تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دیوان محاسبات کشور چند سالی است که با برگزاری یک آزمون استخدامی ، به جذب نیروی مورد نیاز خود در بخش های مختلف می پردازد. ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد و داوطلبان می توانند در موعد مقرر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند. شرکت در این آزمون مانند دیگر آزمون ها ، مستلزم پرداخت هزینه ای می باشد که می بایست به صورت اینترنتی پرداخت شود.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور ، به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت سازمان سنجش پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

اولین قدم جهت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محسابات کشور ، پرداخت هزینه آن می باشد چراکه بدون واریز مبلغ مورد نظر ، امکان آغاز فرآیند نام نویسی را نخواهید داشت. مبلغی که جهت شرکت در این آزمون در نظر گرفته شده است ، 30 هزار تومان می باشد. داوطلبان می توانند از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم ، این مبلغ را از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت کرده و پس از دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است هزینه نام نویسی به حساب مشخص شده در دیوان محاسبات کشور واریز می شود.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

همانطور که پیش تر اشاره شد ، برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش بوده و تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج نیز از طریق همین سازمان انجام می پذیرند. جهت ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور به ترتیب زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
  • از منوی سمت راست گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
  • در بین گزینه های موجود در این صفحه ، بر روی عبارت “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” کلیک کنید.
  • از سمت راست صفحه پیش رو ، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله پس از انتخاب عبارت “سریال سیستم ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” ، دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.
  • در این قسمت می بایست اطلاعات فردی خود را شامل نام ، نام خانوادگی ، پست الکترونیکی ، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت در کادرهای مربوطه وارد نمایید و پس از تکمیل فرم ، بر روی دکمه “تایید و ادامه” کلیک کنید.
  • در این صفحه مشخصات فردی شما که در مرحله قبل ثبت کرده اید به همراه یک کد پیگیری پرداخت ، نمایش داده می شوند. تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط ، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کنید و روی گزینه “ادامه روند پرداخت” کلیک نمایید تا وارد مرحله واریز وجه شوید. توجه داشته باشید که کد پیگیری دریافتی را یادداشت کرده و نزد خود نگه دارید ، چرا که در صورت بروز مشکل هنگام تکمیل مراحل ثبت نام و نداشتن کد مذکور ، پیگیری آن از طریق سازمان سنجش امکان پذیر نمی باشد.
  • پس از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی ، می بایست اطلاعاتی از قبیل رمز اینترنتی ، شماره کارت ، CCV2 و تاریخ انقضای کارت خود را وارد کنید و در آخر جهت تکمیل مراحل پرداخت ، روی کلید “پرداخت” کلیک کنید.

در صورتی که مراحل فوق به درستی و با موفقیت انجام شوند ، سامانه یک شماره سریال کارت اعتباری در اختیار شما قرار می دهد که آن را هنگام ورود به سامانه و تکمیل ثبت نام خود نیاز خواهید داشت. جهت ورود به سیستم ، همانند مراحل بالا ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید و از سمت راست گزینه “سایر آزمون های استخدامی” و پس از آن عبارت “ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” را انتخاب نمایید. از قسمت پایین صفحه ، دکمه “تایید و ادامه – گام بعدی” را بفشارید. حال می بایست در کادرهای مربوطه ، شماره سریال کارت اعتباری خود را به همراه عبارت امنیتی وارد کرده و روی دکمه “ورود به سیستم” کلیک کنید. پس از انجام این مراحل می توانید ، ثبت نام خود را جهت شرکت در آزمون دیوان محاسبات کشور ، تکمیل نمایید.

چنانچه علاقه مند به شرکت در دیگر آزمون های استخدامی می باشید که هر ساله در کشور برگزار می شوند ، می توانید با مراجعه به لینک های هزینه ثبت نام آزمون بخش خصوصی ، هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ، هزینه ثبت نام استخدامی آتش نشانی و … از هزینه ها و نحوه پرداخت آن ها مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی