پنج شنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

از تاریخ 19 خرداد الی 24 خرداد 97 ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی انجام شد حال که چند روزی بیشتر تا زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 باقی نمانده است، والدین و دانش آموزان بسیاری با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم مطلع شوند. به همین جهت تصمیم گرفتیم این مطلب را به این موضوع اختصاص دهیم و علاوه بر این موضوع به زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 نیز بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم با مطالعه این مطلب از آخرین اطلاعات مربوط به آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم مطلع شوید.

هم اکنون کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 از طریق سایت hoosh.medu.ir قابل دریافت می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

کارت ورود به جلسه سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم از 1 مرداد 97 بر روی سایت hoosh.medu.ir قرار گرفته و شما تا روز آزمون مهلت دارید تا کارت خود را دریافت نمایید. البته توصیه ما به شما این است که در روزهای ابتدایی انتشار کارت، به سامانه مربوطه مراجعه و کارت خود را دریافت کنید چرا که ممکن است در اطلاعات مندرج در کارت و یا عکس دانش آموز مشکلی وجود داشته باشد و نیاز باشد قبل از برگزاری آزمون نسبت به رفع نقص اطلاعات کارت اقدام نمایید چرا که همراه داشتن کارت در جلسه آزمون سنجش هوش الزامی می باشد و در صورت همراه نداشتن کارت و یا اشکال در عکس دانش آموز از ورود وی در حوزه جلوگیری خواهد شد. همانطور که گفته شد برای دریافت کارت بایستی به سامانه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان مراجعه کنید، سپس از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور همگام امکان مشاهده و چاپ کارت برای شما فراهم خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، 9 صبح روز جمعه 5 مرداد 97 برگزار خواهد شد. باز هم تاکید می کنیم که در روز برگزاری آزمون، حتما کارت ورود به جلسه را همراه داشته باشید. نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 نیز 21 شهریور ماه اعلام خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان در جریان آخرین اخبار مربوط به آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 قرار بگیرید.

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 97 – 98

سال های گذشته امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  وجود داشت بنابراین به احتمال زیاد امسال نیز امکان ثبت اعتراض نسبت به اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم وجود خواهد داشت. سال های گذشته فرایند رسیدگی به شکایات و اعتراضات آزمون تیزهوشان نیز از طریق مرکز سنجش آموزش پرورش صورت می گرفت ولی از آن جا که هم سایت ثبت نام آزمون و هم سوالات آزمون تغییر یافته است شکا می توانید برای اعتراض به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایند، شما نیز می توانید از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از نحوه ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 97 – 98 مطلع گردید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره