تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97

کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97

کارت ورود به جلسه کنکور آزاد

کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97
کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

طی چند سال گذشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده اند و دیگر نیازی به ثبت نام جداگانه نمی باشد. در واقع ثبت نام کنکور سراسری 97 به منزله ی ثبت نام دانشگاه آزاد است و همه ی داوطلبانی که در کنکور سراس ی ثبت نام و پذیرفته می شوند در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری می توانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز شرکت کنند. لازم به ذکر است که همراه داشتن کارت ورود در هنگام برگزاری آزمون الزامیست چرا که اطلاعات مهمی همچون اطلاعات شخصی، گروه آزمایشی و شماره داوطلبی در آن ذکر شده است و در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه از حضور داوطلب سر جلسه آزمون ممانعت می شود. در ادامه مطلب به زمان ثبت نام کنکور97 ، زمان برگزاری آزمون و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آزاد می پردازیم.

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور سراسری و آزاد 97 

در ابتدا اشاره مختصری به شرایط شرکت در کنکور سراسری و آزاد 97 می کنیم و سپس به زمان ثبت نام و برگزاری کنکور 97 می پردازیم. متقاضی شرکت در کنکور بایستی دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و یا فوق دیپلم یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشد تا مجاز به ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد 97 شود متقاضیانی که یکی از 3 شرط ذکر شده را نداشته باشند مجاز به ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد 97 نخواهند بود.برای اطلاع از شرایط شرکت در کنکور سراسری و آزاد 97 می توانید روی لینک کلیک کنید. ثبت نام کنکور 97 از 1 بهمن 96 آغاز و تا 8 بهمن ادامه می یابد البته احتمال دارد طبق روال سال های گذشته زمان ثبت نام تمدید شودبا این حال پیشنهاد ما به شما این است که در همین بازه زمانی 1 تا 8 بهمن ثبت نام نمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید. زمان برگزاری آزمون نیز 7 و 8 تیر ماه 97 برگزار می گردد. جهت دریاف اطلاعات بیشتر درخصوص کنکور 97 می توانید با مشاوره تلفنی کنکور ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آزاد 97

همانطور که در مقدمه ی این مطلب اشاره کردیم چند سالی هست که کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده اند در نتیجه برای شرکت در این آزمون باید یک کارت ورود به جلسه دریافت کرد. هر سال چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری خود اقدام نمایند. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور بایستی ابتدا به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید و سپس به دو روش می توانید کارت خود را دریافت و از آن پرینت تهیه نمایید. در روش اول نیاز به وارد کردن شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه و در روش دوم نیاز به وارد کردن شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه می باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور

ممکن است هنگام دریافت کارت ورود به جلسه متوجه وجود برخی اشتباهات در اطلاعات شخصی و تحصیلی مندرج در کارت شوید. از پر تکرارترین اشتباهات در کارت های داوطلبین سال های گذشته اشتباه در درج تصویر داوطلب، محل سکونت داوطلب و یا حتی گروه آزمایشی که داوطلب قصد شرکت در آن را دارد، می باشد. اگر شما نیز هنگام دریافت کارت ورود به جلسه متموجه وجود برخی اشکالات در اطلاعات مندرج در کارت خود شدید می توانید با مراجعه به باجه های رفع نقص اقدام به ویرایش و رفع نقص اطلاعات کارت خود کنید. لازم به ذکر است که همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش، آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور نیز در سایت منشر می شود و شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین باجه رفع نقص به محل سکونت خود اقدام به رفع نقص کارت خود نمایید. جهت اطلاع از آدرس نزدیک ترین باجه رفع نقص به محل سکونت خود می توانید با مشاوران مرکز  ایران مشاوره تماس بگیرید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور