تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور سراسری

اعلام نتایج کنکور سراسری

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 99
اعلام نتایج کنکور سراسری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 

با توجه به برگزاری کنکور سراسری در تاریخ های 30 و 31 مرداد ماه 99، احتمالا زمان اعلام نتایج اولیه آن در شهریور ماه خواهد بود.
مشاهده نتایج انتخاب رشته آزمون سراسری 98

(به محض انتشار اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99، لینک فوق به روز رسانی می شود.)

مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

(به محض انتشار اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99، لینک فوق به روز رسانی می شود.)

داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن کنکور سراسری بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن هستند تا با اطلاع از رتبه ای که کسب کرده اند، اقدام به انتخاب رشته کنکور نمایند. با توجه به ادغام و یکی شدن آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد، برای تمامی داوطلبان این دانشگاه ها تنها یک کارنامه اولیه صادر خواهد شد. البته لازم به ذکر است که انتخاب رشته این داوطلبان به صورت جداگانه و از سامانه های مجزا انجام می گیرد.

برای کلیه متقاضیانی که در زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در جلسه آزمون حضور داشته اند کارنامه اولیه ای صادر خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند در اواسط مرداد ماه 99 نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج نهایی کنکور 99، اطلاعیه های سازمان سنجش، جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون، رشته ها و  دانشگاه های بدون آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

 

داوطلبانی که در کنکور سراسری سال 98 در دوره های روزانه پذیرفته شده اند فقط به شرط انصراف، مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه می باشند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99

بعد از برگزاری کنکور سراسری، نوبت به اعلام نتایج و انتشار وضعیت علمی داوطلبان در قالب کارنامه می رسد. هر ساله تقریبا 1 ماه بعد از برگزاری آزمون، کارنامه اولیه آن منتشر می شود. در کنکور سال گذشته نیز این مسئله صادق بوده و نتایج اولیه در روز 15 مرداد ماه اعلام شد. با توجه به تاخیری که در برگزاری آزمون سراسری سال 99 به وجود آمده، پیش بینی می شود نتایج اولیه کنکور سراسری سال 99 نیز حدودا یک ماه بعد از برگزاری کنکور سراسری، یعنی در شهریور ماه سال 99 اعلام شود.

داوطلبان می توانند جهت مشاهده کارنامه اولیه به صورت اینترنتی و از طریق “سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور” به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

نحوه مشاهده نتایج کنکور 99

با توجه به این که تمام فرآیندهای کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل پیگیری می باشد، نتایج اولیه نیز در زمان مقرر از طریق همین سامانه به اطلاع داوطلبان می رسد. تمامی شرکت کنندگان برای دسترسی به کارنامه خود ملزم به طی کردن چند مرحله و درج برخی از اطلاعات هستند. از این رو در ادامه نحوه مشاهده و دسترسی به نتایج اولیه آزمون سراسری، به صورت مرحله به مرحله شرح داده شده است.

مرحله اول: در ابتدا باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه سراسری را از منوی سمت راست انتخاب نمایید.

مرحله دوم: در این مرحله باید گزینه “کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 99” را انتخاب کنید تا وارد صفحه ای مطابق تصویر زیر شوید. در صفحه ای که برای شما نمایان می شود چند روش وجود دارد که با انتخاب یکی از آن ها می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید.

 • روش اول: در روش اول از طریق وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را مشاهده کنید.
 • روش دوم: در این روش می توانید با وارد کردن شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه به مشاهده نتایج بپردازید.
 • روش سوم: وارد نمودن اطلاعاتی همچون شماره پرونده، شماره سریال و شماره شناسنامه نیز سومین روش جهت مشاهده نتایج کنکور سراسری می باشد.

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی

در نهایت کارنامه ای مشابه کارنامه زیر قابل مشاهده است. در این میان داوطلبانی که می خواهند نسبت به نتیجه کنکور سراسری خود اعتراض کنند باید این نکته را در نظر داشته باشند که اعتراض به نتایج کنکور سراسری فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

پس از اعلام نتایج کنکور 99 داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند خواهان اطلاع از زمان انتخاب رشته هستند. در این راستا لازم است بدانید که دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 پس از اعلام نتایج اولیه منتشر شده و زمان شروع این فرآیند، اعلام می شود. برای آن دسته از افرادی هم که مجاز به انتخاب رشته های با آزمون نشده اما جهت ثبت نام و انتخاب رشته های بدون کنکور 99 مجاز شده اند، دفترچه ای مجزا وجود دارد و داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی، اقدامات لازم را انجام دهند.

اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

درست است که کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم برگزار شده و نتایج اولیه آن ها نیز، از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود اما از این مرحله به بعد، تمام فرآیندها اعم از انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی آن ها، به صورت جداگانه صورت می گیرد.

در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سال 99 باید گفت که معمولا نتایج نهایی کنکور سراسری در اواخر شهریور ماه اعلام می شود؛ اما با توجه به شرایط موجود و تاخیر پیش آمده در زمان برگزاری کنکور سراسری، نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج نهایی این آزمون مشخص نمود. بنابراین شما عزیزان به منظور آگاهی از آخرین اخبار منتشر شده در خصوص کنکور سراسری می توانید به عضویت کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره درآیید.

نتایج نهایی کنکور دانشگاه های سراسری

داوطلبانی که در کارنامه اولیه آزمون خود مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری اعم از روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و پیام نور شده و نسبت به انتخاب رشته محل های با آزمون این دانشگاه ها اقدام کرده اند، اواخر شهریور ماه می توانند نسبت به دریافت نتایج نهایی آزمون، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. شما عزیزان جهت مشاهده نتایج نهایی کنکور خود می توانید مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

 • در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.
 • از منوی سمت راست، گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی

 • عبارت “نتایج نهایی آزمون سراسری (رشته های با آزمون)” را انتخاب کنید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی

 • در صفحه ای که پیش روی شما قرار دارد، می توانید یکی از دو روش موجود را انتخاب نموده و اطلاعات خواسته شده آن را وارد کنید.

روش اول: داوطلبان می توانند از طریق وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه، نتایج خود را مشاهده نمایند.

روش دوم: از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه امکان مشاهده نتایج فراهم می گردد.

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی

نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد

در سال 98 نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد نیز، حدود یک ماه پس از پایان مهلت انتخاب رشته و هم زمان با دانشگاه های سراسری، در تاریخ 23 شهریور ماه منتشر شد. با توجه به این که کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شده اند و نیز با توجه به تاخیر ایجاد شده در برگزاری کنکور سراسری، هنوز زمان دقیقی برای اعلام نتایج نهایی آن تعیین نشده و به محض انتشار اطلاعیه ها و اخباری در این خصوص، این مطلب به روز رسانی خواهد شد. هم چنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی ایران مشاوره از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته این دانشگاه ها اقدام کرده اند، می توانند در زمان مقرر به سایت رسمی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و مطابق با راهنمای زیر، نسبت به مشاهده نتایج نهایی آزمون خود اقدام نمایند.

 • وارد “سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی” به نشانی azmoon.org شده و بر روی لینک موجود کلیک کنید تا به صفحه اصلی منتقل شوید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی

 • بر روی گزینه “نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک کنید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی

 • پس از کلیک بر روی گزینه فوق می توانید با وارد نمودن “کد دسترسی انتخاب رشته” و “کد ملی”، از وضعیت قبولی خود مطلع شوید.

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی

نگاهی به آمار ظرفیت پذیرش داوطلبان کنکور در سال 98

پس از اتمام مهلت انتخاب رشته، داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته محل های دارای شرایط خاص اقدام نموده اند، در صورت کسب نمره حدنصاب، اسامی آن ها در اعلام نتایج اولیه رشته های دارای شرایط خاص کنکور قابل مشاهده می باشد. این افراد پس از انجام اقدامات لازم و شرکت در مصاحبه و گزینش، می توانند مطابق آن چه گفته شد از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

تخمین رتبه

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه کنکور سراسری چه زمانی منتشر می شود؟

در قالب یک کارنامه و احتمالا در شهریور ماه 99 منتشر می شود.

2- نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

با توجه به تاخیر پیش آمده در برگزاری کنکور سراسری، هنوز زمان دقیقی برای اعلام نتایج نهایی آن مشخص نشده است.

3- چگونه می توانم به کارنامه اولیه و نهایی آزمون سراسری دسترسی داشته باشم؟

وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شده و مطابق با راهنمای موجود در این مطلب، وارد سامانه اعلام نتایج شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸۸۸ نظر

 1. Avatar

  سلام شرایط تکمیل ظرفیت چجوریه؟

 2. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم با توجه به ظرفیت ها و کف تراز دانشگاه های ازاد
  با تراز ۷۱۲۴احتمال قبولی در پرستاری علوم ازمایشگاهی هوشبری یا اتاق عمل رو دارم ؟

  چون توی سایت بعضی دانشگاه ها کف تراز نداشتن
  با تشکر

 3. Avatar

  سلام .. با رتبه ۳۹۳ زیرگروه ۱ در منطقه ۳ به مصاحبه علوم قضایی دعوت میشم ؟؟

 4. Avatar

  سلام خسته نباشید. با رتبه ۳۲هزار منطقه ۲ در چه رشته هایی از پزشکی میتونم در دانشگاه ازاد و یا حتی سراسری قبول شم؟ ایا پرستاری مامایی هوشبری اتاق عمل میتونم برم؟ و اینکه کدوم شهر و دانشگاه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 5. Avatar

  سلام باتراز ۶۲۰۰ و رتبه ۶۵۰۰۰ سهمیه منطقه۲ ایا در رشته های هوشبری یا مامایی وپرستاری دانشگاه ازاد امکان قبولی هست

 6. Avatar

  سلام خسته نباسید. با رتبه ۳۲هزار منطقه ۲ چه رشته هایی از پزشکی میتونم دانشگاه ازاد و یا حتی سراسری برم؟ایا پرستاری هوشبری مامایی اتاق عمل میتونم برم؟ و اینکه کدوم شهر و دانشگاه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 7. Avatar

  سلام با تراز ۸۵۰۰ امکاه فیزیوتراپی پردیس یا ازاد هست؟ ویا کاردرمانی شهر تهران؟؟ اگه نمیشه کاردرمانی شهر تهران رفت لطفا شهرهاایی که امکانش هستو بگید منطقه ۳ و بومی االبرزم

 8. Avatar

  سلام چرا تو دفترچه انتخاب رشته تجربی بعضی رشته ها مثل زیست فناوری و مهندسی پزشکی برا دانشگاه هایی مثل اصفهان، تبریز وجود نداره?!

 9. Avatar

  سلام با تراز ۶۶۰۰ سهمیه ۵ درصد پرستاری ازاد میارم ؟بسیج فعال هم دارم

 10. Avatar

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم امکانش هست که با رتبه ۱۳۰ منطقه یک پزشکی دانشگاه شهید بهشتی نیم سال دوم قبول شم؟
  آخه ظرفیتش نسبت به پارسال تقریبا نصف شده و خیلی نگرانم
  ممنون میشم جواب بدید

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به رتبه ذکر شده و سهمیه ثبت نامی و با در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش دانشگاه , احتمال قبولی شما برای رشته پزشکی در نیم سال دوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بالا می باشد .

 11. Avatar

  باسلام . میخواستم بدونم اگه دانشگاه ازاد رو موقع ثبت نام کنکور انتخاب نکرده باشم میتونم موقع انتخاب رشته ازاد رو انتخاب کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به ادغام آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی , در صورتی که شما در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باشید . میتوانید کد رشته محل های ارائه شده در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب نمایید .

 12. Avatar

  سلام با رتبه ۶۵۰۰ تجربی
  میخواستم بدونم اینکه فردی اگر اولویت اول تا پنجم دانشگاه پردیس باشد و بعد اولویت ششم فرهنگیان باشد ایا اگر پردیس قبول نشد میتواند فرهنگیان قبول شود یا حتما باید فرهنگیان اولویت اول باشد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به اولویت بندی ذکر شده در صورتی که پذیرش نهایی در کد رشته های بالاتر از رشته های دانشگاه فرهنگیان انجام نگیرد امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان را دارا می باشید و در صورتی که کد رشته متمرکزی را بالاتر از رشته های نیمه متمرکز انتخاب نمایید و پذیرفته شوید قبولی شما در رشته های نیمه متمرگز بعدی لغو می شود .

 13. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم با تراز ۸۲۶۹ امکان قبولی دامپزشکی آزاد دارم؟ بعد یه سوال من تو تهران زندگی میکنم آیا می شه مثلا آزاد بابل قبول شم ؟ رتبه کشوری ام بدون اعمال سهمیه ۳۴۶۲۰ هست. ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین چون خیلی نگرانم

  • ایران مشاوره

   با سلام , با در نظر گرفتن نمره کل ( تراز ) ذکر شده احتمال قبولی شما برای رشته دامپزشکی در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی بالا می باشد . و همچنین شما مجاز به انتخاب کد رشته های ارائه شده در سراسر کشور می باشید .

 14. Avatar

  سلام، من رتبه زیرگروه یکم شده ۲۹۰۰ و ترازم ۹۶۹۴ منطقه‌دو هستم میتونم به دندون آزاد یا پردیس و یا پزشکی آزاد امیدی داشته باشم؟ قرار از سهمیه ۵ًدرصدی هم استفاده کنم

 15. Avatar

  سلام من با ۴۵۰۰ زبان تبریز یا اردبیل یا ارومیه میارم؟مخصوصا تبریز،سهمیه ام هم ۵٪ رزمندگان بوده

 16. Avatar

  سلام، من با تراز ۶۵۰۰ و سهمیه بسیج فعال میتونم مامایی یا اتاق عمل ازاد و یا ظرفیت خودگردان قبول بشم؟

 17. Avatar

  سلام.با ۲۰۰۰ زیرگروه ۱ منطقه ۳ و ۱۳۰۰ سهمیه ۵ درصد و تراز ۹۴۰۰ شانس قبولی در پزشکی پردیس گیلان را دارم؟

 18. Avatar

  سلام وقت بخیر من پارسال روزانه قبول شدم ولی انصراف دادم و امسالم کنکور دادم با این شرایط من اگ رتبه خوبی بیارم میتونم دانشگاه دولتی برم؟

 19. Avatar

  یادم رفت بگم منطقه ۳هستم

 20. Avatar

  سلام ببخشید میشه بگید در بدترین حالت بااین درصدا دانشگاه دولتی چه رشته هایی میتونم برم رشتم انسانیه ممنون
  ریاضی۰
  زبان۰
  عربی تخصصی۳۰
  ادبیات تخصصی۳۰
  عربی۳۰
  ادبیات۲۵
  تاریخ و جغرافیا۴۰
  دین و زندگی۲۰
  علوم فنون۲۰
  فلسفه و منطق۳۵
  جامعه شناسی۲۰
  روانشناسی ۱۰
  اقتصاد۵

 21. Avatar

  سلام من در رشته های بورسه و شرایط خاص ارشد دانشگاه جامع امام حسین و شاهد دعوت به مصاحبه شده ام اول اینکه آیا امکان داره مصاحبه های هر دو رو شرکت کنم دوم اینکه ان شاءالله در صورت موفقیت در روز اعلام نتایج نهایی هر دورو قبول بشم باید به انتخاب خودم یکی رو انصراف بدم یا خیر سازمان سنجش با معیار های خودش منو در یکی از این دو کد رشته قبول میکنه

  • ایران مشاوره

   با سلام , بله شما می توانید در مصاحبه هر دو دانشگاه شرکت نمایید . و معمولا پذیرش نهایی در یکی از کد رشته محل های دارای شرایط خاص انجام می گیرد و در صورتی که در هر دو کد رشته پذیرفته شوید حق انتخاب یکی از این دو دانشگاه را دارا می باشید .

 22. Avatar

  با سلام.میخواستم بدونم دانشگاه فرهنگیان با چه رتبه ای قبول میکنن تو تهران؟ محدودیت تراز و رتبه داره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام شما برای پذیرش در دانشگاه های فرهنگیان ، تربیت دبیر شهید رجایی و … نیاز به حداقل تراز ۶۵۰۰ و رتبه ی زیر ۱۰۰۰۰ دارید. ضمنا به جز کسب رتبه و تراز قابل قبول در مرحله ی کنکور سراسری ، قبولی در مرحله ی مصاحبه نیز ضروری می باشد.

 23. Avatar

  سلام.خسته نباشید.ببخشید من اگه ترازم حدود ۷۰۰۰ باشه.پرستاری دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی میتونم قبول بشم؟

  • ایران مشاوره

   سلام . در صورت ارائه شدن رشته پرستاری در دانشگاه آزاد واحد آذربایجان شرقی احتمال پذیرش شما با تراز ۷۰۰۰ وجود دارد.

 24. Avatar

  سلام.ببخشید کارنامه اولیه دقیقل کی میاد؟درسته میگن این هته میاد؟

 25. Avatar

  سلام خواهشا جواب بدین با این درصدها و سهمیه ۵درصد شانس قبولی تو رشته پرستاری هوشبری اتاق عمل یا فوریت(هرجایی باشه) رو دارم؟ ادبیات ۴۰ عربی ۶۰ دینی ۶۰ زبان ۶۵ ریاضی ۶ زیست ۵ فیزیک ۴ شیمی ۲۵
  ممنون از کمکتون

 26. Avatar

  سلام. درصورت انصراف از دانشگاه ازادو ثبت نام با صرفا سوابق تحصیلی در دانشگاه دولتی باید هزینه ی انصراف بپردازم؟ واحدها تطبیق میخورند؟

 27. Avatar

  من میخوام برم کاردانی فرش هزینه اش چقدر است؟ میشه راهنمایی کنید

 28. Avatar

  تو سایتتون زدین که رتبه ۶۰۰۰ منطقه سه دندانپزشکی قبول شده؟مگه میشه؟یا منظورتون رتبه کشوری هست؟

 29. Avatar

  مگه میشه با رتبه ۳۳۰۰ منطقه سه هیچ کجا پزشکی و دندانپزشکی قبول نشی؟
  اینجور که تو سایتتون زدین رتبه۶۰۰۰ هم قبول شده!!

 30. Avatar

  سلام،میخواستم بدونم امسال تو انتخاب رشته آزاد چیز خاصی بوده؟من با تراز ۷۵۵۰زیر گروه یک و تراز ۷۷۰۰کل هیچ کدوم از رشته های پیراپزشکی(علوم آزمایشگاهی، هوشبری،اتاق عمل،پرستاری،مامایی)تو هیچ شهر بزرگ و کوچیکی قبول نشدم. در عوض علوم و مهندسی صنایع تهران شمال که تراز سال پیشش۶۵۰۰بود قبول شدم.آیا دلیل خاصی هست؟خواهش میکنم جوابگو باشید

 31. Avatar

  سلام
  من نمیتونم وارد سامانه دانشگاه آزاد بشم یعنی کد ملی و شناسه رو زدم ولی نمیتونم وارد بشم بدلیل این که قبول نشدم
  ممنونم میشم زود جوابمو بدین

 32. Avatar

  سلام مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور کی هست خواهش میکنم جواب بدین هیچ منبع و سایتیدربارش توضیح نداده لطفا توضیح بدید…سپاس فراوان

 33. Avatar

  سلام، من رشته ام تجربی و بومی کرمانشاه هستم با رتبه ۴٠٠٠ منطقه ٢ و ١١٩٢ سهمیه ۵ درصدی پزشکی دارو دندون و فقدیوتراپی روزانه و بین الملل هیچ جا حتی زاهدان رو نیاوردم، ترازم هم ٩۴٣٢، خواستم ببینم واسه ازاد این سه رشته شانسی دارم؟

 34. Avatar

  چرا نیومد پس جواب جواب ازاد

 35. Avatar

  سلام با تراز ۵۹۷۷و سهمیه بسیج فعال امکان قبولی مامایی ازاد خودگردان فلاورجان را دارم ؟

 36. Avatar

  جواب انتخاب رشته دانشگاه مازاد کی میاد لطفا جواب بدید ضروریه

 37. Avatar

  با سلام تراز من منطقه دو ۵۷۰۰ است در زیر گروهای پزشکی مانند هوشبری پرستاری مامایی انتخاب رشته با

 38. Avatar

  سلام میخواستم بدونم باتراز ۵۲۰۰ احتمال قبولی پردیس اطراف جنوب هست ایا؟

 39. Avatar

  سلام.خسته نباشید.من ترازم ۶۵۰۰ شده سهمیه بسیج فعال هم دارم میخوستم بدونم شانس قبولی در رشته پرستاری دانشگاه آزاد رو دارم؟؟؟

 40. Avatar

  با سلام در کنکور۹۷ شرکت کردم. مجاز نشدم ولی با استفاده از سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و قبول شدم. اگر در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام (نکنم می توانم سال بعد کنکور شرکت کنم؟

 41. Avatar

  سلام با تراز زیر گروه ۱تجربی۶۱۰۰ چی قبول میشم؟

 42. Avatar

  سلام.من رتبه من در سهمیه منطقه ۳ شده ۴۰۰۰۰ و ترازم در زیر گروه یک شده ۶۴۳۸ و سهمیه بسیج فعال دارم.ایا شانس قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های ازاد رو دارم؟

 43. Avatar

  سلام دو ازمون دادم زبان و تجربی ولی در اعلام نتایج فقط تربیت معلم رو گذاشتن یعنی تجربی هیچی قبول نشدم تربیت معلم اوولیتم بود

 44. Avatar

  با عرض سلام
  من در دو ازمون شرکت کردم تجربی و زبان اوولیتم در انتخاب رشته تربیت معلم بود
  زمان اعلام نتایج فقط قبولی در تربیت معلم رو نشونم دادن ولی من۱۵۰ رشته رو انتخاب کردم ولی در سایت هیچی نزدن
  یعنی اونا قبول نشدم؟!؟
  میخوام بدونم پرستاری و زبان دراومدم یانه ….چکار کنم!

 45. Avatar

  اگه کارنامه نهایی خالی باشه…ینی هیچی توش نباشه ینی چی؟؟؟؟حتی اون کارنامه ای که میگه اخرین قبولی ها چه رتبه ی داشتن هم نیست…خالیه خالی

 46. Avatar

  سلام من با تراز۷۴۰۰و رتبه۲۰۰۰۰#منطقه سه تحربی امکان دعت به مصاحبه کاردانی فوریت پزشکی بقیه الله که نیمه متمرکزه رو دارم؟لطفا جواب بدید

 47. Avatar

  باسلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی بدون سهمیه میتونم ریاضیات و کاربردهای تبریز یا سهند قبول شم؟ یاعلی

 48. Avatar

  باسلام. شایعه است که فردا شب نتایج کنکور و ۲۳ شهریور نتایج آزاد میاد ؟؟ ممنون

  • Avatar

   با سلام . در مورد زمان نتایج دانشگاه آزاد تاریخ دقیقی منتشر نشده است ولی به طور کلی نتایج دانشگاه های سراسری تا چهارشنبه شب منتشر خواهد شد .

 49. Avatar

  سلام من با رتبه ۲۰۰۰۰و تراز ۷۴۰۰منطقهسه تجربی فوریت بقیه الله قبول میشم؟

 50. Avatar

  معذرت میخوام من با رتبه ۲۱۰۰۰ منطقه پرستاری این مناطق رو انتخاب کردم. قزوین همدان ساری سمنان کاشان. ارومیه ق. پس با این حساب نمیتونم این مناطق قبول م درسته؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99