تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم و نهم 

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 - 98
کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در ایران مدارسی با سطح آموزشی و امکانات مختلف وجود دارد. حتما می دانید که از جمله مدارسی که سطح آموزشی و امکانات آموزشی و رفاهی آن نسبت به مدارس عادی بهتر و بالاتر است مدارس نمونه دولتی می باشند که دانش آموزان زیادی هر ساله در سرتاسر ایران برای ورود به این مدارس به رقابت می پردازند. ما در مقالات قبلی به تفصیل به توضیح کامل درباره زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم 97 – 98 ، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 ، دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 و برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97 پرداخته ایم و اکنون قصد داریم علاوه بر اشاره مختصر به زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم و نهم، توضیحاتی نیز در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ارائه دهیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم و نهم 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت اینترتی و در سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان انجام می شود در سال های گذشته علاوه بر ثبت نام اینترنتی در برخی استان ها ثبت نام به صورت حضوری نیز انچام می گرفت که احتمالا امسال نیز همین طور باشد. دقت داشته باشید که ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم و نهم در سایت های جداگانه انجام می گیرد. در سال های گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه های ششم و نهم در اسفند ماه انجام می گرفت ولی فعلا زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 مشخص نشده است به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام تاریخ ثبت نام بر روی سایت ایران مشاوره و کانال تلگرامی نمونه دولتی قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل می توانید عضو کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی شوید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 

طبق روال سال های گذشته حدودا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه منشر می شود و دانش آموزان باید با مراجعه به همان سایتی که در آن ثبت نام کرده اند ( سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود ) اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنند. به دلیل درج اطلاعات مهم شخصی و تحصیلی بر روی کارت، به همراه داشتن آن در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد. ضمنا ممکن است هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متوجه وجود برخی اشکالات مانند اشتباه در درج تصویر داوطلب و یا سایر اطلاعات شوید که در این صورت باید اقدام به رفع نقص کارت کنید که در ادامه مطلب به چگونگی رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خواهیم پرداخت.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 98 – 97 

آزمون نمونه دولتی سال 97 نیز مانند سال های گذشته پس از مشخص شدن نمرات نیم سال دوم دانش آموزان یعنی در تیر ماه برگزار می شود که فعلا زمان دقیق آن مشخص نیست برای اطلاع از زمان آن می توانید با  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید. همانطور که در بالا اشاره شد یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون می بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ( ششم و نهم ) 98 – 97 

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون باید با ورود به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی کنید و اگر در اطلاعات مندرج در آن مانند تصویر دانش آموز ، نام یا نام خانوادگی دانش آموز و استان محل سکونت و یا اطلاعات دیگر مندرج در آن اشکالی مشاهده کردید باید نسبت به رفع نقص آن اطلاعات، اقدام نمایید. برای این کار می بایست به صورت حضوری به واحد سنجش اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید تا اطلاعات اشتباه مندرج بر روی کارت شما ویرایش شود در غیر این صورت حتی اگر بتوانید با وجود اطلاعات غلط بر روی کارت سر جلسه آزمون حضور یابید و در آزمون شرکت کنید در صورت قبولی از ثبت نام در مدرسه نمونه دولتی پذیرفته شده، ممانعت به عمل می آید. بنابراین در صورت وجود اشکال حتما نسبت به رفع نقص آن اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره