تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

مبلغ ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، جهت جذب نیروهای انسانی در سازمان های مختلف ، برگزار شده و افرادی که دارای سوابق کاری 5 سال به بالا باشند ، می توانند نسبت به ثبت نام این آزمون اقدام نمایند. داوطلبان جهت نام نویسی در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری نیز مانند تمام آزمون های دیگر ، باید مبلغی را به عنوان وجه ثبت نام پرداخت نمایند. نحوه پرداخت هزینه ثبت نام برای این آزمون ، به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت می گیرد. دقت داشته باشید که ثبت نام و پرداخت هزینه آن ، از طریق “سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور” ، انجام می گیرد.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، به صورت اینترنتی و در سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

همان طور که اشاره شد ، ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز مانند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، آموزش و پرورش و … مشروط بر پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. مبلغی که به عنوان وجه ثبت نام باید پرداخت شود ، معادل 200 هزار تومان می باشد. چنانچه بدون پرداخت هزینه وارد سامانه نام نویسی این آزمون شوید ، با صفحه ای مواجه می شوید که درخواست یک شماره سریال کارت اعتباری از شما دارد. بنابراین جهت دسترسی به این کد ، باید ابتدا مرحله اول فرآیند ثبت نام که پرداخت هزینه می باشد را بگذرانید.

در دوره گذشته این آزمون ، پذیرفته شدگان نهایی که موفق به کسب امتیاز قبولی در آزمون کتبی یا شفاهی شدند ، هزینه هایی به شرح زیر را نیز پرداخت کردند.

  • برای کمیسیون ماده 13: 150 هزار تومان
  • برای کارآموزی: بسته به رشته کارشناسی حداکثر 1 میلیون تومان
  • هزینه های آزمایش های پزشکی و دیگر هزینه های مربوطه که مستقیما توسط شخص داوطلب ، پرداخته می شود.

در این دوره از آزمون کارشناسان رسمی دادگستری نیز هزینه هر مرحله ، به طور جداگانه از داوطلب اخذ می گردد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

پرداخت وجه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، به صورت اینترنتی و از طریق  “سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور” ، انجام می شود. به منظور پرداخت آن ، باید یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب با رمز اینترنتی ، در دسترس داشته باشید.

راهنمای تصویری پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  • ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور ، به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست ، گزینه ” سایر آزمون های استخدامی “ را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

  • در صفحه باز شده لینک های متعددی را مشاهده خواهید کرد. از بین آن ها بر روی عبارت ” ثبت نام آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری – قوه قضائیه “ کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

  • از سمت راست صفحه باز شده ، گزینه ” خرید کارت اعتباری “ را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

  • از بین گزینه های موجود ، عبارت ” سریال سیستم ثبت نام آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری – قوه قضائیه “ را انتخاب کرده و دکمه ” تایید و ادامه “ را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

  • صفحه ای مطابق تصویر زیر برایتان نمایان می شود که در آن باید مشخصات فردی خود ، اعم از نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه و پست الکترونیک را در قسمت های مربوطه ، وارد کنید. پس از تکمیل فرم مذکور ، بر روی دکمه ” تایید و ادامه “ کلیک کنید.

مرحله پنجم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

  • اطلاعات مرحله قبل ، به همراه یک شماره پیگیری پرداخت ، برایتان نشان داده می شود. به منظور ادامه فرآیند پرداخت باید تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط ، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کنید. سپس دکمه “ادامه روند پرداخت” در پایین صفحه را بفشارید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید.

مرحله ششم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

فراموش نکنید که حتما ، شماره پیگیری پرداخت را یادداشت کرده و نزد خود حفظ نمایید. زیرا اگر مشکلی در فرآیند پرداخت ، به وجود بیاید و شما این کد را نداشته باشید ، امکان پیگیری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، وجود نخواهد داشت.

  • در این مرحله ، وارد درگاه پرداخت اینترنتی خواهید شد که باید اطلاعاتی از قبیل شماره کارت ، رمز اینترنتی ، cvv2 و تاریخ انقضای کارت را وارد نمایید. در نهایت بر روی کلید “پرداخت” کلیک کرده تا فرآیند پرداخت ، کامل شود.

مرحله هفتم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

در صورتی که تمام مراحل فوق را با موفقیت سپری کرده باشید ، یک شماره سریال کارت اعتباری در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید در بدو ورود به سامانه اینترنتی آن را وارد نموده و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنید.

دو گام اول ورود به سامانه ثبت نام ، مطابق مراحل بالا می باشد. به این صورت که وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شده و پس از انتخاب “سایر آزمون های استخدامی” ، عبارت “سیستم ثبت نام آمون کارشناسان رسمی دادگستری” را انتخاب کرده و دکمه موجود در پایین صفحه باز شده ، با عنوان “تایید و ادامه – گام بعدی” را بفشارید.

مرحله هشتم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

در این قسمت شماره سریال کارت اعتباری که از مراحل پرداخت هزینه دریافت نموده اید را به همراه عبارت امنیتی ، وارد کرده و بر روی دکمه “ورود به سیستم” کلیک نمایید.

مرحله نهم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

با توجه به تمام مطالب فوق ، می توان دریافت که ، اولین مرحله و حتی مهم ترین گام ، پرداخت هزینه ثبت نام است. چرا که اگر این مبلغ واریز نشود ، امکان شروع فرآیند ثبت نام فراهم نخواهد شد. هم چنین لازم است بدانید ، مبلغ وجه پرداختی ثبت نام این آزمون ، مانند هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، هزینه ثبت نام استخدامی آتش نشانی و بسیاری دیگر از آزمون های استخدامی ، در هر دوره دچار افزایش قیمت می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از مطالب فوق ، می توانید بر روی لینک های مرتبط با آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی