سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97
تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

داوطلبانی که در کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 موفق به قبولی نشده اند و یا علاقه چندانی به رشته محل پذیرفته شده ندارند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 شرکت کنند. در واقع مرحله تکمیل ظرفیت فرصت مجددی است که در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا بتوانند یک بار دیگر شانس قبولی در رشته محل مورد علاقه خود را امتحان کنند. به دلیل اهمیت موضوع تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای تصمیم گرفتیم این مقالعه را به این موضوع اختصاص دهیم و در آن به موضوعاتی همچون زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 ، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 و همچنین مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای بپردازیم. بنابراین اگر شما هم جزو داوطلبانی هستید که تمایل دارید یکبار دیگر شانس خود را جهت قبولی در یک رشته محل بهتر امتحان کنید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید. چنانچه پس از مطالعه مطلب نیز سوالی داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

تکمیل ظرفیت پس از مشخص شدن نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای آغاز خواهد شد.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97

پس از مشخص شدن نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 در شهریور ماه سال جاری، لیست کد رشته محل های دارای ظرفیت از طریق سایت سازمان سنجش منتشر و در دسترس متقاضیان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 قرار خواهد گرفت. از آن جا که نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای اواخر شهریور ماه منتشر می شود معمولا تکمیل ظرفیت آن اواخر مهر یا اوایل آبان ماه برگزار می شود. البته در حال حاضر زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام و یا تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پیگیر زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 باشید تا این فرصت طلایی و استثنایی را از دست ندهید.

 

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97

شرکت در تکمیل ظرفیت همه آزمون ها از جمله کنکور کاردانی فنی حرفه ای دارای شرایطی است که تنها داوطلبان دارای شرایط می توانند در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97 شرکت کنند. در این قسمت برخی از این شرایط را ذکر خواهیم کرد :

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 97

1 هر داوطلب تنها مجاز است یکی از کدرشته محل های مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم وی می باشد انتخاب کند. داوطلبانی که در این مرحله به هر دلیل در رشته ­ای غیر از رشته متناسب با دیپلم خود ثبت­ نام و شرکت نمایند حتی در صورت پذیرفته شدن، قبولی آنان در هر مرحله­ ای که باشند لغو خواهد شد.
2 هر داوطلب می تواند صرفا متقاضی یک کد رشته محل در یک موسسه باشد. در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو موسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
3 متقاضیان مرد، هنگام ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تکمیل ظرفیت فنی حرفه ای 97

از جمله مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تکمیل ظرفیت فنی حرفه ای 97 شامل موارد زیر می باشد :

  • اصل‌ مدرک دیپلم یا گواهی موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظامم قدیم ‌(هنرستان) مبنی برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله
  • اصل کارت ملی و دو برگ تصویر از پشت و روی کارت ملی
  • شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌
  • مدرک وضعیت نظام وظیفه برای متقاضیان مرد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید