تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 97

                         

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 - 97
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون نمونه دولتی برای دو مقطع ششم و نهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود و از آن جا که در زمان ثبت نام آزمون فقط نمرات نیمسال اول دانش آموزان در پایه ششم مشخص شده بنابراین ملاک ثبت نام نمرات نیم سال اول می باشد و چون آزمون نمونه دولتی پس از مشخص شدن نمرات نیمسال دوم برگزار می شود بنابراین نمرات نیمسال دوم ملاک شرکت در آزمون می باشد یعنی اگر دانش آموزانی که در آزمون ثبت نام کرده اند موفق به کسب نمره ی لازم در نیمسال دوم نشوند حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت. در این مقاله قصد داریم علاوه بر پرداختن به اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم در سال تحصیلی 98 – 97 به طور مختصر به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم 97 – 98 ، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 وشرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم بپردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم 98 – 97

در ابتدای مطلب اشاره کردیم که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم صورت می گیرد. تمامی مراحل ثبت نام، به صورت اینترنتی انجام می گیرد. آزمون نمونه دولتی همانند روال هر ساله در تیرماه و پس از مشخص شدن نمرات نیمسال دوم دانش آموزان برگزار می شود. در رابطه با شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نیز توجه داشته باشید که کسب مقیاس خیلی خوب در دروس از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی  دانش آموزان پایه ششم به هفتم می باشد. درجدول زیر مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم را می توانید مشاهده نمایید.همچنین در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

      مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون نمونه دولتی                         ششم به هفتم 98 – 97
ارائه تقاضانامه تکمیلی ثبت نام در آزمون نمونه دولتی
                           تابعیت ایرانی 
        اصل و کپی صفحه اول شناسنامه داوطلب
                          2 قطعه عکس
     پرداخت مبلغ معین جهت ثبت نام و ارائه رسید                                   واریزشده

زمان دریافت کارت آزمون نمونه دولتی 98 – 97

لازم به ذکر است که یکی از شرایط شرکت در جلسه آزمون علاوه بر کسب نمره لازم در امتحانات نیمسال دوم، همراه داشتن کارت ورود به جلسه می باشد. بنابراین برای دریافت کارت آزمون نمونه دولتی 98 – 97 شما دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم می بایست چند روز قبل از برگزاری آزمون که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنید. و اگر در کارت خود متوجه وجود اشکال در اطلاعات شخصی یا تحصیلی خود شدید حتما به یکی از باجه های رفع نقص مراجعه و نسبت به رفع نقص اطلاعات درج شده بر روی کارت اقدام نمایید. آدرس باجه های رفع نقص همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه برروی سایت قرار خواهد گرفت.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم 98 – 97

فعلا زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اعلام نشده است ولی به محض دریافت آخرین اخبار مربوط به زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم 98 – 97 حتما در همین مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد. البته می توانید از طریق تماس با مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره نیز از زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم 98 – 97 آگاه شوید. ولی آنچه که از سوابق سال های گذشته مشخص است احتمالا 2 تا 3 هفته پس از زمان برگزاری آزمون که در تیر ماه می باشد می بایست منتظر اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد