تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری 98، داوطلبان باید کارت ورود به جلسه آزمون خود را تهیه نمایند. به دلیل یکی شدن آزمون دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد، کلیه داوطلبان باید در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود، شرکت کنند. داوطلبان توجه داشته باشند، در صورتی که کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را همراه خود نداشته باشند، اجازه ی حضور در جلسه آزمون به آن ها داده نخواهد شد. مطالب این مقاله را به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98، رفع نقص کارت ورود به جلسه و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان، اختصاص داده ایم که پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و چنانچه پس از مطالعه، سوال یا ابهامی برایتان پیش آمد، می توانید از مشاوره تلفنی مرکز ایران مشاوره کمک بگیرید.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه، برای شرکت در آزمون دکتری 98 ضروری می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد سال 98، برای تمامی گروه های آزمایشی، ساعت 8 صبح روز جمعه 3 اسفندماه 1397 خواهد بود. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه، باید 3 روز قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری 98 به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و آزاد به صورت زیر می باشد:

 1. ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 2. از قسمت سمت راست، منوی دکتری تخصصی را انتخاب کنید.
 3. در صفحه باز شده، بر روی گزینه “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D (نیمه متمرکز) سال 1398” کلیک نمایید.
 4. به یکی از چهار روش زیر می توانید وارد صفحه کارت ورود به جلسه شوید:
 • داشتن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام
 • داشتن شماره پرونده و کد ملی
 • داشتن شماره پرونده و شماره داوطلبی
 • داشتن شماره پرونده و شماره سریال ثبت نام

توسط یکی از راه های گفته شده در متن فوق، می توانید وارد صفحه شده و کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود را دریافت نمایید و براساس تاریخ و آدرس درج شده بر روی کارت، به حوزه امتحانی مراجعه کنید. داوطلبان فقط توسط 4 روش ذکر شده می توانند وارد سایت شوند و اگر داوطلبی شماره پرونده یا سایر اطلاعات را فراموش کرده باشد، می بایست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه و درخواست خود را در ارتباط با درخواست شماره پرونده یا … ثبت کند و منتظر پاسخگویی سیستم باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98، داوطلبان باید اطلاعات درج شده بر روی کارت را با اطلاعات خود مطابقت دهند و در صورت وجود مغایرت، نسبت به رفع نقص موجود اقدام نمایند.

 • آدرس باجه های رفع نقص استان ها همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری، بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 • داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان، در صورتی که سهمیه آن ها در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، برای رفع مشکل خود باید به ارگان های مربوطه مراجعه و پیگیری نمایند.
 • متقاضیانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد یا عکس آن ها مهر ندارد، می بایست با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 و مدارک شناسایی به باجه های رفع نقص سازمان سنجش که در مرکز استان ها مستقر می باشند مراجعه نمایند.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در نوع جنسیت، معلولیت و نوع زبان خارجی، باید به باجه رفع نقص مراجعه شود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 98

بعد از ثبت نام آزمون دکتری، به داوطلبانی که اطلاعات خود را اشتباه ثبت کرده اند، در طی دو زمان فرصت ویرایش داده خواهد شد که داوطلب می تواند در زمان اعلام شده، با مراجعه به سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را ویرایش کند. یکی از فرصت های تعیین شده برای انجام ویرایش، زمان دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. هنگامی که کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش انتشار می یابد، لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 98 فعال خواهد شد و متقاضیانی که قصد ویرایش را دارند می توانند با انتخاب این لینک، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی ارشد نیز باید در این زمان نسبت به ویرایش معدل دروس گذرانده شده خود اقدام نمایند. شما داوطلبان برای اطلاع دقیق از زمان دریافت کارت ورود به جلسه یا ویرایش اطلاعات، می توانید در کانال تلگرام دکتری عضو شده و آگاهی های لازم را کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج دکتری