سه شنبه , ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

تاریخ اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 99
اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دکتری سراسری 99، در روز هفته اول اسفند ماه 98 برگزار شد و اکنون به زمان نتایج آزمون دکتری آزاد و نتایج آزمون دکتری سراسری 99 نزدیک می شویم. برای تمامی داوطلبانی که در جلسه آزمون حضور داشته اند کارنامه صادر می شود که در آن وضعیت علمی داوطلب را به نسبت سایر شرکت کنندگان مشخص می کند. شرکت کنندگانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته شده باشند باید در موعد مقرر نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

نتایج اولیه آزمون دکتری سال 99 ، در اواخر فروردین ماه 99 از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری سراسری 99

آزمون دکتری سراسری و آزاد 99 در اسفند ماه سال جاری برگزار شد و در اواخر فروردین ماه 99 نتایج آن بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد. پس از ورود به سایت و مراجعه به بخش اعلام نتایج دکتری 99، دو روش برای مشاهده نتایج آزمون دکتری سراسری 99 وجود دارد:

  • روش اول : در روش اول می توانید از طریق وارد کردن شماره شناسنامه ، شماره پرونده و سال تولد ، نتایج آزمون دکتری سراسری 99 را مشاهده نمایید.
  •  روش دوم: می توانید از طریق وارد کردن اطلاعات شخصی، مثل نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی و سال تولد نتایج آزمون دکتری سراسری 99 را مشاهده نمایید.

مشاهده نتایج

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون دکتری سراسری 99

پس از مشخص شدن نتایج آزمون دکتری سراسری 99 همانند سایر آزمون ها شما نیز در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون اعم از اعمال نشدن سهمیه ها، رتبه و نمره درج شده در کارنامه اولیه خود، می توانید اعتراض خود را از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت و پیگیری نمایید. همانطور که گفته شد جهت ثبت اعتراض به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و سپس به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت مذکور وارد شوید و اعتراض خود را با ذکر دلیل، ثبت نمایید. برای آگاهی از نحوه ثبت درخواست در سایت سنجش می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99 با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند. ضمنا لازم به ذکر است که جهت مشاهده نتایج اعتراض خود می بایست مجددا به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ( بخش پاسخگویی اینترنتی ) مراجعه نمایید چرا که پاسخ سازمان در این بخش درج می گردد.

زمان انتخاب رشته دکتری سراسری 99

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری در فروردین ماه سال 99، چنان چه مجاز به انتخاب رشته دکتری شناخته شده باشید می توانید در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. پس از انجام انتخاب رشته و پذیرفته شدن در کد رشته محل انتخابی ، یا از طرف دانشگاه محل قبولی با شما تماس گرفته می شود و یا با انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش و دانشگاه پذیرفته شده از شما جهت انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد. انتخاب رشته اوایل اردیبهشت ماه انجام خواهد شد. لازم به ذکر است داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری سراسری 99 پذیرفته نشوند مجددا فرصتی تحت عنوان تکمیل ظرفیت دکتری 99 در اختیارشان قرار خواهد گرفت تا بتوانند مجددا شانس خود را جهت قبولی در کد رشته محل مورد علاقه شان بیازمایند. جهت انجام مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول

1- وضعیت مجاز یا غیر مجاز شدن به انتخاب رشته را چه زمانی می توان مشاهده کرد؟

معمولا کارنامه اولیه افراد ، در اواخر فروردین ماه منتشر می شود.

2- سایت اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سراسری چیست؟

سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور

3- آیا بلافاصله پس از اعلام نتایج ، فرآیند انتخاب رشته آزمون دکتری آغاز می شود؟

معمولا چند روز بین اعلام نتایج اولیه و شروع فرآیند انتخاب رشته ، فاصله است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره