تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون  کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و در گروه های آزمایشی فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، دامپزشکی و هنر برگزار می شود و دارندگان مدرک کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته که متقاضی ثبت نام این آزمون می باشند، باید در زمان در نظر گرفته توسط سازمان سنجش با مراجعه به سایت  sanjesh.org ،ثبت نام خود را انجام دهند. طبق آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد نیمه دوم آذر ماه و از روز پنج شنبه به تاریخ 16 / 09 / 97 تا روز جمعه به تاریخ 25 / 09 / 97 می باشد و داوطلبان باید در این تاریخ به همراه مدارک و اطلاعات لازم به سایت سنجش مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

چند روز قبل از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، کارت ورود به آزمون، در سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

 زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه (05 / 02 / 98 و 06 / 02 / 98 ) می باشد، که معمولا در نوبت صبح آزمون رشته های اصلی و در نوبت بعد از ظهر آزمون رشته های شناور برگزار می شود. بنابراین داوطلبانی که علاوه بر رشته اصلی در یکی از رشته های شناور نیز ثبت نام کرده اند، نگران تداخل ساعت برگزاری آزمون های خود نباشند و می توانند پس از اتمام برگزاری آزمون رشته اصلی خود، در نوبت بعد از ظهر برای شرکت در آزمون رشته شناور اقدام کنند. چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه در  سایت سنجش قرار داده می شود که بر همه داوطلبان ضرورت دارد با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، پرینت کارت را دریافت نمایند. زیرا به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد و بدون آن از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت می شود. علاوه بر آن برای اطلاع از آدرس دقیق محل برگزاری باید کارت را دریافت نمائید زیرا روش دیگری برای اطلاع از آدس دقیق نمی باشد و فقط بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد باید به روش زیر اقدام کنید:

 1. مراجعه به آدرس اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
 2. مراجعه به سمت راست سایت و کلیک بر روی گزینه کارشناسی ارشد
 3. کلیک بر روی عبارت «دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد»

پس از کلیک بر روی عبارت فوق باید یکی از اطلاعات زیر را وارد نمائید:

 1. شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام
 2. کد پیگیری ثبت نام + شماره پرونده + کدملی
 • اگر شماره پرونده یا کد پیگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، باید با مراجعه به سمت چپ سایت سنجش و ورود به بخش سیستم پاسخگوئی، به سازمان سنجش درخواستی مبنی بر دریافت شماره پرونده یا کدپیگیری ثبت نام، ارسال کنید.
 • با توجه به اینکه برای همه ی دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد، فقط یک آزمون برگزار می شود بنابراین برای شرکت در کنکور سراسری فقط یک کارت ورود به جلسه منتشر می شود و دانشگاه آزاد کارت ورود به جلسه جداگانه ای ندارد.

در صورتی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشدید، یا قصد ارسال درخواست به سازمان سنجش داشتید، می توانید با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد و ویرایش اطلاعات

کارت ورود به جلسه شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب، شماره شناسنامه و شماره ملی داوطلب، شماره داوطلبی، شماره پرونده، کد و نام رشته آزمون، زمان و دانشگاه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل کل دوره کارشناسی و کاردانی، نوع سهمیه اعمال شده در آزمونو  … می باشد. همچنین آدرس دقیق حوزه برگزاری آزمون نیز بر روی کارت ورود به جلسه قید شده است. همه ی اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه، باید کاملا مطاابق با اطلاعاتی باشد که در فرم ثبت نام درج کرده بودید. بنابرای پس از دریافت کارت، همه ی اطلاعات  نوشته  شده بر روی کارت را بررسی نمائید و در صورت وجو مغایرت، برای ویرایش آن اقدام نمائید. بدیم منظور همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، لینک ویرایش کارت نیز در سایت قرار داه می شود.

 • امکان ویرایش برخی اطلاعات مانند نوع «زبان خارجی» و «نوع معلولیت» از طریق سایت امکان پذیر نم باشد و داوطلبان باید به صورت حضوری برای اصلاح موارد فوق اقدام نمایند. به همین دلیل باجه های رفع نقص سازمان سنجش که مستقر در مراکز استن ها می باشند، آماده ارائه خدمت به داوطلبان می باشند همچنین آدرس دقیق باجه های رفع نقص همه ی استان ها، همزمان با انتشار کارت، در سایت سنجش قرار داده می شود.
 • داوطلبانی که دارای سهمیه های کنکور ارشد می باشند در صورتی که نوع سهمیه در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، باید در زمان تعیین شده توسط سازمان سازمان سنجش  آموزش کشور، با مراجعه به سایت و بخش ویرایش اطلاعات، اقدام به اصلاح کارت مایند. همچنین این دسته از داوطلبان بهتر است با مراجعه به سازمان های ذیربط، تائید نهایی را دریافت نمایند و اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.
 • داوطلبانی که سال آخر مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته می باشند، باید در زمان تعیین شده برایویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد  ،میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده را در بند مربوطه درج نمایند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
  تماس از استان تـهران 9092305538
  تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره