تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / انتخاب رشته / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور پیام نور 98
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو و اطلاعیه سازمان سنجش ، 85 درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و با معیار معدل کتبی دیپلم و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام می گیرد. از جمله این دانشگاه ها ، دانشگاه پیام نور می باشد. آن دسته از متقاضیانی که علاقمند به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور هستند ، برای انجام ثبت نام اولیه و انتخاب رشته های بدون آزمون این دانشگاه نیازی به پرداخت هزینه ندارند و تنها در صورت قبولی و ثبت نام در دانشگاه باید مبلغی را پرداخت کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، نیازی به خرید کارت اعتباری ندارد و هزینه ثبت نام این رشته ها ، به مبلغ 27500 تومان ، هنگام ثبت نام در دانشگاه اخذ خواهد شد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 98

ثبت نام در دانشگاه پیام نور از دو روش انجام می شود ، یکی از طریق کنکور سراسری و دیگری از طریق ثبت نام در رشته های بدون آزمون. در سال های گذشته ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها نیاز به خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ای برای ثبت نام داشت ، اما ثبت نام اینترنتی و انتخاب این رشته ها برای سال تحصیلی 98 کاملا رایگان بوده و اخذ هر گونه مبلغی توسط دانشگاه ها برای دریافت و بررسی درخواست ها ممنوع است ، بنابراین داوطلبان نباید هیچ گونه مبلغی را تحت این عناوین به دانشگاه ها پرداخت کنند.

پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور داوطلبانی که در یکی از انتخاب های خود قبول شده اند ، باید برای ثبت نام و تکمیل فرم تعهد ، مبنی بر علاقه به تحصیل در کد رشته محل انتخابی از تاریخ سی ام شهریور ماه لغایت دوم مهر ماه به دانشگاه خود بروند و هزینه ثبت نام را به مبلغ 27500 تومان پرداخت نمایند ، بنابراین لازم است که هنگام مراجعه به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اید ، جهت پرداخت مبلغ ثبت نام کارت بانکی خود را نیز به همراه داشته باشید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 98

متقاضیان جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، ابتدا می بایست دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته ی مربوطه را از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org دانلود کرده و به طور کامل مطالعه کنند. پس از مطالعه دفترچه ، با آماده کردن مدارک لازم ، اقدام به انتخاب و اولویت بندی رشته های مورد نظر خود نموده و سپس با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نمایند. پس از نام نویسی و انتخاب رشته ، اعلام نتایج اولیه توسط دانشگاهی که داوطلب در آن پذیرش شده انجام می پذیرد ، البته این امکان هم وجود دارد که نتایج انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شود. زمان ثبت نام اولیه برای ورودی مهر ماه 98 ، از تاریخ بیستم اسفند ماه 97 لغایت ششم شهریور ماه 98 می باشد.

دانشگاه پیام نور علاوه بر نوبت مهرماه ، در نیمسال دوم هم اقدام به پذیرش دانشجو می نماید ، کسانی که علاقمند به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در بهمن ماه می باشند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه را از سایت سازمان سنجش دریافت نمایند و پس از مطالعه و بررسی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.درصورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در هر یک از این زمینه ها می باشید می توانید روی لینک های آن کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره