تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به عنوان یکی از مدارس برتر کشور شناخته شده اند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اداره می شوند. هر ساله مسئولین این مدارس با برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان با استعداد می کنند. کیفیت علمی و آموزشی کلاس ها در مدارس سمپاد نسبت به مدارس عادی مناسب تر بوده و اکثر کلاس ها به صورت هوشمند طراحی شده اند.

همچنین کادر آموزشی این مدارس از سطح علمی بسیار مناسبی برخوردار هستند و همین امر موجب شده تا اکثر دانش آموزان آرزوی تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان را داشته باشند. علاقه مندان به ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 می بایست مبلغی را به عنوان هزینه نام نویسی بپردازند. اما این هزینه چه مقدار بوده و از چه طریقی قابل پرداخت می باشد؟

برای داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان تنها در صورتی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده باشند، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دانش آموزانی که علاقه دارند در آزمون مدارس استعدادهای درخشان شرکت کرده و تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند، می بایست مدتی پس از ثبت نام اولیه به انجام اقدامات لازم از جمله پرداخت هزینه نام نویسی بپردازند. میزان این هزینه و شیوه پرداخت آن در اطلاعیه ها و همچنین دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 مشخص می گردد که به منظور دریافت این دفترچه باید به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه شود.

در دوره پیشین وجهی که دانش آموزان می بایست جهت شرکت در آزمون هر یک از مقاطع دوره اول و دوم متوسطه پرداخت می کردند معادل 25 هزار تومان در نظر گرفته شده بود. اما میزان هزینه قابل پرداخت برای نام نویسی در آزمون سال تحصیلی 1400 – 1401 تاکنون اعلام نشده است. جهت پیگیری به روزترین اخبار در این خصوص می توانید در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضویت داشته باشید.

توجه داشته باشید که دریافت شماره پیگیری نام نویسی اولیه به منزله تکمیل ثبت نام نبوده و این امر پس از پرداخت وجه و صدور شماره رهگیری پرداخت از سوی سامانه نهایی خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

هزینه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان صرفا از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت می شود و در صورت واریز وجه به صورت مستقیم از طریق مراجعه به بانک یا دستگاه های خودپرداز ثبت نام انجام نخواهد شد. روند پرداخت هزینه نام نویسی بدین صورت است که ابتدا باید به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کرده و با توجه به دوره تحصیلی خود، یکی از گزینه های “سمپاد پایه هفتم” و یا “سمپاد پایه دهم” را انتخاب کنید تا به سامانه مربوطه هدایت شوید.

در این مرحله، پس از وارد نمودن نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (رمز ورود همگام دانش آموز) می بایست جهت دسترسی به پنل شخصی خود، بخش های مربوط به نقش (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) را تکمیل کنید. حال می توانید هزینه ثبت نام را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا هستند، پرداخت نموده و کد رهگیری دریافت کنید.

با توجه به این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم ابتدا دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1400 را با دقت مطالعه کرده و پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به ثبت نام دانش آموز اقدام نمایید. فراموش نکنید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 نیز مشروط به پرداخت مبلغ مورد درخواست می باشد و بدیهی است در صورت عدم واریز آن، امکان دسترسی به کارت ورود به جلسه نیز وجود نخواهد داشت.

 

سوالات متداول

1- هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان چه میزان می باشد؟

میزان این هزینه در حال حاضر مشخص نشده است اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان، به روزترین اخبار را به محض انتشار دریافت نمایید.

2- چه زمانی می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کرد؟

حدودا پانزده روز قبل از دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون باید هزینه آن را پرداخت کرد.

3- هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از چه طریقی قابل پرداخت است؟

از طریق مراجعه به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir می توان هزینه این آزمون را پرداخت نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره