تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

قبل از برگزاری آزمون، مهمترین دغدغه داوطلبان شرکت در آزمون است و پس از آن نیز دغدغه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند و از آن جا که بی صبرانه در انتظار اعلام نتایج انتخاب رشته خود هستند، مکررا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد ایران مشاوره تماس می گیرند تا اطلاعات لازم در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کسب نمایند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به زمان دقیق زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ، اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و نحوه مشاهده نتایج بپردازیم. بنابراین اگر شما هم جزو شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و چنانچه در پایان باز هم سوال یا ابهامی برایتان بدون پاسخ ماند، می توانید با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهیم کرد، بایستی به سایت سنجش پزشکی منتشر مراجعه کنید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در تاریخ 97/4/14 و 97/4/15 برگزار و نتایج آن 31 تیر 97 منتشر می گردد و تقریبا دو هفته بعد از مشخص شدن نتایج، در یک بازه زمانی 3 روزه ( 14 الی 17 مرداد 97 ) امکان انتخاب رشته در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 خواهید داشت. لازم به ذکر است که برای انتخاب رشته بایستی به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید. با وارد کردن کد رهگیری می توانید وارد سامانه شوید و پس از ورود به سامانه می توانید رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب و وارد سامانه کنید. به یاد داشته باشید که پس از اتمام انتخاب رشته محل های مورد نظر خود بایستی حتما بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید. در غیر این صورت انتخاب رشته شما ثبت نخواهد شد و این به معنای عدم شرکت شما در انتخاب رشته خواهد بود.

مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای اطلاع و مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بایستی در زمان مقرر که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به سایت www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست، گزینه  « کارشناسی ارشد » را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه فوق، دو گزینه نمایان می شود که شما باید طبق تصویر زیر بر روی گزینه « ارشد » کلیک کنید.

پس از انتخاب گزینه فوق، صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد و شما بایستی گزینه « نتایج ارشد 97 » را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. پس از انتخاب این گزینه، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، می توانید نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان پس از انجام انتخاب رشته مشتاقانه و البته با نگرانی بسیار منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند. نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 97/6/10 از طریق سایت سنجش پزشکی منتشر خواهد شد. کارنامه اولیه برای داوطلبانی قابل مشاهده خواهد بود که شماره سریال پرونده و کد پیگیری خود را در فیلد مشخص شده وارد کنند. لازم به ذکر است که در صورت پذیرفته شدن، با ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت در دانشگاه پذیرفته اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در تماس باشید.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

از آن جا که سنجش و گزینش در انتخاب رشته داوطالبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با دقت بالایی انجام می گیرد، امکان بروز خطا بسیار نادر است ولی با این حال چنانچه پس از اعلام نتایج، نسبت به نتایج اعلام شده اعتراضی داشتید می تونید اعتراض خود را در سایت سنجش پزشکی ثبت نمایید. برای این کار می بایست به سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنید و سپس در همان صفحه نخست، بر روی گزینه ” تماس با ما ” کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه ” تماس با ما ” صفحه ای همچون تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد که با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و موضوع اعتراضتان، می توانید اعتراض خود را ثبت و درخواست رسیدگی نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد