پنج شنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97، از روز یکشنبه 29 مهرماه شروع شد و داوطلبان به مدت یک هفته و تا 6 آبان مهلت داشتند تا برای ثبت نام خود اقدام کنند. برگزار کننده آزمون کارشناسی ارشد فراگیر، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و کلیه مراحل ثبت نام آزمون، از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد. داوطلبان پس از مراجعه به سایت سنجش، باید فرم ثبت نام اینترنتی را دریافت، و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در آن درج کنند. اطلاعات وارد شده در فرم ثیت نام، باید کاملا دقیق و درست باشد تا پس از ثبت نام، مشکلی برای داوطلب ایجاد نشود. با این وجود، بعضی از داوطلبان در زمان تکمیل فرم ثبت نام، دقت کافی را به عمل نمی آوردند و برخی از اطلاعات را به اشتباه وارد می کنند.این دسته از داوطلبان می توانند در زمانی که سازمان سنجش برای ویرایش اطلاعات در نظر می گیرد، به سایت sanjesh.org مراجعه، و برای اصلاح اطلاعات اشتباه، اقدام کنند. برای اطلاع از زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، ادامه مطلب را مطالعه نمائید.

پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام می نماید که متقاضیان می توانند با مراجعه یه سایت sanjesh.org برای ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام کرده اند، می توانند در دو مرتبه برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

  1. هنگام انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کارت ورود به جلسه  همه ی داوطلبان، دو روز قبل از برگزاری آزمون و به تاریخ دقیق 21 / 09 / 97 و  22/ 09 / 97 در سایت سنجش قرار داده می شود.

2. پس از اتمام مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

پس از اتمام بازه زمانی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، سازمان سنجش اقدام به تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می نماید و داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در این تاریخ به سایت سنجش مراجعه کنند و برای ثبت نام خود اقدام کنند. علاوه بر آن، آن دسته از داوطلبانی که در فرم ثبت نام اطلاعات اشتباه وارد کرده اند، باید در این تاریخ برای اصلاح اشتباهات اقدام کنند. زمان در نظر گرفته از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97، از روز یکشنبه به تاریخ 06 / 08 / 97 تا روز شنبه به تاریخ 12 / 08 / 97 می باشد و بر همه ی متقاضیان ضروری می باشد که پس از دریافت  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 و مطالعه کامل آن، به همراه مدارک و اطلاعات لازم، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده، و نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

برای ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام باید به ترتیب مراحل زیر اقدام نمود:

  1. مراجعه به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به نشانی  sanjesh.org
  2. مراجعه به سمت راست سایت و کلیک بر روی گزینه «پیام نور» (مطابق شکل زیر)

3.دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و مطالعه کامل آن (مطابق شکل زیر)

 

4.کلیک بر روی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور (مطابق شکل زیر)

5.از بخش «قبلا ثبت نام نموده ام» بر روی گزینه ویرایش اطلاعات کلیک کنید. (مطابق شکل زیر)

در صورتی که موفق به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، نشدید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  تماس بگیرید و مشکلات خود را با مشاوران ما مطرح نمائید.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

طبق اطلاعات درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، زمان دقیق برگزاری آزمون روز جمعه 23 آذر ماه می باشد (23/ 09 / 97) و چند روز قبل از برگزاری آزمون،  کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 بر روی سایت سنجش قرار داده می شود و بر همه ی داوطلبان لازم است که با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، پرینت کارت را دریافت نمایند. در کارت ورود به جلسه آدرس دقیق محل برگزاری آزمون درج شده است و به همراه داشتن آن در روز برگزاری آزمون، الزامی می باشد. اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  نیز دهه اول بهمن ماه می باشد تا داوطلبان با توجه به دانشگاه قبولی خود، برای ثبت نام حضوری اقدام کنند.

برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  بر روی لینک کلیک نمائید.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره