تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402
هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به عنوان یکی از مدارس برتر کشور شناخته شده اند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اداره می شوند. هر ساله مسئولین این مدارس با برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان با استعداد می کنند.

علاقه مندان به شرکت در آزمون ورودی مدارس مذکور که قصد ثبت نام آزمون تیزهوشان را دارند، می بایست در موعد مقرر با پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی، این فرآیند را به انجام برسانند. اما این هزینه چه مقدار بوده و از چه طریقی قابل پرداخت می باشد؟

در صورتی که داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان هزینه ثبت نام را پرداخت نکرده باشند، کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر نخواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

دانش آموزانی که علاقه دارند در آزمون مدارس استعدادهای درخشان شرکت کرده و تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند، می بایست نسبت به کسب اطلاعات لازم اقدام نموده و در صورت واجد شرایط بودن وجه نام نویسی را بپردازند. میزان این هزینه و شیوه پرداخت آن در اطلاعیه ها و همچنین دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مشخص می گردد که به منظور دریافت این دفترچه باید به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه شود.

لازم به ذکر است، مبلغ اعلام شده به عنوان هزینه نام نویسی در آزمون سال 1401 – 1402 معادل 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است که نسبت به سال تحصیلی گذشته با مقداری افزایش همراه بود.

مهلت پرداخت هزینه ثبت نام

داوطلبان توجه داشته باشند که هزینه نام نویسی این آزمون باید در زمان ثبت نام به صورتاینترنتی پرداخت گردد اما درصورتی که عده ای موفق به واریز این هزینه نشده باشند، می توانند در مهلتی که این سازمان تعیین می کند، پرداخت خود را انجام دهند.

جدول زمانبندی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402
مهلت اولیه از 16 لغایت 29 فروردین ماه 1401
مهلت مجدد از 8 خرداد ماه 1401
زمان دریافت کارت 18 الی 25 خرداد 1401

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

هزینه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان صرفا از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت می شود و در صورت واریز وجه به صورت مستقیم از طریق مراجعه به بانک یا دستگاه های خودپرداز ثبت نام انجام نخواهد شد. روند پرداخت هزینه نام نویسی به صورت زیر است.

  • ابتدا باید به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کرده و با توجه به دوره تحصیلی خود، یکی از گزینه های “سمپاد پایه هفتم” و یا “سمپاد پایه دهم” را انتخاب کنید.
  • سپس نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (رمز ورود همگام دانش آموز) را در بخش های مشخص شده وارد نمایید.
  • جهت دسترسی به پنل شخصی خود لازم است بخش های مربوط به نقش (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) را تکمیل کنید.
  • حال می توانید هزینه ثبت نام را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا هستند، پرداخت نموده و کد رهگیری دریافت کنید.

با توجه به این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 را با دقت مطالعه کرده و پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، نسبت به ثبت نام دانش آموز اقدام نمایید. فراموش نکنید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 نیز مشروط به پرداخت مبلغ تعیین شده می باشد و بدیهی است در صورت عدم واریز آن، امکان دسترسی به کارت ورود به جلسه نیز وجود نخواهد داشت.

 

سوالات متداول

1- هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سال 1401 - 1402 چه میزان می باشد؟

مبلغ در نظر گرفته شده برای سال تحصیلی مذکور، 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

2- چه زمانی می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 اقدام کرد؟

علاوه بر مهلت اولیه ثبت نام و مدت زمان در نظر گرفته شده جهت این امر از روز 8 خرداد، داوطلبان می توانند در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه یعنی 18 الی 25 خرداد ماه نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند.

3- هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از چه طریقی قابل پرداخت است؟

از طریق مراجعه به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir می توان هزینه این آزمون را پرداخت نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد