تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / انتخاب رشته کنکور / اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96

اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96

زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96

اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96
اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آخرین اخبار مربوط به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96 را بلافاصله در کانال تلگرام انتخاب رشته اطلاع رسانی خواهیم کرد.برای عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد کلیک کنید

[/box]

آگاهی از زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96  یکی از موضوعاتی است که این روز ها ذهن داوطلبان را به خود مشغول کرده است و متقاضیان بی صبرانه خواهان آگاهی از زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96 هستند. اما پس از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96 موارد دیگری از جمله زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 و … وجود دارد که داوطلبان آگاهی لازم را ندارند و همین موضوع باعث شده است تا این مقاله را برای آگاهی شما داوطلبان ترتیب دهیم.بنابراین پیشنهاد می کنیم با مطالعه ادامه این مطلب که توسط مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  گردآوری شده است از تمامی موارد ذکر شده مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96

همانطور که می دانید انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96 در تیر ماه انجام شد.بنابراین نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری در تاریخ 10/ 6/ 96 بر روی سایت قرار خواهد گرفت.پس از اعلام نتایج نهایی در صورتی که پذیرفته نشده باشید این امکان را خواهید داشت تا در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ شرکت کنید و شانس خود را برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرشان امتحان کنید.اما در صورتی که قصد دارید ثبت نام بدون آزمون انجام دهید می توانید با کلیک بر روی لینک از شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون مطلع شوید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی از تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96 مطلع شوید.

شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 چه شرایطی دارد؟

در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ تنها داوطلبانی می توانند شرکت کنند که در جلسه کنکور کارشناسی ارشد سراسری حضور داشته اند و برای آنها کارنامه صادر شده باشد.داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که در واقع شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 هیچگونه ارتباطی به شرکت در انتخاب رشته اصلی ندارد و حتی داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 شرکت نکرده باشند و یا جا مانده اند نیز امکان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری را خواهند داشت. همچنین توجه داشته باشید که اگر داوطلبی در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محل پذیرفته شده باشد و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کند و پذیرفته شود قبولی قبلی او باطل می شود.بنابراین پاسخ به این سوال که آیا داوطلبانی که در انتخاب رشته پذیرفته نشده اند هم می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری شرکت کنند؟ یا خیر نیز پاسخ مثبت است.

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری 96 در 10/ 6/ 96 اعلام خواهد شد. بنابراین زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ۹۶ در اوایل مهر ماه می باشد و داوطلبان می توانند در این مدت زمان برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 اقدام کنند.آنچه در خصوص انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 لازم است بدانید این است که ترتیب رشته ها را باید بر اساس اولویتتان قرار دهید نه صرفا بر اساس شانس قبولی.همچنین به خاطر داشته باشید که در اواخر مهرماه نیز نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری نیز مشخص خواهد شد و دانشگاه ها در صورت داشتن ظرفیت در مهرماه داوطلبان را پذیرش خواهد کرد اما در صورت عدم وجود ظرفیت پذیرش داوطلبان در بهمن ماه خواهد بود.برای آگاهی از میزان شهریه کارشناسی ارشد 96 کلیک کنید.

برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 96 می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شوید.برای عضویت کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سراسری 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ نظر

  1. با سلام.من با رتبه ۹۸۱ رشته علوم و صنایع غذایی ارشد دانشگاه آزاد تهران شمال قبول شدم.به نظرتون امکان قبولی تو واحد علوم تحقیقات تهران در مرحله تکمیل ظرفیت رو دارم؟دانشگاه تهران شمال بهتره یا علوم دارویی؟

    • سلام. امکان قبولی تو دانشگاه بهتر رو دارید ولی خب ظرفیت دانشگاه ها تو تکمیل ظرفیت محدود هست و امکان اینکه قبول نشید هم وجود داره.

  2. باسلام…شهریه آزاد واحدالکترونیکی رشته جامعه شناسی مقطع کارشناسی ارشد چقدر است؟

    • سلام شهریه ی ثابت برای این رشته در دانشگاه آزاد =۱۶۹۰۴۸۰۰* شهریه ی متغییر دروس نظری=۱۱۹۱۵۶۷*شهریه ی متغییر عملی =۱۶۱۰۹۸۰* و شهریه ی متغییر جبرانی =۳۱۷۵۷۸ ریال خواهد بود این هزینه ها هزینه های اعلام شده برای نیم سال اول سال جاری است .

  3. با سلام تحصیل دررشته جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیک چگونه است باتشکر

دریافت مشاوره پیج کنکور