خانه تیزهوشان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به دلیل داشتن خدمات آموزشی عالی یکی از مدارس برتر کشور محسوب می شوند و همین امر باعث علاقه دانش آموزان به تحصیل در این مراکز آموزشی می باشد. با توجه به این که تعداد داوطلبان تحصیل در این مدارس زیاد است، هر ساله آزمونی ورودی به نام آزمون تیزهوشان جهت شناسایی دانش آموزان پرتلاش و با استعداد برگزار می گردد که کسب نمره قبولی در آن، شرایط تحصیل در مدارس مذکور را مهیا می کند. آزمون تیزهوشان همچون آزمون های دیگر دارای هزینه ثبت نام است که باید آن را چند روز قبل از دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون واریز نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان قابل پرداخت است.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

همان طور که ذکر شد، دانش آموزان برای حضور در آزمون و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم موظف به پرداخت مبلغی تحت عنوان “هزینه ثبت نام” می باشند که میزان دقیق آن هر ساله از طریق دفترچه راهنمای نام نویسی اعلام می گردد. وجه قابل واریز برای آزمون امسال هنوز از سوی مجری برگزار کننده مربوطه تعیین نشده است. این هزینه برای دوره قبل 40 هزار تومان تعیین شده بود که پیش بینی برای سال جاری با افزایش قیمت رو به رو خواهد بود. داوطلبان موظف اند این هزینه را در مهلت تعیین شده جهت ثبت نام پرداخت نمایند اما در صورتی که موفق به پرداخت نشوند، می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به واریز این مبلغ اقدام کنند.  شما می توانید با عضویت داشتن در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره در اسرع وقت از اخبار مربوطه مطلع شوید.

مهلت پرداخت هزینه ثبت نام

مهلت پرداخت وجه واریزی ثبت نام این آزمون هنوز از سوی مجری برگزارکننده مربوطه مشخص نشده است ولی کسانی که تمایل به شرکت در رقابت را داشته باشند، می بایست جهت پرداخت این هزینه در زمان ثبت نام اقدامات لازم را به انجام برسانند اما در صورتی که داوطلبی نتواند این هزینه را در آن بازه زمانی پرداخت نماید، موظف است در زمان دریافت کارت اقدام به پرداخت مبلغ تعیین شده نماید. مهلت اولیه پرداخت سال گذشته در اواسط فرودین ماه تا اواخر فروردین ماه و مهلت مجدد در اوایل خرداد ماه صورت پذیرفت.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

دانش آموزان پایه نهم به منظور پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می بایست به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت azmoon.medu.ir فرآیند مربوطه را به انجام برسانند. نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد در رابطه به اعلام نتایج دوره قبل می باشد که بر خلاف همیشه از طریق سایت پادا اعلام شد و پیش بینی می شود که پرداخت هزینه امسال هم از همین طریق انجام شود. جهت واریز وجه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان طبق روال دوره قبل می توانید از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نست به انجام آن اقدام نمایید و در صورت تغییر روند مراحل، این مقاله به روز رسانی می شود.

مرحله اول پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مرحله دوم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  • نقش داوطلب را با عنوان “دانش آموز” مشخص کرده و پس از ثبت اسم مدرسه خود در کادر مربوطه، بر روی عبارت “تایید” کلیک نمایید.

مرحله سوم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در این مرحله وارد صفحه کاربری خود در سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم می شوید که می بایست از قسمت ماژول ها، بخش “استعداد درخشان پایه دهم” را انتخاب کنید. پس از فشردن کلید “ثبت نام” در صورت فعال بودن بخش مربوط به پرداخت هزینه، مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.

نکته 1: بعد از پرداخت هزینه ثبت نام، از سوی سامانه یک کد رهگیری برای شما صادر می شود که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود حفظ نمایید.

نکته 2: مبلغ ثبت نام آزمون تیزهوشان را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت کنید.

نکته 3: اگر هزینه نام نویسی را از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز واریز کنید، ثبت نام شما تکمیل نشده و مبلغ پرداختی به هیج وجه قابل استرداد نمی باشد.

نکته 4: این هزینه ثابت می باشد و دریافت مبلغ اضافی دیگری به هر عنوان، ممنوع است.

پیشنهاد می شود که ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را به دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن شرایط لازم، نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید. با توجه به این که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم مبلغ مورد نظر واریز نمی شود، بنابراین فرآیند نام نویسی داوطلبان نیز زمانی تکمیل می گردد که این وجه پرداخت شده باشد.

سوالات متداول

1- داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 چه میزان هزینه ای می بایست پرداخت نمایند؟

مبلغ در نظر گرفته شده برای ثبت نام این آزمون در سال جاری هنوز مشخص نشده است.

2- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را چگونه می توان پرداخت نمود؟

پرداخت هزینه ثبت نام این فرآیند از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود.

3- چه زمانی می توان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 را پرداخت کرد؟

این هزینه را می توان هنگام ثبت نام و در مهلت مجددی که سازمان مربوطه تعیین می کند، پرداخت کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج سمپاد