چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه کنکور سراسری98

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری98

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور سراسری98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

کنکور سراسری هر ساله در 5 گروه آزمایشی تجربی، ریاضی فیزیک، انسانی ، هنر و منحصرا زبان برگزار می شود و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون یکی از این گروه های آزمایشی را دارند، باید در تاریخ تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، برای ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. به همین منظور سازمان سنجش تاریخ 24 / 11 / 97 الی 02 / 12 / 97 را برای ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری در نظر گرفته است و و داوطلبان بایستی در این تاریخ به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند و پیگیر مراحل ثبت نام خود باشند. ممکن است بسیاری از داوطلبان به خصوص داوطلبانی که برای اولین بار ثبت نام کنکور سراسری 98 را انجام می دهند، اطلاعات کافی از شرایط و ضوابط ثبت نام نداشته باشند. به همین دلیل سازمان سنجش در دفترچه ای تحت عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری به تشریح تمامی موارد مربوط به ثبت نام کنکور سراسری پرداخته است و بر همه ی داوطلبان لازم است که قبل از اقدام به ثبت نام، با دریافت این دفترچه و مطالعه کامل آن، از شرایط و ضوابط ثبت نام اطلاعات کافی به دست آورند. دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری همزمان با روز اول ثبت نام اینترنتی یعنی 24 بهمن ماه از طریق سایت سنحش منتشر می شود. در صورتی که پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری، ابهامی برایتان ایجاد شد با مرکز  مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  تماس یگیرید تا راهنمائی های لازم رادریافت نمائید.

چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری، کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

معمولا زمان برگزاری آزمون سراسری گروه های آزمایشی مختلف در تیر ماه می باشد و امسال نیز طبق روال سال های گذشته آزمون سراسری گروه های آزمایشی علوم انسانی، ریاضی فیزیک و هنر در روز پنجشنبه به تاریخ دقیق 13 / 04 / 98 ( 13 تیر ماه ) و آزمون سراسری گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان خارجی در روز جمعه و به تاریخ دقیق 14 / 04 / 98 ( 14 تیر ماه)، برگزار خواهد شد. پیش بینی می شود امسال نیز مانند سال های گذشته آزمون سراسری رشته های نظری (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی) در نوبت صبح و آزمون سراسری رشته های شناور (هنر و زبان ها ی خارجی)، در نوبت بعد از ظهر برگزار شود. بنابراین داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی ثبت نام کرده اند، نگران تداخل ساعت برگزاری آزمون های خود نباشند. برای حضور در آزمون به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، الزامی می باشد و بدون آن داوطلب حق ورود به محل برگزاری آزمون را نخواهد داشت. برای دریافت کارت ورود به جلسه باید به سایت sanjesh.org مراجعه نمود و با یکی از روش  های زیر پرینت کارت را دریافت کرد:

 1. وارد کردن شماره سریال شناسنامه + شماره شناسنامه
 2. وارد کردن شماره پرونده + شماره داوطلبی
 3. وارد کردن شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام + شماره شناسنامه
 4. وارد کردن شماره پرونده + کد ملی + سریال شناسنامه

اگر با روش های فوق، موفق به دریافت کاvت ورود جلسه نشدید با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

نکاتی در رابطه با کارت ورود به جلسه

 • داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، ضروری می باشد، فراموش کرده اند، لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگوئی، مشکل خود را مطرح و نسبت به دریافت اطلاعات مذکور، اقدام نمایند.
 • دریافت کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی و فقط ازطریق سایت سنجش امکان پذیر است

و روش دیگری برای دریافت کارت وجود ندارد.

 • داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده اند (یکی از رشته های نظری + یکی یا هر دو رشته های شناور)، باید برای هر کدام از آن ها یک کارت ورود به جلسه جداگانه دریافت نمایند.
 • همانطور که می دانید در چند سال گذشته کنکور اختصاصی دانشگاه آزاد حذف شده است و این دانشگاه آزمون جداگانه ای برگزار نمی کند و برای همه ی دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد یک کنکور جامع و هماهنگ کشوری برگزار می شود. بنابراین برای کنکور 98 هر گروه آزمایشی، فقط یک کارت ورود به جلسه منتشر می شود.

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، امکان ویرایش و اصلاح برخی اطلاعات فراهم می شود که به شرح زیر می باشد:

 1. داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشند و نسبت به اطلاعات درج شده بر روی کارت (از جمله نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، شماره ملی و سال تولد، نوع دیپلم و سال اخذ دیپلم، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم، نوع مدرک پیش دانشگاهی و سال اخذ آن، کد دانش آموزی مدرک پیش دانشگاهی و محل اخذ آن) اعتراضی دارند، لازم است که به سازمان آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند و برای اصلاح این موارد اقدام نمایند.
 2. داوطلبان در صورتی که پس از دریافت کارت شاهد مغایرتی در اطلاعات درح شده بر روی کارت از جمله جنس، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و سهمیه بهیار شدند، لازم است که با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند و برای اصلاح این اطلاعات اقدام نمایند.
  ( آدرس باجه های رفع نقص مراکز استان ها، همزمان با انتشار کارت برروی سایت سنجش قرار می گیرد)
 3. داوطلبانی که دارای سهمیه بنیاد شهید، ایثارگران، سهمیه بسیج فعال و… می باشند و در زمان ثبت نام کنکور سراسری، این سهمیه ها را اعمال ننموده اند، لازم است که در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به ارگان های زیربط مراجعه نمایند تا در صورت تائید سهمیه توسط ارگان مربوطه، سهمیه برای آنها اعمال شود
 4. اگر کارت ورود جلسه داوطلبان شامل مشکلاتی از جمله فاقد عکس بودن، واضح نبودن عکس، فاقد مهر بودن عکس، و … می باشد باید به همراه دو قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند و پیگیر اصلاح کارت خود باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور سراسری98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید