تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

نحوه پرداخت هزینه نام نویسی بدون آزمون دکتری آزاد 1400
هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

با توجه به آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های برتر و فارغ التحصیلان ممتاز برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر در دانشگاه آزاد، داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد هستند، می بایست اقدامات لازم را برای نام نویسی خود در زمان مقرر انجام دهند. در این طرح فقط دانشجویان استعداد درخشان و ممتاز مجاز به نام نویسی می باشند.

متقاضیان واجد شرایطی که قصد ثبت نام در این دوره را دارند، می بایست با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، نسبت به خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه نام نویسی جهت ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

علاقمندان به ثبت نام و انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعداد درخشان) دانشگاه آزاد می بایست ابتدا مبلغ لازم را از طریق سایت azmoon.org پرداخت نمایند.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

متقاضیان ثبت نام در دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد که از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند، ملزم به پرداخت هزینه این دوره می باشند. در سال 99 هزینه به انجام رساندن این فرآیند 106 هزار تومان تعیین شد که پیش بینی می شود برای سال 1400 این رقم مقداری افزایش داشته باشد.

پس از خرید کارت و واریز وجه می توانید وارد سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده و کد رشته های متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد خود را انتخاب نمایید.

از آن جایی که ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد انجام می گیرد، در این قسمت به صورت گام به گام توسط راهنمای تصویری مراحل پرداخت هزینه و دریافت شناسه و رمز ورود را برای شما شرح داده ایم.

مراحل تصویری واریز وجه ثبت نام 

در هنگام پرداخت هزینه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که بعد از واریز وجه، امکان باز پس گیری آن وجود نخواهد داشت. لذا پیش از اقدام به خرید کارت اعتباری از شرایط و ضوابط انتخاب رشته آگاهی های لازم را کسب نمایند. مراحل پرداخت هزینه از طریق سایت دانشگاه آزاد به صورت زیر می باشد.

  • مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.org و کلیک بر روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعداد درخشان) نیمسال اول سال 1400”

مرحله اول ثبت نام دکتری استعداد درخشان

  • حال جهت پرداخت هزینه ثبت نام می بایست گزینه “خرید کارت” در سمت راست قسمت پایین صفحه را بفشارید. (لازم به ذکر است که در سال 99 هزینه نام نویسی و انتخاب رشته مقطع دکتری بدون آزمون به میزان 106 هزار تومان تعیین شد.) حال اگر پیش از این، فرآیند خرید کارت را به انجام رسانده اید، می توانید جهت دریافت سریال ثبت نام بر روی دکمه “بازیابی کارت” کلیک کنید. 

مرحله دوم ثبت نام دکتری استعداد درخشان

  • بعد از بررسی مندرجات موجود در این صفحه، گزینه “ادامه” را انتخاب نمایید. 

مرحله سوم ثبت نام دکتری استعداد درخشان

  • حال اطلاعات نام، نام خانوادگی، جنسیت، تابعیت، کد ملی، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیک و مجموعه مورد نظر را در کادرهای مربوطه درج نموده و عبارت “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام دکتری استعداد درخشان

  • در صفحه بعدی نیز اطلاعات مربوط به کارت بانکی غضو شبکه شتاب خود را در جایگاه های مشخص ثبت کرده و در نهایت کلید “پرداخت” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام دکتری استعداد درخشان

پس از پرداخت نمودن هزینه ثبت نام و خرید کارت اعتباری مجددا به صفحه ابتدایی ثبت نام بازگشته و گزینه “ثبت نام” را جهت شروع مراحل نام نویسی و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی خود بفشارید.

بعد از پایان رسیدن زمان انتخاب رشته دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد، داوطلبان علاقمندند تا از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 باخبر شوند که با کلیک بر روی لینک مربوط به آن می توانند آگاهی های لازم را کسب نمایند. متقاضیانی که در مرحله انتخاب رشته پذیرفته شوند، دعوت به مصاحبه خواهند شد و پذیرش نهایی آن ها بستگی به موفقیت افراد در مرحله مصاحبه دارد. برای کسب آگاهی های لازم بر روی لینک های مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 و هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- چگونه می توان هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 را پرداخت نمود؟

پرداخت هزینه این فرآیند مطابق مراحل ذکر شده در این مقاله، از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است.

2- هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 به چه میزان است؟

در حال حاضر هزینه مورد نیاز جهت ثبت نام در این آزمون برای سال 1400 مشخص نشده است.

3- آیا بعد از واریز هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400، امکان باز پس گیری آن وجود دارد؟

خیر، داوطلبان باید توجه داشته باشند که بعد از واریز وجه، امکان باز پس گیری آن وجود نخواهد داشت. 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره