تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی همدان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی همدان

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی همدان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سالانه مدارس نمونه دولتی هر استان، آزمونی مبنی بر سنجش دانش علمی داوطلبان جهت جذب دانش آموزان برای تحصیل در این مدارس، برگزار می کنند و هر ساله علاقه مندان اقدام به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می نمایند. در سال های پیشین این آزمون در دو مقطع هفتم و دهم متوسطه برگزار می شد اما در دو دوره اخیر، برگزاری این آزمون فقط در مقطع نهم به دهم انجام پذیرفت.

دانش آموزان پس از سپری کردن مرحله برگزاری آزمون، در تب و تاب اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی هستند. به همین جهت داوطلبان نیازمند کسب آگاهی از زمان اعلام نتایج این آزمون توسط یک منبع موثق و دقیق می باشند.

لازم به ذکر است که اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان همدان، از طریق همان سایت ثبت نام انجام می شود. همچنین برای دریافت راهنمایی های لازم می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 

دانش آموزانی که در یکی از مدارس نمونه دولتی استان خود پذیرفته می شوند، مجاز به ثبت نام در مدارس دیگر نمونه دولتی، نخواهند بود.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی همدان 99 – 1400

آزمون نمونه دولتی سال تحصیلی 99 – 1400 در تیر ماه 99 با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. نتایج این آزمون در تاریخ هشتم مرداد ماه 99 در سامانه آموزش و پرورش این استان منتشر شده است و داوطلبان با داشتن کدملی خود، می توانند به نتایج آزمون دسترسی داشته باشند.

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، داوطلبانی که پذیرفته شده اند می بایست جهت انجام ثبت نام حضوری به مدرسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. اما دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند و از حد نصاب نمره قبولی برخودار نمی باشند، در صورتی که تقاضای تجدید نظر در نمره آزمون را دارند، می توانند به صورت اینترنتی اعتراض خود را ثبت نمایند.

 همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی از مطالب و اطلاعیه های مربوطه، آگاهی های لازم را کسب نمایید.

نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی همدان 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت شهر به شهر و از طریق سامانه مربوطه به نشانی hamedan.natije.ir اعلام خواهد شد که روش اعلام آن ها با توجه به صلاحدید سازمان آموزش و پرورش هر استان متفاوت می باشد.

از این رو جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی استان همدان، داوطلبان می بایست با در دست داشتن کدملی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان، مراجعه نموده و نتایج فردی خود را مشاهده نمایید.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی همدان 99 – 1400

همواره دانش آموزان و داوطلبان، می توانند اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی های لازم نسبت به آن انجام شود. البته لازم به ذکر است که عمدتا، احتمال بروز اشتباه در نتایج، بسیار کم است اما در هر حال چنانچه داوطلبان، نسبت به نتیجه ارائه شده اعتراض داشته باشند، امکان اعلام و ثبت اعتراض برای آن ها وجود دارد.

غالبا پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، یک بازه زمانی چند روزه جهت ثبت اعتراض در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نتیجه اعتراض پس از بررسی های بیشتر از طریق سامانه مذکور به اطلاع داوطلبان می رسد که اطلاعیه جدیدی بر مبنای زمان دقیق آن ارائه نشده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی همدان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سایت خوبیه

دریافت مشاوره