تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98  از تاریخ 19 خرداد 97 به صورت اینترنتی آغاز و تا 24 خرداد ادامه یافت. از آن جا که نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 بایستی تا آخر شهریور اعلام شود تا دانش آموزان تکلیف خود را برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان یا مدارس عادی دولتی بدانند، بنابراین این آزمون می بایست قبل از اتمام تابستان برگزار و نتایج آن اعلام گردد. به همین دلیل دانش آموزان زیادی جهت اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند و این موضوع ما را بر آن داشت تا این مطلب را زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 اختصاص دهیم و در آن علاوه بر پرداختن به زمان دریافت کارت، نحوه مشاهده و دریافت کارت و همچنین زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 بپردازیم.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 اجباری می باشد و از ورود داوطلبان فاقد کارت در حوزه امتحانی، جلوگیری خواهد شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 از تاریخ 1 مرداد 97 بر روی سایت سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان 97 – 98 به نشانی hoosh.medu.ir قرار گرفت و شما با مراجعه به این سایت و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور همگام، می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید. همراه داشتن کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی می باشد، در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه، از حضور دانش آموز در حوزه امتحانی ممانعت خواهد شد. در ضمن داوطلبانی که در بازه زمانی مقرر جهت ثبت نام، موفق به پرداخت هزینه ثبت نام نشده اند، بایستی هنگام دریافت کارت، با پرداخت هزینه، ثبت نام خود را تکمیل کنند و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

” تاریخ برگزاری آزمون و همچنین آدرس محل برگزاری ازمون، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان درج می شود. “

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98

آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 در تاریخ 5 مرداد 97 برگزار خواهد شد. حتما به نکته ای که در رابطه با همراه داشتن کارت ورود به جلسه اشاره کردیم توجه کنید، چرا که در صورت همراه نداشتن کاترت از حضور داوطلب در جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد. در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 نیز لازم به ذکر است که نتایج، حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت. به این نکته توجه کنید که دانش آموزان به محض مشخص شدن نتایج در صورتی که نمره قبولی را کسب کرده باشند باید به صورت حضوری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در صورت عدم حضور در بازه زمانی معین، دانش آموزان فرصت ثبت نام را  از دست می دهند. به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قبولی خود در همین سایت پیگیر باشید یا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 مطلع شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره