تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

خرید کارت اعتباری ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98
هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

تحصیل در دانشگاه پیام نور با تحصیل در سایر دانشگاه ها متفاوت بوده و بر یک نظام آموزشی خاصی استوار است در نظام آموزشی این دانشگاه هدف اصلی یادگیری دانشجو می باشد و دانشجو یاد می گیرد که با استفاده از منابع آموزشی مختلف به کسب علم و دانش بپردازد. در دانشگاه پیام نور حضور دانشجو در کلاس های نظری ضرورت ندارد  و می توانند فقط در  آزمون های دروس که در آخر ترم برگزار می شود، شرکت نمایند. این دانشگاه با هدف تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز کشور، در مقطع کارشناسی ارشد علاوه برجذب دانشجو از طریق آزمون سراسری کارشناسی ارشد، از طریق دوره های فراگیر برای مقطع کارشناسی ارشد، نیز دانشجو جذب می نماید که در ادامه این مطلب  در خصوص ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور توضیحاتی ارائه داده ایم.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می باشد.

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کلیه کسانی که واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشند پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  و اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام،  باید با ارائه مدارک و اطلاعات مورد نیاز اقدام به ثبت نام در سایت مربوطه نمایند. برای ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد پیام نور فراگیر باید در مهلت تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور،  به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و برای پرداخت هزینه ثبت نام اقدام کرد. برای پرداخت هزینه ثبت نام باید پس از وارد شدن به سایت از منوی سمت چپ سایت بر روی گزینه خرید کارت اعتباری کلیک کنید و پس از ورود به صفحه جدید، گزینه مربوط به سریال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را انتخاب نمائید. بعد از پرداخت هزینه و وارد کردن اطلاعات خواسته شده و خرید کارت اعتباری ثبت نام می توانید مراحل بعدی انتخاب رشته خود را طی کنید. هزینه ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال گذشته 70/000 تومان بوده است که امسال پیش بینی می کنیم مقداری بر این مبلغ افزوده شود.

 • در زمان خرید کارت حتما توجه کنید که کارت اعتباری مربوطه را خریداری نمائید زیرا در صورتی که کارت اعتباری آزمون دیگری را دریافت کنید، هزینه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد. بنابراین حتما پس از ورود به سایت به عنوان گزینه مربوط به سریال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور حتما دقت کنید.
 • پس از تکمیل مراحل ثبت نام، کد پیگیری 16 رقمی را باید از سامانه دریافت نمائید و تا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته برای اطلاع از وضعیت قبولی، نزد خود حفظ کنید.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

پس از ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته باید به دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مراجعه نمائید و منابع مرتبط با رشته انتخابی خود را از این دفترچه پیدا کنید و پس از تهیه کردن این منابع نسبت به مطالعه آن اقدام کنید و خود را برای آزمون جامعی که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می شود، آماده کنید. در واقع پذیرش دوره فراگیر به معنای پذیرش بدون آزمون نیست و تفاوتی که با آزمون کارشناسی ارشد دارد در نحوه برگزاری آزمون می باشد و قبولی دانشجو در دوره فراگیر منوط به موفقیت در آزمون جامع می باشد در واقع نمره نهایی شما برای پذیرش در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور ترکیبی از تاثیر دو عامل است که عبارتند از 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد تاثیر معدل کل دوره کارشناسی. سوالات آزمون جامع از منابع معرفی شده در دفترچه مطرح می شود و به صورت تستی می باشد و زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور در نیمه اول دی ماه است و کلیه داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون باید از طریق سایت sanjesh.org کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دریافت نمایند. در کارت ورود به جلسه اطلاعاتی شخصی داوطلب و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون درج شده است.

شرایط عمومی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

 1.  اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد قبول جمهوری اسلامی ایران
 2. دشمنی نداشتن با نظام جمهوری اسلامی  ایران
 3. برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته ی انتخابی
 4. عدم احراز فساد اخلاقی

شرایط اختصاصی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

 • دارندگان مدرک کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری می توانند بدون توجه به رشته فارغ التحصیلی خود، در هر رشته ای که می خواهند (به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری) ثبت نام کنند.
 • دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی در صورتی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه فارغ التحصیل شوند، مجاز هستند که در هر رشته ای که می خواهند (به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری) ثبت نام کنند.
 • داوطلبانی که رشته انتخابی آن ها برای مقطع کارشناسی ارشد با رشته فارغ التحصیلیشان همنام نمی باشد، موظف هستند که حداکثر 12 واحد جبرانی از دروس کارشناسی رشته انتخابیشان را بگذرانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. Avatar

  دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی به شرطی که بتوانند تا ۳۱ شهریور مدرک خود را دریافت نمایند.
  این متن رو چند جا در سایت اشتباه نوشتید.
  طبق دفترچه ی آزمون، دانشجویان سال آخری که تا ۳۰ بهمن بتونن فارغ التحصیل شن (به شرط داشتن پایان خدمت یا معافیت) میتونن در این آزمون شرکت کنند.

  (( داﻧﺸﺠﻮی ﺳﺎل آﺧﺮ: ﺑﻪ ﻛﺴﻲ اﻃﻼق می ﺷﻮد ﻛﻪ ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ پایان ﻧﻴﻤﺴﺎل ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ﺣـﺪاﻛﺜﺮ ﺑـﻪ ﻃـﻮر ﻗﻄـﻊ در ﻣﻘﻄـﻊ ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ از داﻧﺸﮕﺎه ﻳﺎ ﻣﺆﺳﺴﺎت آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻣﻮرد ﺗﺄﻳﻴﺪ ﺷﻮرای ﻋﺎﻟﻲ اﻧﻘﻼب ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ ﻳـﺎ وزارت ﻋﻠـﻮم، ﺗﺤﻘﻴﻘـﺎت و ﻓﻨـﺎوری و ﻳـﺎ وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ، درﻣﺎن و آﻣﻮزش ﭘﺰﺷﻜﻲ داﻧﺶ آموخته ﺷﻮد ))

دریافت مشاوره