رقابت بپردازند.

ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم صورت می گیرد.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 99

ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت پایه هشتم به آدرس www.hoosh8.medu.ir انجام می پذیرد.

سال گذشته ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هشتم از تاریخ 14 مرداد شروع و تا تاریخ 17 مرداد ادامه داشت. ناگفته نماند که زمان ثبت نام تا 19 مرداد تمدید شد و نهایتا آزمون تیزهوشان پایه هشتم در 8 شهریور ماه برگزار شد.

انتظار می رود امسال هم ثبت نام و برگزاری آزمون استعدادهای درخشان پایه هشتم در همین بازه زمانی صورت بگیرد ، اما هنوز زمان دقیق آن از سوی سازمان سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت پایه هشتم اعلام نشده است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط با این آزمون مطلع شوید.

مراحل ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 99

ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می توانند در موعد مقرر از طریق سامانه سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت پایه هشتم نسبت به انجام مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

  • برای ثبت نام ابتدا وارد سایت hoosh8.medu.ir شوید.
  • با وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام خود ، فرم تقاضانامه را تکمیل نمایید.
  • عکس دانش آموز با ابعاد 200*300 و یا 300*400 پیکسل ، در قالب “jpg” و با پس زمینه سفید که مربوط به سال جاری داوطلب باشد را بارگذاری نمایید.
  • با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و با داشتن رمز دوم ، مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام را پرداخت نمایید. توجه داشته باشید که این وجه پس از پرداخت قابل استرداد نخواهد بود.
  • پس از پایان مراحل ثبت نام ، سامانه یک کد رهگیری در اختیار شما قرار می دهد که باید آن را برای استفاده های دیگر تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

توصیه می شود پیش از اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم 99 – 1400 ، دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتم را از طریق لینک مربوطه و یا سایت مذکور دانلود و به طور کامل مطالعه کنید.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مدارس پیج مدارس