تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

چند روز پس از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سراسری، دانشگاه هایی که در انتخاب رشته اولیه نتوانسته اند ظرفیت خود را تکمیل نمایند اقدام به ارائه لیست کد رشته های دارای ظرفیت خود می کنند. لیست رشته های دارای ظرفیت دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود. در مفاله ای مجزا به موضوع زمان و نحوه شرکت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 پرداخته ایم. حال قصد داریم در این مقاله به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 ، نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 و همچنین نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و چنانچه در پایان با سوالی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند.

جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 می بایست در زمان به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

در این بخش قصد داریم به نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 بپردازیم. نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به دو روش می توانید نتایج را مشاهده کنید :

  • جستجوی نتایج با استفاده از مشخصات فردی و شماره پرونده
  • جستجو با استفاده از مشخصات فردی و شماره داوطلبی

جهت کسب اطلاع از نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 و کارنامه تکمیل ظرفیت، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

به احتمال زیاد نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سراسری 97 نیز طبق سال های گذشته اواخر مهر یا اوایل آبان ماه اعلام می شود. داوطلبان پذیرفته شده بر اساس سیاست های اتخاذی دانشگاه مربوطه می توانند از مهر ماه در دانشگاه پذیرفته شده مشغول به تحصیل گردند در غیر این صورت از بهمن ماه می توانند در دانشگاه محل قبولی ثبت نام نمایند. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 97 اعلام نشده است ولی به محض اطلاع در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 عضو  کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره گردید.

نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

چنانچه پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 به نتایج اعلام شده اعتراضی داشتید می توانید اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت کنید. جهت ثبت اعتراض می بایست ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و پس از ورود به سایت، گزینه سیستم پاسخگویی را انتخاب نمایید. پس از آن در منوی سمت راست گزینه ای تحت عنوان درخواست جدید وجود دارد که می بایست آن را انتخاب کنید و سپس روی گزینه کارشناسی ارشد 97 کلیک نمایید تا گزینه اعتراض به نتیجه قبولی برای شما فعال شود. در مرحله آخر شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را وارد کنید و متن اعتراض خود را نوشته و ثبت نمایید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که دلیل اعتراض شما باید قانع کننده باشد. مثلا ممکن است سهمیه در نتیجه قبولی شما اعمال نشده و یا به اشتباه درج شده باشد که در این صورت اگر اعتراض کنید حتما نسبت به اعتراض شما رسیدگی خواهد شد. جهت ثبت اعتراض خود نسبت به نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد