خانه تیزهوشان هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403
هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به عنوان یکی از مدارس برتر کشور شناخته شده اند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اداره می شوند. هر ساله مسئولین این مدارس با برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان با استعداد می کنند.

علاقه مندان به شرکت در آزمون ورودی مدارس مذکور که قصد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 را دارند، می بایست در موعد مقرر با پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی، این فرآیند را به انجام برسانند. اما این هزینه چه مقدار بوده و از چه طریقی قابل پرداخت می باشد؟

در صورتی که داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان هزینه ثبت نام را پرداخت نکرده باشند، کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر نخواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

دانش آموزانی که علاقه دارند در آزمون مدارس استعدادهای درخشان شرکت کرده و تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند، می بایست نسبت به کسب اطلاعات لازم اقدام نموده و در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402  بودن، وجه نام نویسی را بپردازند. میزان این هزینه و شیوه پرداخت آن در اطلاعیه ها و همچنین دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مشخص می گردد که به منظور دریافت این دفترچه باید به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه شود.

لازم به ذکر است تاکنون مبلغی تحت عنوان هزینه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان برای سال 1402 – 1403 مشخص نشده است اما در سال گذشته این وجه معادل 40 هزار تومان در نظر گرفته شده بود و امکان افزایش قیمت در سال جاری وجود خواهد داشت.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

یکی از نکات مهم نسبت به پرداخت هزینه این آزمون مذکور این است که داوطلبان در سه بازه زمانی یعنی مهلت اولیه، مهلت مجدد و زمان دریافت کارت فرصت دارند که این مبلغ را پرداخت نمایند.

داوطلبان توجه داشته باشند که هزینه نام نویسی این آزمون باید در زمان ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت گردد اما درصورتی که عده ای موفق به واریز این هزینه نشده باشند، می توانند در مهلتی که این سازمان تعیین می کند، پرداخت خود را انجام دهند.

به علت آن که زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 مشخص نشده است نمیتوان زمان دقیقی را برای پرداخت هزینه عنوان کرد اما طبق روال سال های گذشته امکان دارد که این فرآیند در فروردین ماه سال 1402 انجام گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

هزینه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان صرفا از طریق درگاه اینترنتی سامانه پادا پرداخت می شود و در صورت واریز وجه به صورت مستقیم از طریق مراجعه به بانک یا دستگاه های خودپرداز ثبت نام انجام نخواهد شد. روند پرداخت هزینه نام نویسی به صورت زیر است.

  • ابتدا باید به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و وارد بخش “آموزشی” شوید.مرحله اول ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403
  • در ادامه، گزینه “آزمون ورود به مدارس استعدادهای درخشان” را انتخاب نمایید.مرحله دوم ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403
  • سپس نام کاربری (کد ملی)، رمز عبور (رمز ورود همگام دانش آموز) و کد امنیتی را در بخش های مشخص شده وارد نمایید.مرحله سوم ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403
  • پس ار تکمیل فرم تقاضانامه، می توانید هزینه ثبت نام را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا هستند، پرداخت نموده و کد رهگیری دریافت کنید.

نکات مهم هنگام پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

  • توصیه می شود فرایند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را در روز های اول نام نویسی انجام دهید.
  • با توجه به این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 را با دقت مطالعه کرده و پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به ثبت نام دانش آموز اقدام نمایید.
  • فراموش نکنید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402 نیز مشروط به پرداخت مبلغ تعیین شده می باشد و بدیهی است در صورت عدم واریز آن، امکان دسترسی به کارت ورود به جلسه نیز وجود نخواهد داشت.
  • اگر هنگام ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان با مشکل مواجه شدید می بایست رمز همگام را از مدرسه محل تحصیل خود دریافت نمایید.
  •  پس از پرداخت هزینه ثبت نام ، رسید و کد پیگیری ثبت نام خود را نزد خود نگه داشته تا در مرحله دریافت کارت ورود به جلسه با مشکل مواجه نشوید.

 

سوالات متداول

1- هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سال 1402 - 1403 چه میزان می باشد؟

تاکنون مبلغی برای سال تحصیلی مذکور، در نظر گرفته نشده است.

2- چه زمانی می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کرد؟

داوطلبان می توانند طی مراحل ثبت نام هزینه تعیین شده را پرداخت نمایند.

3- هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از چه طریقی قابل پرداخت است؟

از طریق مراجعه به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی pada.medu.ir می توان هزینه این آزمون را پرداخت نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج کنکور