تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دیوان محاسبات 1400
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

دیوان محاسبات کشور چند سالی است که با برگزاری یک آزمون استخدامی، نیروهای مورد نیاز خود را در عناوین شغلی مختلف تامین می کند. برای ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور باید ابتدا اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org را به منظور آگاهی از نکات پیرامون این آزمون مطالعه نمایید. در صورتی که از تمامی شرایط اعلام شده و مدارک لازم برخوردار باشید، می توانید پس از خرید کارت اعتباری، نام نویسی خود را با ثبت اطلاعات مورد نیاز در سایت مذکور به انجام برسانید.

همان طور که می دانید، برای نام نویسی در تمامی آزمون های استخدامی اعم از آزمون دیوان محاسبات باید هزینه آن را در زمان ثبت نام بپردازید. این امر به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا می باشند، امکان پذیر است. توجه داشته باشید که مبلغ تعیین شده برای نام نویسی در این آزمون از طریق اطلاعیه سایت مذکور در دسترس شما قرار می گیرد.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور، به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت سازمان سنجش قابل پرداخت است.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

داوطلبانی که از پس از مطالعه اطلاعیه یا دفترچه راهنمای نام نویسی واجد تمامی شرایط ثبت نام آزمون دیوان محاسبات هستند، بایستی با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدامات مربوطه را به انجام برسانند. اولین قدم جهت نام نویسی در این آزمون، پرداخت هزینه آن می باشد چرا که بدون خرید سریال ثبت نام، نمی توانید مراحل آن را تکمیل نمایید. برای دسترسی به میزان مبلغی که در نظر گرفته شده باید به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات که از طریق سایت رسمی سازمان سنجش منتشر می شود، رجوع کنید.

هزینه ای که جهت شرکت در آزمون دیوان محاسبات سال 1400 اعلام شده، 90 هزار تومان می باشد. برای واریز این وجه، داوطلبان باید در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز پویا دارند، به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت شماره سریال کارت اعتباری، فرآیند نام نویسی خود را آغاز نمایند. لازم به ذکر است که هزینه نام نویسی به حساب مشخص شده در دیوان محاسبات کشور واریز می شود.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش بوده و تمامی مراحل و اطلاع رسانی های لازم از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور و مصاحبه به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. بنابراین متقاضیان برای نام نویسی و پرداخت هزینه آزمون باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

مرحله یک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • بر روی لینک “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال 1400” کلیک نمایید.

مرحله دو پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • از سمت راست صفحه پیش رو، کلید “خرید کارت اعتباری” را بفشارید.

مرحله سه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  1. عبارت “سریال ثبت نام آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور سال 1400” را به حالت فعال در آورید.
  2. سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنید.

مرحله چهار پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • در این قسمت می بایست با اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی، پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت کادرهای مربوطه را تکمیل نموده و سپس گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله پنج پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • مشخصات فردی شما به همراه کد پیگیری در این قسمت نمایان می شود که باید پس از فعال کردن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط ، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” کلید “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

مرحله شش پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

  • در این مرحله به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت می شوید که باید پس از وارد نموردن اطلاعات کارت بانکی بر روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید.

مرحله هفت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

در صورتی که مراحل فوق به درستی و با موفقیت انجام شوند، سامانه یک شماره سریال کارت اعتباری در اختیار شما قرار می دهد که آن را هنگام ورود به سامانه و تکمیل ثبت نام خود نیاز خواهید داشت.

توجه داشته باشید، در صورتی که پس از مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه های صادر شده از سوی سازمان سنجش، تمامی شرایط و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور را ندارید، کارت اعتباری خریداری نکنید. چرا که در هر مرحله از آزمون که باشید، حتی در صورت قبولی، پذیرش شما لغو خواهد شد و مبلغ واریز شده به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 چقدر است؟

وجه مورد نظر برای نام نویسی در این آزمون 90 هزار تومان می باشد.

2- چه زمانی باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 را پرداخت کرد؟

در زمان شروع فرآیند نام نویسی آزمون دیوان محاسبات امکان پرداخت هزینه آن فراهم می شود.

3- از چه طریقی هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 را می توان واریز نمود؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی