تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت بهداشت برگزار کننده تمامی دوره های دانشگاهی رشته های گروه پزشکی می باشد. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با هدف تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد انجام می گیرد. کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت متقاضیان بسیاری دارد و هر ساله داوطلبان زیادی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت می کنند. متقاضیان ثبت نام در این آزمون، اسفند ماه سال 96 ثبت نام کرده و تیر ماه 97 آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برگزار می گردد. در این مطلب قصد داریم به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و نحوه مشاهده نتایج این آزمون بپردازیم. اگر شما نیز در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ثبت نام کرده اید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و چنانچه در نهایت سوال و یا ابهامی بدون پاسخ در ذهن شما باقی ماند می توانید با بخش مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را خدمت شما عزیزان ارائه دهند. 

30 درصد از ظرفیت هر رشته محل به شرط کسب حد نصاب به ایثارگران و رزمندگان تعلق می گیرد.

سهمیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

سهمیه های موثر در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت عبارتند از سهمیه ایثارگران، سهمیه رزمندگان، سهمیه استعدادهای درخشان و همچنین سهمیه آزاد

25 درصد از ظرفیت هر رشته محل به شرط کسب حد نصاب به خانواده های شهدا ، مفقودالاثر، آزاده و جانباز 25 درصد و بالای 25 درصد تعلق می گیرد ( البته این سهمیه به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خانواده ایثارگران و به شرط کسب 80 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خود فرد رزمنده، تعلق می گیرد. ) 5 درصد از ظرفیت هر رشته محل نیز به جانبازان کمتر از 25 درصد و خانواده ی آنان تعلق می گیرد ( البته این سهمیه به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد به خانواده ایثارگران تعلق می گیرد.) ضمنا سهمیه 5 درصدی به همسر و فرزند رزمندگانی که حداقل 6 ماه به صورت داوطلبانه در جبهه حضور داشته اند نیز به شرط کسب 70 درصد نمره علمی گزینش آزاد تعلق می گیرد. داوطلبانی هم که شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که تحت عنوان عنوان آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت آمده، دارا باشند می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نتایج 97/5/22 بر روی سایت www.sanjeshp.ir قرار می گیرد. پس از مراجعه به سایت مذکور می بایست بر روی گزینه ” کارشناسی ارشد ” که در منوی سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

سپس در زیر منوی باز شده گزینه ” ارشد ” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس بر روی لینک ” کارنامه علمی ” کلیک نمایید.

سپس همچون تصویر زیر ابتدا گزینه ” کارنامه علمی ” را انتخاب کنید و سپس کد رهگیری را در فیلد مربوطه وارد نمایید.

پس از وارد کردن کد رهگیری کارنامه شما همچون تصویر زیر قابل مشاهده می گردد.

 توصیه میکنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره از آخرین اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطلع گردید.

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان انتخاب رشته فرا می رسد. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مرداد ماه آغاز می شود ولی در حال حاضر زمان دقیق آن مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام ایران مشاوره قرار خواهیم داد. ضمنا جهت اطلاع از زمان های دقیق اعلام نتایج و انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت علاوه بر مراجعه به سایت و کانال تلگرام کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

 ” جهت کسب اطلاعات در رابطه با نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد کلیک نمایید. ” 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد