چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری
اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

آزمون دکتری سراسری 97، اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و اکنون به زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد و اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری نزدیک می شویم به همین دلیل در این روزهای انتهایی باقی مانده به اعلام نتایج آزمون دکتری تعداد تماس های داوطلبان دکتری که با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس میگیرند و در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری 97 می پرسند افزایش یافته است. به همین دلیل این مطلب را آماده کرده ایم تا در آن علاوه بر ذکر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری، به زمان و نحوه اعتراض به نتایج و همچنین زمان انتخاب رشته نیز بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت افزایش اطلاعات در رابطه با آزمون دکتری 97، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

234 هزار و 706 داوطلب در آزمون دکتری 97 ثبت نام کرده بودند و آزمون با 46 هزار و 885 غایب برگزار شده است بنابراین در اعلام نتایج آزمون دکتری 97 برای 187 هزار و 821 شرکت کننده، کارنامه اولیه صادر خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری سراسری 97

آزمون دکتری سراسری و آزاد 97 چهارم اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و 27 فروردین 97 نتایج آن بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد. پس از ورود به سایت و مراجعه به بخش اعلام نتایج دکتری 97، دو روش برای مشاهده نتایج آزمون دکتری سراسری 97 وجود دارد:

  • روش اول : در روش اول می توانید از طریق وارد کردن شماره شناسنامه و شماره پرونده، نتایج آزمون دکتری سراسری 97 را مشاهده نمایید.
  • در روش دوم می توانید از طریق وارد کردن اطلاعات شخصی، مثل نام و نام خانوادگی، شماره سریال و سال تولد نتایج آزمون دکتری سراسری 97 را مشاهده نمایید.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون دکتری سراسری 97

پس از مشخص شدن نتایج آزمون دکتری سراسری 97همانند سایر آزمون ها شما نیز در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون اعم از اعمال نشدن سهمیه ها، رتبه و نمره درج شده در کارنامه اولیه خود، می توانید اعتراض خود را از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت و پیگیری نمایید. همانطور که گفته شد جهت ثبت اعتراض به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و سپس به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت مذکور وارد شوید و اعتراض خود را با ذکر دلیل، ثبت نمایید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند. ضمنا لازم به ذکر است که جهت مشاهده نتایج اعتراض خود می بایست مجددا به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ( بخش پاسخگویی اینترنتی ) مراجعه نمایید چرا که پاسخ سازمان در این بخش درج می گردد.

زمان انتخاب رشته دکتری سراسری 97

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری در اواخر فروردین ماه سال جاری، چنانچه مجاز به انتخاب رشته دکتری شناخته شده باشید می توانید در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. پس از انجام انتخاب رشته و پذیرفته شدن در کد رشته محل انتخابی، از طرف دانشگاه محل قبولی با شما تماس گرفته می شود و از شما جهت انجام مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد. انتخاب رشته اوایل اردیبهشت ماه انجام خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق انتخاب رشته دکتری سراسری 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع، در سایت ایران مشاوره و همچنین کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین با عضویت در کانال دکتری ایران مشاوره می توانید از زمان دقیق انتخاب رشته دکتری سراسری 97 مطلع گردید. لازم به ذکر داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری سراسری 97 پذیرفته نشوند مجددا فرصتی تحت عنوان تکمیل ظرفیت دکتری سراسری در اختیارشان قرار خواهد گرفت تا بتوانند مجددا شانس خود را جهت قبولی در کد رشته محل مورد علاقه شان بیازمایند. جهت انجام مشاوره انتخاب رشته دکتری می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید