دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99

همانطور که می دانید برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش در سال های اخیر داوطلبان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، چرا که جایگاه معلمان در جامعه ما بسیار با ارزش بوده و بسیاری از افراد مشتاق هستند که بر حسب علاقه، تدریس را به عنوان مسیر شغلی خود انتخاب کنند. معمولا آموزش و پرورش به چند روش اقدام به تامین نیروهای مورد نیاز خود می کند، که یکی از آن ها برگزاری آزمون استخدامی می باشد. داوطلبان علاقمند به شرکت در هشتمین دوره این آزمون می بایست با در نظر داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود از طریق سایت سازمان سنجش کشور اقدام نمایند. لازم است گفته شود که داوطلبان باید برای حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در صورت نداشتن کارت مذکور از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org برای داوطلبان قابل چاپ و دریافت خواهد بود.

زمان و نحوه دریافت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش

داشتن کارت ورود به جلسه آزمون و کارت شناسایی (ملی) از الزامات شرکت در این آزمون می باشد چرا که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور هویت داوطلب قابل شناسایی نیست و داوطلب مجاز به شرکت در جلسه نخواهد بود. صدور کارت ورود به جلسه شرکت کنندگان معمولا 3 الی 4 روز پیش از برگزاری آزمون صورت گرفته و از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی sanjesh.org قابل دریافت می باشد. بنابراین سامانه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، در روز سه شنبه 6 آبان ماه 99 فعال می گردد. شرکت کنندگان در تاریخ 9 آبان ماه 99 در محلی که نشانی آن بر روی کارت درج شده است، حضور یافته و به رقابت می پردازند. دریافت این کارت طی مراحل زیر انجام می شود.

  1. در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش کشور شوید.
  2. در مرحله دوم از بخش “سایر آزمون های استخدامی” بر روی لینک فعال شده “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی” کلیک کنید.
  3. صفحه ای مقابل شما قرار خواهد گرفت که می توانید به دو روش کارت آزمون خود را دریافت کنید.
  • با وارد کردن مشخصات مربوط به نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد
  • با استفاده از اطلاعات “شماره پرونده” و “کد پیگیری داوطلب”

در این مرحله کارت شما قابل رویت خواهد بود که بایستی از آن پرینت بگیرید و در روز آزمون همراه خود داشته باشید.

باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه شوند که اطلاعات درج شده در آن با هویت و مشخصاتشان مغایرت دارد، در این صورت افراد می توانند به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مراکز استان های سراسر کشور مراجعه کنند. نماینده های سازمان سنجش در باجه های رفع نقص در زمان مقرر از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 18 آماده ارائه خدمات به داوطلبان می باشند.

داوطلبان می توانند چند روز قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. لازم است گفته شود که تنها شرکت در آزمون و کسب رتبه قابل قبول ملاک گزینش نمی باشد بلکه افراد بایستی امتیاز قابل قبولی در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش کسب نمایند و پس از آن چنانچه مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آن ها، مورد تایید قرار گرفت، به مراحل ابتدایی پذیرش خود از جمله دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش راه می یابند.

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانیم نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود اقدام نماییم؟

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، از روز سه شنبه 6 آبان ماه 99 فعال می گردد.

2- چگونه می توان به کارت ورود به جلسه دسترسی پیدا کرد؟

این کارت در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

3- در صورت وجود مغایرت اطلاعات داوطلب با مندرجات روی کارت، آیا می توان به رفع این خطا پرداخت؟

بله. چنانچه شرکت کننده پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه وجود هر گونه نقص یا اشتباه بر روی آن شود، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص نسیت به رفع مشکل اقدام نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره