تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم با هدف جذب دانش آموزان دارای استعداد برتر، برای تحصیل در مدارس استعداد درخشان یا سمپاد برگزار می شود و با توجه به این که این مدارس از برترین کیفیت آموزشی برخوردار هستند دانش آموزان بسیاری علاقمند به تحصیل در این مدارس هستند و کلیه متقاضیان می توانند در تاریخ تعیین شده توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام کنند. طبق آخرین تغییرات به وجود آمده در سال گذشته، ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم با هم ادغام شده اند و آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان نیز حذف شده است و پذیرش در پایه هفتم مدارس تیزهوشان فقط از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش امکان پذیر می باشد. در ادامه مطلب اطلاعاتی در خصوص ثبت نام آزمون تیز هوشان ارائه شده است که توصیه می کنیم حتما با دقت و تا انتها مطالعه شود.

توجه داشته باشید که ، برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99

برای شرکت در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم و آزمون سنجش هوش پایه ششم به هفتم ابتدا باید پیش ثبت نام اینترنتی را در سایت مربوطه انجام داد ثبت نام اینترنتی از طریق سایت azmoon.medu.ir می باشد و کلیه علاقمندان باید در مهلت مقرر که در ادامه مطلب ذکر می شود، به این سایت مراجعه کنند و مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را تکمیل کنند. طبق روال هر ساله برای ثبت نام باید هزینه ثبت نام را  پرداخت کرد که در سال گذشته مبلغ ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم و آزمون هوش پایه ششم به هفتم 15/000 تومان بود که پیش بینی می کنیم برای ثبت نام امسال مقداری بر این مبلغ افزوده شود.

مراحل ثبت نام  آزمون تیز هوشان 

دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس تیزهوشان باید برای ثبت نام اینترنتی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند و پس از  وارد کردن شماره ملی و رمز ورود همگام ( رمز ورود )  وارد سایت شوند پس از ورود به سایت باید مراحل زیر را طی نمایند :

 1. تکمیل تقاضانامه اینترنتی
 2. اسکن عکس دانش آموز ( عکس دانش آموز باید مربوط به سال جاری و بدون حاشیه و با فرمت jpg باشد)
 3. پرداخت هزینه ثبت نام ( هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت می شود و روش دیگری برای پرداخت هزینه وجود ندارد )
 4. دریافت کد پیگیری ثبت نام از سامانه ( ثبت نام شما در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که در نهایت موفق به دریافت کد پیگیری ثبت نام شوید و اگر موفق به دریافت کد پیگیری از سامانه نشدید، ثبت نام شما ناقص است )
 • برای پرداخت هزینه باید بعد از ورود به سامانه ثبت نام در صفحه اول بر روی وضعیت پرداخت کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شوید همچنین این موضوع را در نظر داشته باشید که کارت بانکی باید دارای رمز دوم اینترنتی باشد.

زمان ثبت نام اینترنتی آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در سال گذشته از 27 فروردین ماه  آغاز و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه داشت و ثبت نام آزمون سنجش هوش پایه ششم به هفتم در سال گذشته از 19 خرداد الی 24 خرداد بود  و کلیه دانش آموزان شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند در این مهلت اقدام به ثبت نام کنند  زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم  5 مرداد ماه و پایه نهم به دهم 11 خرداد ماه  می باشد و کلیه کسانی که ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده اند بایستی چند روز قبل از برگزاری آزمون به همان سایت ثبت نام مراجعه کنند و  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان  را دریافت نمایند در کارت ورود به جلسه اطلاعات شخصی دانش آموز  و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون قید شده است.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 

شرایط ثبت نام پایه ششم به هفتم

 • کسب مقیاس « خیلی خوب » در تمامی دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی
 • کسب مقیاس « خیلی خوب » در تمامی دروس نوبت دوم پایه ششم در سال تحصیلی
 • در کلیه درس ها و در یک یا چند مورد آن نمره خیلی خوب کسب کرده باشد.
 • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)

شرایط ثبت نام پایه ششم به هفتم

 • بایستی دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم باشد.
 • دارای معدل سالیانه 19 و یا بالاتر در پایه هشتم
 • دانش آموزان در هر شهری از ایران بدون توجه به سوابق تحصیلی پیش از پایه هشتم می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام نمایند.
 • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی و  دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از سایت azmoon.medu.ir دریافت نمائید و پس از مطالعه دقیق و کامل نسبت به ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99