تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / دانلود نمونه سوال ریاضی نهم

دانلود نمونه سوال ریاضی نهم

دانلود نمونه سوالات و پاسخنامه ریاضی نهم 98 - 99
دانلود نمونه سوال ریاضی نهم 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود نمونه سوال ریاضی نهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در موفقیت دانش آموزان در امتحانات دروس مختلف ، اشراف آن ها بر نمونه سوالات مشابه آزمون مربوطه می باشد. در رویکرد جدیدی که به موجب تغییرات کتاب های درسی به وجود آمده است ، در کتاب ریاضی هفتم در کنار تاکید بر توانایی انجام محاسبات ، پرورش قوه تفکر و تعقل دانش آموزان نیز به صورت ویژه مورد توجه واقع شده است. همین امر می تواند حل مسائل ریاضی را برای دانش آموزان این پایه کمی پیچیده کند. در چنین شرایطی ، تمرین و تکرار مباحث و هم چنین حل نمونه سوالات ریاضی می توانند در امر یادگیری بسیار موثر واقع شوند.

کتاب ریاضی پایه هفتم در قالب 8 فصل تدوین شده است و حل نمونه سوالات امتحانی موجب آشنایی دانش آموزان با شیوه طراحی سوالات مختص هر فصل می شود.

دانلود نمونه سوالات ریاضی پایه نهم 

همان طور که می دانید ساختار کلی کتاب ریاضی پایه نهم از سه بخش تمرین ، فعالیت و کار در کلاس تشکیل شده است. اما ممکن است تمرینات کتاب و مثال های حل شده آن نتواند نیاز برخی از دانش آموزان را برای حضور در جلسه آزمون برطرف نماید. از همین رو ، تمرین و حل مثال های گوناگون در کنار حل نمونه سوالات امتحانی موجب تسلط بیشتر و درک بهتر مسائل شده و قطعا نتیجه مطلوب تری را نیز به دنبال خواهد داشت.

به منظور آشنایی شما عزیزان با مباحث مهم و مورد توجه طراحان سوالات امتحانی و هم چنین کسب آمادگی لازم برای حضور در جلسه امتحان ، لینک دانلود چند دوره امتحان ریاضی را در دو نوبت اول و دوم ، در جدول زیر قرار داده ایم. این سوالات همراه با پاسخنامه ارائه شده اند تا دانش آموزان را در جهت تسلط بیشتر بر مباحث یاری نموده و امکان تطبیق جواب های آن ها را با پاسخ های درست فراهم می سازد.

دانلود نمونه سوالات و پاسخنامه ریاضی پایه نهم
نوبت اول
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم دی ماه همراه با جواب (سری اول)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم دی ماه همراه با جواب (سری دوم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم دی ماه همراه با جواب (سری سوم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم دی ماه همراه با جواب (سری چهارم)
نوبت اول
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری اول)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری دوم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری سوم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری چهارم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری پنجم)
نمونه سوالات ریاضی پایه نهم خرداد ماه همراه با جواب (سری ششم)

با حل نمونه سوالات فوق و مطابقت دادن جواب های خود با پاسخ های درست ، می توانید نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و در مسیر برطرف نمودن آن ها گام بردارید. علاوه بر تمام مواردی که گفته شد ، یک برنامه ریزی درسی اصولی و هدفمند نیز می تواند در موفقیت دانش آموزان موثر واقع شود. چنانچه در حل نمونه سوالاتی که در این مقاله ارائه شدند با مشکل مواجه شدید ، می توانید با حضور در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی ، شاهد پیشرفت خود در این مسیر باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از مباحث فوق ، می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود نمونه سوال ریاضی نهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره برنامه شاد