تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

دانشگاه های پیام نور یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که مدرک آن مورد تایید وزارت علوم و بسباری از نهادها و ارگان های کشور می باشد. دانشگاه مذکور در سال های اخیر به دلیل مزایایی که در اختیار دانشجویان قرار داده است مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است به همین دلیل اقدام به ثبت نام برای شرکت در این آزمون می نمایند. داوطلبانی که نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97  اقدام نموده باشند همواره سئولاتی از قبیل زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور و  کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 خواهند داشت به همین منظور برای پاسخ به سوالات داوطلبان این مطلب را ارائه نموده ایم. دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد علاوه بر جذب دانشجو از طریق برگزاری کنکور سراسری از طریق برگزاری آزمونی مجزا با عنوان آزمون فراگیر پیام نور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر نمودیم دانشگاه پیام نور شرایطی و مزایایی دارد که پرداخت شهریه کمتر نبست به دانشگاه های دیگر، اجبار نبودن حضور در کلاس های درس، یکی از مزایای این دانشگاه سیستم فراگیر آن است که داوطلبان می توانند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود در رشته دلخواهشان ادامه تحصیل دهند. زمان ثبت نام در این آزمون هرساله از مهر تا آبان ماه انجام می پذیرد که داوطلبان د با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ حدودا 70 هزار تومان کارت اعتباری مربوطه را خریداری نموده و با دریافت کد رهگیری، اقدام به تکمیل کاربرگ مشخص شده نمایند. چنانچه ابهاماتی در این خصوص برای شما مطرح گردید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسی ( کارت ملی ) از الزامات حضور در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از شرکت در این آزمون محروم خواهید شد. معمولا کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد که شما داوطلبان می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و وارد نمودن کد پیگیری و شماره سریال پرونده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. لازم است بگوییم که دقیقی برای انتشار کارت ورود به جلسه مشخص نشده است، در صورت اعلام زمان دقیق آن از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد  به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 

یکی از سوالاتی که مکررا از مشاوران مرکز ایران مشاوره پرسیده می شود زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97 می باشد به همین منظور این بند از مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم. زمان دقیقی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مشخص نشده است اما با توجه به سال های گذشته و پیش بینی های انجام شده به احتمال زیاد در دی ماه برگزار خواهد شد شما می توانید از طریق پیگیری سایت ایران مشاوره و یا تماس با مشاوران این مرکز در جریان زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پیام نور قرار بگیرید.

منبع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 

داوطلبان برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باید اطلاع جامع و کاملی از منبع برگزاری این آمون داشته باشند. داوطلبان برای شرکت در این آزمون در ابتدا باید با توجه به رشته انتخابی خود باید 6 الی 10 واحد از دروس نیمسال اول مقطع کارشناسی ارشد خود را انتخاب نموده و در آزمون شرکت نمایند. این آزمون به صورت تستی می باشد و همه دروس به صورت یکجا انجام خواهد گرفت. همچنین نمره کسب شده در آزمون 80 درصد و معدل کارشناسی 20 درصد در پذیرش داوطلب اثرگذار خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره