چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400
هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به عنوان یکی از مدارس برتر کشور شناخته شده اند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اداره می شوند. هر ساله مسئولین این مدارس با برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان با استعداد می کنند. لازم است گفته شود که سطح علمی و آموزشی کلاس ها در مدارس سمپاد نسبت به مدارس عادی ، بسیار با کیفیت تر بوده و اکثر کلاس ها به صورت هوشمند طراحی شده اند ، همچنین کادر آموزشی این مدارس از سطح علمی بسیار مناسبی برخوردار هستند ، همین امر موجب شده تا اکثر  دانش آموزان آرزوی تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان را داشته باشند. ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم از طریق hoosh.medu.ir و با توجه ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ثبت نام هر دو آزمون از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام خواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی هستند ، پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

همانطور که گفته شد اکثر دانش آموزان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان می باشند ، این دسته از دانش آموزان می بایست در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود اقدام کنند. بسیاری از افراد در تماس با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره این سوال را مطرح می کنند که نحوه ثبت نام در این آزمون به چه صورت می باشد و هزینه ثبت نام برای هر یک از مقاطع تحصیلی چقدر خواهد بود؟ برای دریافت پاسخ سوالات خود به هر یک از بندهای ذیل توجه کنید.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم

از سال گذشته شیوه برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم دستخوش تغییراتی شد. در واقع سوالات آزمون این مقطع تحصیلی از هیچ یک از دروس دانش آموزان نبوده و صرفا برای سنجش هوش و استعداد دانش آموز طراحی شد ، احتمال دارد امسال نیز به همین شیوه برگزار شود. ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 16 الی 23 اردیبهشت ماه از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می گردد و همچنین ثبت نام از تاریخ 2 تا 4 خرداد ماه 98 برای دانش آموزان جامانده از ثبت نام انجام خواهد شد. هزینه ثبت نام مبلغ 28 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 19 فروردین ماه آغاز و تا 26 فروردین ماه نیز ادامه خواهد داشت و داوطلبانی که تمام شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم را دارا هستند می توانند نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کنند. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. دانش آموزان بایستی برای تکمیل فرآیند ثبت نام هزینه را به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. لازم است گفته شود که هزینه ثبت نام مبلغ 18 هزار تومان می باشد.

همانطور که می دانید آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مقطع نهم به دهم با یکدیگر ادغام شده است بنابراین زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نیز در یک بازه زمانی و به صورت مشترک در فروردین ماه انجام می شود. ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم از 16 اردیبهشت ماه برای داوطلبان واجد شرایط آغاز می شود. برای اطلاع از ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان و نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره