خانه تیزهوشان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

مدارس تیزهوشان یا سمپاد، به دلیل داشتن خدمات آموزشی عالی یکی از مدارس برتر کشور محسوب می شوند و همین امر باعث علاقه دانش آموزان به تحصیل در این مراکز آموزشی شده است. اما تحصیل در این نوع مدارس ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرکت در آزمون تیزهوشان و کسب نمره قبولی در آن می باشد. این وجه هرساله روند افزایشی داشته که افراد واجد شرایط می بایست در هنگام نام نویسی آن را به صورت اینترنتی از طریق سایت my.medu.ir واریز نمایند.

فرآیند نام نویسی داوطلبان زمانی تکمیل می گردد که هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 در موعد مقرر پرداخت شده باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

دانش آموزان برای حضور در آزمون و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم موظف به پرداخت مبلغی تحت عنوان “هزینه ثبت نام” می باشند که میزان دقیق آن هر ساله از طریق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم مشخص می گردد. وجه قابل واریز برای آزمون امسال 70 هزار تومان تعیین شده است.

در صورت پرداخت وجه یاد شده امکان استرداد آن به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. چنانچه اطلاعیه ای در این خصوص منتشر شود، اخبار آن از طریق این مقاله و کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

ممکن است این سوال ذهن اکثر داوطلبان را به خود درگیر سازد که در چه بازه زمانی می توان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 1402 اقدام کرد؟ برای پاسخ به این پرسش می بایست گفت داوطلبان می توانند در بازه های زمانی زیر اقدام به پرداخت وجه نام نویسی نمایند.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403
فرایندزمان پرداخت
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم۱۵ تا ۲۵ فروردین ماه 1402
مهلت مجدد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهممشخص نمی باشد.
 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهمچند روز قبل از برگزاری آزمون (آزمون در ۲ تیر ماه برگزار می گردد.)

توصیه می شود در زمان اولیه نسبت به تسویه آن در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام کرده و آن را به وقت های دیگری همچون مهلت مجدد و زمان دریافت کارت موکول ننمایید تا درصورتی که امکان پرداخت وجه در زمان های دیگر وجود نداشت، با مشکل مواجه نشوید.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

پس از آن که از زمان و میزان مبلغ هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم آگاه شدید می بایست به پرداخت وجه مذکور اقدام کنید. از این رو طبق مراحل زیر که به صورت تصویری به نمایش در آمده است عمل کنید.

  • به سایت my.medu.ir مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی، 6 رقم سریال شناسنامه و کد امنیتی وارد صفحه جدید شوید.
  • گزینه “ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403” را انتخاب نمایید‌.
  • پس از تکمیل فرم تقاضانامه، می توانید هزینه ثبت نام را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا هستند، پرداخت نمایید. بعد از واریز مبلغ تعیین شده، از سوی سامانه یک کد رهگیری برای شما صادر می شود که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود حفظ نمایید.

چند نکته مهم هنگام پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

پیشنهاد می شود که ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را به دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نموده و نکات زیر را هنگام واریز وجه، رعایت کنید.

  • همه تلاش خود را به کار برید تا در همان فرصت اولیه ثبت نام اقدام به پرداخت هزینه نام نویسی نموده و آن را به وقت های دیگری همچون مهلت مجدد و زمان دریافت کارت محول ننمایید.
  • فرآیند نام نویسی داوطلبان زمانی تکمیل می گردد که این وجه پرداخت شده باشد.
  • اگر هزینه نام نویسی را از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز واریز کنید، ثبت نام شما تکمیل نشده و مبلغ پرداختی به هیج وجه قابل استرداد نمی باشد.
  • این هزینه ثابت می باشد و دریافت مبلغ اضافی دیگری به هر عنوان، ممنوع است.
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ملزم به پرداخت مبلغ تعیین شده می باشد و چنانچه آن را در موعد مقرر پرداخت ننمایید، امکان دسترسی به کارت مذکور از شما سلب خواهد شد.
  • پس از پرداخت وجه مذکور، از طریق سامانه یک کد رهگیری برای شما صادر می شود که می بایست آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

سوالات متداول

1- داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ چه میزان هزینه ای می بایست پرداخت نمایند؟

مبلغ در نظر گرفته شده برای ثبت نام این آزمون در سال جاری 70 هزار تومان می باشد.

2- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ را چگونه می توان پرداخت نمود؟

این فرآیند از طریق سامانه پادا به نشانی my.medu.ir انجام می شود.

3- چه زمانی می توان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم پرداخت کرد؟

این هزینه را می توان هنگام ثبت نام و در مهلت مجددی که سازمان مربوطه تعیین می کند، پرداخت کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد