تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور سراسری 99

اعلام نتایج کنکور سراسری 99

اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99
اعلام نتایج کنکور سراسری 99

داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن کنکور سراسری، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن هستند تا با اطلاع از رتبه ای که کسب کرده اند، اقدام به انتخاب رشته کنکور نمایند. با توجه به ادغام آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد، برای تمامی داوطلبان این دانشگاه ها تنها یک کارنامه اولیه صادر خواهد شد. اما با اتمام مدت زمان مقرر جهت ثبت کد رشته ها، داوطلبان می توانند پس از صدور کارنامه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، از نتیجه انتخاب رشته و دانشگاه محل قبولی خود مطلع شده و در اسرع وقت، اقدامات لازم جهت نام نویسی خود را به انجام برسانند. لازم به ذکر است که داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد نیز می بایست جهت اطلاع از نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد به سایت سنجش پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، مراجعه نمایند.

لینک مستقیم مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 99

اعلام نتایج نهایی کنکور 99 به روایت آمار و ارقام

نتایج نهایی کنکور سراسری سال جاری، در روز جمعه مورخ 9 آبان ماه، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

بعد از برگزاری کنکور سراسری، نوبت به اعلام نتایج و انتشار وضعیت علمی داوطلبان در قالب کارنامه می رسد. پس از اعلام نتایج اولیه این رقابت نفس گیر در روز یکشنبه مورخ 31 شهریور ماه، داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب لازم و مجاز به انتخاب رشته شده بودند، می بایست در بازه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، فرآیند انتخاب رشته خود را تکمیل می نمودند.

با پایان زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99، اعلام نتایج آن به یکی از بزرگ ترین دغدغه داوطلبان بدل می گردد، به طوری که تمامی متقاضیان به صورت مداوم پیگیر زمان اعلام نتایج نهایی کنکور می باشند. با توجه به تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری 99، اعلام نتایج آن نیز نسبت به سال های گذشته با تاخیر همراه بود که نهایتا این نتایج نهایی این آزمون پرحاشیه در روز جمعه مورخ 9 آبان ماه از طریق سایت سنجش در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور 99

امکان مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری نیز همانند نتایج اولیه آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org فراهم می باشد. داوطلبانی که در کارنامه اولیه آزمون خود، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری اعم از روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و پیام نور شده و نسبت به انتخاب رشته محل های با آزمون این دانشگاه ها اقدام کرده بودند، می توانند در موعد مقرر، مطابق با راهنمای زیر، نسبت به دریافت نتایج انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

 • در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.مرحله اول اعلام نتایج نهایی کنکور
 • روی لینک فعال “نتایج نهایی آزمون سراسری (رشته محل های با آزمون) سال 1399” کلیک کنید. مرحله دوم اعلام نتایج نهایی کنکور
 • در صفحه ای که پیش روی شما قرار دارد، می توانید یکی از دو روش موجود را انتخاب نموده و اطلاعات خواسته شده آن را وارد کنید.
 1. روش اول: داوطلبان می توانند از طریق وارد کردن “شماره داوطلبی” و “شماره شناسنامه”، نتایج خود را مشاهده نمایند.
 2. روش دوم: از طریق وارد کردن “شماره پرونده” و “شماره شناسنامه” امکان مشاهده نتایج فراهم می گردد.مرحله سوم اعلام نتایج نهایی کنکور

نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد

بر خلاف اعلام نتایج اولیه کنکور، نتایج انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مجزا منتشر می شود. داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته این دانشگاه ها اقدام کرده اند، می توانند در زمان مقرر به سایت رسمی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و مطابق با راهنمای زیر، نسبت به مشاهده نتایج نهایی آزمون خود اقدام نمایند.

 • ابتدا وارد سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلى دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir شده و بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه آزمون سراسری سال 1399 دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک کنید.

مرحله اول مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد

 • پس از کلیک بر روی گزینه فوق، می توانید با تکمیل “کد ملی” و “کد دسترسی انتخاب رشته”، و انتخاب دکمه “ورود”، از وضعیت قبولی خود مطلع شوید.

مرحله دوم مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد

نحوه ثبت اعتراض به نتایج نهایی کنکور 99

سازمان سنجش آموزش کشور، این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده تا در صورت داشتن اعتراض به نتایج کنکور سراسری، تا تاریخ 23 آبان ماه، درخواست خود را ثبت نمایند. نحوه ثبت درخواست در سازمان سنجش به دو صورت امکان پذیر می باشد.

 1. روش اول: در این روش، ابتدا به سامانه sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی”، در منوی سمت چپ سامانه را انتخاب کنید. پس از عضویت در سایت و تکمیل اطلاعات خواسته شده، ثبت درخواست خود را انجام دهید.
 2. روش دوم: به سامانه darkhast.sanjesh.org که به منظور رسیدگی به درخواست های داوطلبان طراحی شده است، مراجعه نموده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. سپس کدی به شماره تماس شما ارسال خواهد شد که پس از وارد نمودن آن در کادر مشخص شده، می بایست تصویر مربوط به درخواست خود را در سامانه بارگذاری نمایید و آن را ثبت کنید و نتایج اعتراضات و درخواست های شما از طریق آدرس اینترنتی rahgiri.sanjesh.org قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود.

لازم به ذکر است، این امکان برای داوطلبان کنکور دانشگاه های آزاد نیز محیا شده است تا بتوانند از طریق سایت ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد به نشانی seda.iau.ac.ir، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام فرمایند.

همچینن پس از اعلام نتایج اولیه رشته های دارای شرایط خاص کنکور که دارای گزینش و مصاحبه می باشد، داوطلبانی که نام آن ها در اسامی پذیرفته شدگان قرار دارد، می توانند مطابق با آنچه در این مقاله ذکر شد از وضعیت قبولی خود مطلع شوند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعاتی در زمینه ثبت نام نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه سراسری و مشاهده این که واجد شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه سراسری هستید یا خیر، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

تخمین رتبه

 

سوالات متداول

1- نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج نهایی کنکور سراسری سال جاری در روز جمعه مورخ 9 آبان ماه اعلام شد.

2- چگونه می توانم به کارنامه نهایی آزمون سراسری دسترسی داشته باشم؟

ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شده و مطابق با راهنمای موجود در این مطلب، وارد سامانه اعلام نتایج شوید.

3- آیا نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد نیز از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود؟

خیر، این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه azmoon.iau.ac.ir، نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸۹۶ نظر

 1. Avatar

  سلام شرایط تکمیل ظرفیت چجوریه؟

 2. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم با توجه به ظرفیت ها و کف تراز دانشگاه های ازاد
  با تراز ۷۱۲۴احتمال قبولی در پرستاری علوم ازمایشگاهی هوشبری یا اتاق عمل رو دارم ؟

  چون توی سایت بعضی دانشگاه ها کف تراز نداشتن
  با تشکر

 3. Avatar

  سلام .. با رتبه ۳۹۳ زیرگروه ۱ در منطقه ۳ به مصاحبه علوم قضایی دعوت میشم ؟؟

 4. Avatar

  سلام خسته نباشید. با رتبه ۳۲هزار منطقه ۲ در چه رشته هایی از پزشکی میتونم در دانشگاه ازاد و یا حتی سراسری قبول شم؟ ایا پرستاری مامایی هوشبری اتاق عمل میتونم برم؟ و اینکه کدوم شهر و دانشگاه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 5. Avatar

  سلام باتراز ۶۲۰۰ و رتبه ۶۵۰۰۰ سهمیه منطقه۲ ایا در رشته های هوشبری یا مامایی وپرستاری دانشگاه ازاد امکان قبولی هست

 6. Avatar

  سلام خسته نباسید. با رتبه ۳۲هزار منطقه ۲ چه رشته هایی از پزشکی میتونم دانشگاه ازاد و یا حتی سراسری برم؟ایا پرستاری هوشبری مامایی اتاق عمل میتونم برم؟ و اینکه کدوم شهر و دانشگاه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 7. Avatar

  سلام با تراز ۸۵۰۰ امکاه فیزیوتراپی پردیس یا ازاد هست؟ ویا کاردرمانی شهر تهران؟؟ اگه نمیشه کاردرمانی شهر تهران رفت لطفا شهرهاایی که امکانش هستو بگید منطقه ۳ و بومی االبرزم

 8. Avatar

  سلام چرا تو دفترچه انتخاب رشته تجربی بعضی رشته ها مثل زیست فناوری و مهندسی پزشکی برا دانشگاه هایی مثل اصفهان، تبریز وجود نداره?!

 9. Avatar

  سلام با تراز ۶۶۰۰ سهمیه ۵ درصد پرستاری ازاد میارم ؟بسیج فعال هم دارم

 10. Avatar

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم امکانش هست که با رتبه ۱۳۰ منطقه یک پزشکی دانشگاه شهید بهشتی نیم سال دوم قبول شم؟
  آخه ظرفیتش نسبت به پارسال تقریبا نصف شده و خیلی نگرانم
  ممنون میشم جواب بدید

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به رتبه ذکر شده و سهمیه ثبت نامی و با در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش دانشگاه , احتمال قبولی شما برای رشته پزشکی در نیم سال دوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بالا می باشد .

 11. Avatar

  باسلام . میخواستم بدونم اگه دانشگاه ازاد رو موقع ثبت نام کنکور انتخاب نکرده باشم میتونم موقع انتخاب رشته ازاد رو انتخاب کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به ادغام آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی , در صورتی که شما در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باشید . میتوانید کد رشته محل های ارائه شده در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب نمایید .

 12. Avatar

  سلام با رتبه ۶۵۰۰ تجربی
  میخواستم بدونم اینکه فردی اگر اولویت اول تا پنجم دانشگاه پردیس باشد و بعد اولویت ششم فرهنگیان باشد ایا اگر پردیس قبول نشد میتواند فرهنگیان قبول شود یا حتما باید فرهنگیان اولویت اول باشد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , با توجه به اولویت بندی ذکر شده در صورتی که پذیرش نهایی در کد رشته های بالاتر از رشته های دانشگاه فرهنگیان انجام نگیرد امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان را دارا می باشید و در صورتی که کد رشته متمرکزی را بالاتر از رشته های نیمه متمرکز انتخاب نمایید و پذیرفته شوید قبولی شما در رشته های نیمه متمرگز بعدی لغو می شود .

 13. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم با تراز ۸۲۶۹ امکان قبولی دامپزشکی آزاد دارم؟ بعد یه سوال من تو تهران زندگی میکنم آیا می شه مثلا آزاد بابل قبول شم ؟ رتبه کشوری ام بدون اعمال سهمیه ۳۴۶۲۰ هست. ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین چون خیلی نگرانم

  • ایران مشاوره

   با سلام , با در نظر گرفتن نمره کل ( تراز ) ذکر شده احتمال قبولی شما برای رشته دامپزشکی در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی بالا می باشد . و همچنین شما مجاز به انتخاب کد رشته های ارائه شده در سراسر کشور می باشید .

 14. Avatar

  سلام، من رتبه زیرگروه یکم شده ۲۹۰۰ و ترازم ۹۶۹۴ منطقه‌دو هستم میتونم به دندون آزاد یا پردیس و یا پزشکی آزاد امیدی داشته باشم؟ قرار از سهمیه ۵ًدرصدی هم استفاده کنم

 15. Avatar

  سلام من با ۴۵۰۰ زبان تبریز یا اردبیل یا ارومیه میارم؟مخصوصا تبریز،سهمیه ام هم ۵٪ رزمندگان بوده

 16. Avatar

  سلام، من با تراز ۶۵۰۰ و سهمیه بسیج فعال میتونم مامایی یا اتاق عمل ازاد و یا ظرفیت خودگردان قبول بشم؟

 17. Avatar

  سلام.با ۲۰۰۰ زیرگروه ۱ منطقه ۳ و ۱۳۰۰ سهمیه ۵ درصد و تراز ۹۴۰۰ شانس قبولی در پزشکی پردیس گیلان را دارم؟

 18. Avatar

  سلام وقت بخیر من پارسال روزانه قبول شدم ولی انصراف دادم و امسالم کنکور دادم با این شرایط من اگ رتبه خوبی بیارم میتونم دانشگاه دولتی برم؟

 19. Avatar

  یادم رفت بگم منطقه ۳هستم

 20. Avatar

  سلام ببخشید میشه بگید در بدترین حالت بااین درصدا دانشگاه دولتی چه رشته هایی میتونم برم رشتم انسانیه ممنون
  ریاضی۰
  زبان۰
  عربی تخصصی۳۰
  ادبیات تخصصی۳۰
  عربی۳۰
  ادبیات۲۵
  تاریخ و جغرافیا۴۰
  دین و زندگی۲۰
  علوم فنون۲۰
  فلسفه و منطق۳۵
  جامعه شناسی۲۰
  روانشناسی ۱۰
  اقتصاد۵

 21. Avatar

  سلام من در رشته های بورسه و شرایط خاص ارشد دانشگاه جامع امام حسین و شاهد دعوت به مصاحبه شده ام اول اینکه آیا امکان داره مصاحبه های هر دو رو شرکت کنم دوم اینکه ان شاءالله در صورت موفقیت در روز اعلام نتایج نهایی هر دورو قبول بشم باید به انتخاب خودم یکی رو انصراف بدم یا خیر سازمان سنجش با معیار های خودش منو در یکی از این دو کد رشته قبول میکنه

  • ایران مشاوره

   با سلام , بله شما می توانید در مصاحبه هر دو دانشگاه شرکت نمایید . و معمولا پذیرش نهایی در یکی از کد رشته محل های دارای شرایط خاص انجام می گیرد و در صورتی که در هر دو کد رشته پذیرفته شوید حق انتخاب یکی از این دو دانشگاه را دارا می باشید .

 22. Avatar

  با سلام.میخواستم بدونم دانشگاه فرهنگیان با چه رتبه ای قبول میکنن تو تهران؟ محدودیت تراز و رتبه داره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام شما برای پذیرش در دانشگاه های فرهنگیان ، تربیت دبیر شهید رجایی و … نیاز به حداقل تراز ۶۵۰۰ و رتبه ی زیر ۱۰۰۰۰ دارید. ضمنا به جز کسب رتبه و تراز قابل قبول در مرحله ی کنکور سراسری ، قبولی در مرحله ی مصاحبه نیز ضروری می باشد.

 23. Avatar

  سلام.خسته نباشید.ببخشید من اگه ترازم حدود ۷۰۰۰ باشه.پرستاری دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی میتونم قبول بشم؟

  • ایران مشاوره

   سلام . در صورت ارائه شدن رشته پرستاری در دانشگاه آزاد واحد آذربایجان شرقی احتمال پذیرش شما با تراز ۷۰۰۰ وجود دارد.

 24. Avatar

  سلام.ببخشید کارنامه اولیه دقیقل کی میاد؟درسته میگن این هته میاد؟

 25. Avatar

  سلام خواهشا جواب بدین با این درصدها و سهمیه ۵درصد شانس قبولی تو رشته پرستاری هوشبری اتاق عمل یا فوریت(هرجایی باشه) رو دارم؟ ادبیات ۴۰ عربی ۶۰ دینی ۶۰ زبان ۶۵ ریاضی ۶ زیست ۵ فیزیک ۴ شیمی ۲۵
  ممنون از کمکتون

 26. Avatar

  سلام. درصورت انصراف از دانشگاه ازادو ثبت نام با صرفا سوابق تحصیلی در دانشگاه دولتی باید هزینه ی انصراف بپردازم؟ واحدها تطبیق میخورند؟

 27. Avatar

  من میخوام برم کاردانی فرش هزینه اش چقدر است؟ میشه راهنمایی کنید

 28. Avatar

  تو سایتتون زدین که رتبه ۶۰۰۰ منطقه سه دندانپزشکی قبول شده؟مگه میشه؟یا منظورتون رتبه کشوری هست؟

 29. Avatar

  مگه میشه با رتبه ۳۳۰۰ منطقه سه هیچ کجا پزشکی و دندانپزشکی قبول نشی؟
  اینجور که تو سایتتون زدین رتبه۶۰۰۰ هم قبول شده!!

 30. Avatar

  سلام،میخواستم بدونم امسال تو انتخاب رشته آزاد چیز خاصی بوده؟من با تراز ۷۵۵۰زیر گروه یک و تراز ۷۷۰۰کل هیچ کدوم از رشته های پیراپزشکی(علوم آزمایشگاهی، هوشبری،اتاق عمل،پرستاری،مامایی)تو هیچ شهر بزرگ و کوچیکی قبول نشدم. در عوض علوم و مهندسی صنایع تهران شمال که تراز سال پیشش۶۵۰۰بود قبول شدم.آیا دلیل خاصی هست؟خواهش میکنم جوابگو باشید

 31. Avatar

  سلام
  من نمیتونم وارد سامانه دانشگاه آزاد بشم یعنی کد ملی و شناسه رو زدم ولی نمیتونم وارد بشم بدلیل این که قبول نشدم
  ممنونم میشم زود جوابمو بدین

 32. Avatar

  سلام مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور کی هست خواهش میکنم جواب بدین هیچ منبع و سایتیدربارش توضیح نداده لطفا توضیح بدید…سپاس فراوان

 33. Avatar

  سلام، من رشته ام تجربی و بومی کرمانشاه هستم با رتبه ۴٠٠٠ منطقه ٢ و ١١٩٢ سهمیه ۵ درصدی پزشکی دارو دندون و فقدیوتراپی روزانه و بین الملل هیچ جا حتی زاهدان رو نیاوردم، ترازم هم ٩۴٣٢، خواستم ببینم واسه ازاد این سه رشته شانسی دارم؟

 34. Avatar

  چرا نیومد پس جواب جواب ازاد

 35. Avatar

  سلام با تراز ۵۹۷۷و سهمیه بسیج فعال امکان قبولی مامایی ازاد خودگردان فلاورجان را دارم ؟

 36. Avatar

  جواب انتخاب رشته دانشگاه مازاد کی میاد لطفا جواب بدید ضروریه

 37. Avatar

  با سلام تراز من منطقه دو ۵۷۰۰ است در زیر گروهای پزشکی مانند هوشبری پرستاری مامایی انتخاب رشته با

 38. Avatar

  سلام میخواستم بدونم باتراز ۵۲۰۰ احتمال قبولی پردیس اطراف جنوب هست ایا؟

 39. Avatar

  سلام.خسته نباشید.من ترازم ۶۵۰۰ شده سهمیه بسیج فعال هم دارم میخوستم بدونم شانس قبولی در رشته پرستاری دانشگاه آزاد رو دارم؟؟؟

 40. Avatar

  با سلام در کنکور۹۷ شرکت کردم. مجاز نشدم ولی با استفاده از سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم و قبول شدم. اگر در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام (نکنم می توانم سال بعد کنکور شرکت کنم؟

 41. Avatar

  سلام با تراز زیر گروه ۱تجربی۶۱۰۰ چی قبول میشم؟

 42. Avatar

  سلام.من رتبه من در سهمیه منطقه ۳ شده ۴۰۰۰۰ و ترازم در زیر گروه یک شده ۶۴۳۸ و سهمیه بسیج فعال دارم.ایا شانس قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های ازاد رو دارم؟

 43. Avatar

  سلام دو ازمون دادم زبان و تجربی ولی در اعلام نتایج فقط تربیت معلم رو گذاشتن یعنی تجربی هیچی قبول نشدم تربیت معلم اوولیتم بود

 44. Avatar

  با عرض سلام
  من در دو ازمون شرکت کردم تجربی و زبان اوولیتم در انتخاب رشته تربیت معلم بود
  زمان اعلام نتایج فقط قبولی در تربیت معلم رو نشونم دادن ولی من۱۵۰ رشته رو انتخاب کردم ولی در سایت هیچی نزدن
  یعنی اونا قبول نشدم؟!؟
  میخوام بدونم پرستاری و زبان دراومدم یانه ….چکار کنم!

 45. Avatar

  اگه کارنامه نهایی خالی باشه…ینی هیچی توش نباشه ینی چی؟؟؟؟حتی اون کارنامه ای که میگه اخرین قبولی ها چه رتبه ی داشتن هم نیست…خالیه خالی

 46. Avatar

  سلام من با تراز۷۴۰۰و رتبه۲۰۰۰۰#منطقه سه تحربی امکان دعت به مصاحبه کاردانی فوریت پزشکی بقیه الله که نیمه متمرکزه رو دارم؟لطفا جواب بدید

 47. Avatar

  باسلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۱ رشته ریاضی بدون سهمیه میتونم ریاضیات و کاربردهای تبریز یا سهند قبول شم؟ یاعلی

 48. Avatar

  باسلام. شایعه است که فردا شب نتایج کنکور و ۲۳ شهریور نتایج آزاد میاد ؟؟ ممنون

  • Avatar

   با سلام . در مورد زمان نتایج دانشگاه آزاد تاریخ دقیقی منتشر نشده است ولی به طور کلی نتایج دانشگاه های سراسری تا چهارشنبه شب منتشر خواهد شد .

 49. Avatar

  سلام من با رتبه ۲۰۰۰۰و تراز ۷۴۰۰منطقهسه تجربی فوریت بقیه الله قبول میشم؟

 50. Avatar

  معذرت میخوام من با رتبه ۲۱۰۰۰ منطقه پرستاری این مناطق رو انتخاب کردم. قزوین همدان ساری سمنان کاشان. ارومیه ق. پس با این حساب نمیتونم این مناطق قبول م درسته؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره