تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

مبلغ ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، جهت جذب نیروهای انسانی در سازمان های مختلف، برگزار شده و افرادی که دارای سوابق کاری 5 سال به بالا باشند، می توانند نسبت به شرکت در این آزمون اقدام نمایند. داوطلبان جهت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز مانند تمام آزمون های دیگر، باید مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمایند. نحوه پرداخت هزینه ثبت نام برای این آزمون، به صورت اینترنتی از طریق می گیرد که در ادامه، شما را به صورت دقیق تر با نحوه واریز این وجه آشنا می کنیم.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

همان طور که اشاره شد، ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز مانند نام نویسی سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه می باشد. لذا داوطلبان می بایست از روز 3 الی 9 مرداد ماه با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری نسبت به واریز وجه تعیین شده اقدام نمایند.

داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های راه و ساختمان، امور ثبت و نقشه برداری، امور وسائط نقلیه موتوری زمینی (تصادفات)، حسابداری و حسابرسی، کشاورزی و منابع طبیعی، امور بانکی، برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات، بورس و اوراق بهادار را دارند، باید وجهی به میزان 350 هزار تومان پرداخت نمایند. همچنین متقاضیان سایر رشته ها موظف به پرداخت مبلغ 300 هزار تومان هستند. لازم به ذکر است که این هزینه تنها برای مرحله کتبی در نظر گرفته شده است و وجه مربوط به باقی مراحل به صورت مجزا دریافت می گردد. به علاوه، داوطلب مسئول پرداخت هزینه مربوط به آزمایش های پزشکی نیز می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

پرداخت وجه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. به منظور پرداخت آن، باید به وسیله کارت بانکی عضو شبکه شتاب با رمز دوم اینترنتی، در دسترس داشته باشید.

  • ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  • پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری مرحله اول 1400
  • در صفحه باز شده لینک های متعددی را مشاهده خواهید کرد. از بین آن ها بر روی عبارت “سیستم ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری قوه قضائیه سال 1400” کلیک کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری مرحله دوم 1400

  • از سمت راست صفحه باز شده، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری مرحله سوم 1400

  • از بین گزینه های موجود، عبارت “سریال سیستم ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری قوه قضائیه سال 1400 (رشته مورد نظر) را انتخاب کرده و دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.

پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری مرحله چهارم 1400

  • صفحه ای مطابق تصویر زیر برایتان نمایان می شود که در آن باید مشخصات فردی خود، اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و پست الکترونیک را در قسمت های مربوطه، وارد کنید. پس از تکمیل فرم مذکور، بر روی دکمه “تایید و ادامه” کلیک کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری مرحله پنجم 1400

  • اطلاعات مرحله قبل، به همراه یک شماره پیگیری پرداخت، برایتان نشان داده می شود. به منظور ادامه فرآیند پرداخت باید تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کنید. سپس دکمه “ادامه روند پرداخت” در پایین صفحه را بفشارید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری مرحله ششم 1400

  • در این مرحله، باید اطلاعاتی از قبیل شماره کارت، رمز اینترنتی، cvv2 و تاریخ انقضای کارت را در کادرهای مربوطه وارد نمایید. در نهایت بر روی کلید “پرداخت” کلیک کرده تا فرآیند پرداخت، کامل شود.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری مرحله هفتم 1400

در صورتی که تمام مراحل فوق را با موفقیت سپری کرده باشید، یک شماره سریال کارت اعتباری در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید در بدو ورود به سامانه اینترنتی آن را وارد نموده و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنید.

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، می توانید به صفحه اول بازگشته و با استفاده از شماره سریال خریداری شده نسبت به انجام سایر مراحل ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 اقدام نمایید. یکی از نکاتی که شرکت کنندگان نباید فراموش کنند، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 می باشد. چرا که در غیر این صورت اجازه ورود به حوزه امتحانی را نخواهند داشت. جهت کسب اطلاع از زمان انتشار و نحوه دریافت این کارت و همچنین زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 چقدر می باشد؟

میزان این هزینه برای تعدادی از رشته ها معادل 350 و برای سایر رشته ها 300 هزار تومان می باشد که برای اطلاع از جزئیات دقیق تر می توانید به متن مقاله مراجعه کنید.

2- از چه طریقی می توان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 اقدام نمود؟

پرداخت هزینه این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org صورت می گیرد.

3- آیا می توان هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 را بازگردانی کرد؟

خیر، بازپس گیری وجه واریز شده ممکن نیست بنابراین توصیه می شود قبل از اقدام به پرداخت، از تمامی جزئیات آزمون اطلاع کامل کسب کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی