تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

زمان پپرداخت هزینه ثبت نام آزمون سمپاد نهم 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به دلیل داشتن خدمات آموزشی بسیار، جزو مدارس برتر کشور محسوب می شوند و همین باعث می شود که دانش آموزان بسیاری علاقه مند به تحصیل در این مراکز آموزشی باشند. با توجه به اینکه تعداد داوطلبان تحصیل در این مدارس زیاد است، هر ساله آزمون ورودی جهت شناسایی دانش آموزان پرتلاش و با استعداد برگزار می گردد که کسب نمره قبولی در آن، شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان را برای داوطلبان مهیا می کند.

به همین جهت دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 که می خواهند جهت حضور در این امتحان نسبت به ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 اقدام نمایند، می بایست مبلغی را به عنوان هزینه نام نویسی به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق درگاه اینترنتی سامانه نام نویسی آن قابل پرداخت است.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

همان طور که ذکر شد، دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401، موظف به پرداخت مبلغی تحت عنوان “هزینه ثبت نام” می باشند که میزان دقیق آن هر ساله از طریق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم اعلام می گردد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 از روز 11 فروردین آغاز شد و تا روز 25 فروردین ماه ادامه داشت. اما بر اساس اعلام سازمان پرورش استعدادهای درخشان نام نویسی داوطلبان در این مدت تکمیل نشد و دانش آموزان می بایست با مراجعه مجدد به سامانه تا تاریخ 31 فروردین ماه نسبت به پرداخت هزینه آزمون به مبلغ 30 هزار تومان و دریافت کد رهگیری مربوطه، این فرآیند را تکمیل می کردند. اما تمدید مهلت ثبت نام به این جا ختم نشد و به منظور ثبت نام و پرداخت هزینه افرادی که از نام نویسی جا مانده بودند، تا روز 3 اردیبهشت ماه فرصتی مجدد داده شد.

با توجه به اطلاعیه اخیر منتشر شده بر روی درگاه اطلاع رسانی آزمون مدارس استعدادهای درخشان، به جهت پیگیری های متعدد و تقاضای دانش آموزان و والدین آن ها، سامانه پرداخت هزینه آزمون برای آن گروه از افرادی که تا به حال موفق به واریز این مبلغ نشده اند، برای آخرین بار از روز 10 خرداد ماه همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه فعال می گردد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دانش آموزان پایه نهم به منظور پرداخت هزینه شرکت در آزمون استعداد های درخشان خود می بایست به سایت اختصاصی ثبت نام آزمون مدارس سمپاد مراجعه کرده و مطابق با مراحل ذیل فرآیند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

  • با ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir، گزینه “سمپاد پایه دهم” را انتخاب کنید.
  • در قسمت راست صفحه، کد ملی و رمز ورود همگام ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خود را درج نموده و سپس کلمه “ورود” را بفشارید. (رمز ورود همگام برای آزمون سال 1400 – 1401، به صورت حضوری از طریق مدرسه محل تحصیل داوطلب و همچنین به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان قابل دریافت می باشد. همچنین در صورتی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اید، می توانید به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مذکور نسبت به بازیابی آن اقدام کنید.)
  • نقش داوطلب را با عنوان “دانش آموز” مشخص کرده و پس از ثبت اسم مدرسه خود در کادر مربوطه، بر روی عبارت “تایید” کلیک کنید.
  • در این مرحله وارد صفحه کاربری خود در سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم می شوید که می بایست از قسمت ماژول ها، بخش “استعداد درخشان پایه دهم” را انتخاب نمایید.
  • سپس قسمت “ثبت نام” برایتان نمایان می شود که با کلیک بر روی آن، در صورت فعال بودن بخش مربوط به پرداخت هزینه، می توانید مبلغ مورد نظر را واریز کنید.

پس از پرداخت وجه ثبت نام، از سوی سامانه یک کد رهگیری برای شما صادر می شود که لازم است آن را تا پایان تمام مراحل آزمون تیزهوشان نهم به دهم، نزد خود حفظ نمایید. همچنین فراموش نکنید که مبلغ پرداختی بابت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

به طور کل پیشنهاد می شود که ابتدا دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 را به دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به پرداخت وجه مورد نظر اقدام نمایید. با توجه به این که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 مبلغ مورد نظر پرداخت نمی شود، بنابراین فرآیند نام نویسی داوطلبان نیز زمانی تکمیل می گردد که این وجه پرداخت شده باشد.

 

سوالات متداول

1- داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 چه میزان هزینه ای می بایست پرداخت نمایند؟

مبلغ در نظر گرفته شده به منظور ثبت نام این آزمون در سال جاری معادل 30 هزار تومان می باشد.

2- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را چگونه می توان پرداخت نمود؟

پرداخت هزینه ثبت نام این فرآیند از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود.

3- چه زمانی می توان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 را پرداخت کرد؟

در حال حاضر تاریخ دقیقی در دست نمی باشد اما این هزینه معمولا 15 روز قبل از زمان برگزاری می بایست پرداخت شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره