تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

کلاس سنجش هوش آزمون تیزهوشان ششم 1401 - 1402
کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

بسیاری از دانش آموزان، به دلیل امکانات آموزشی مناسب، هر ساله در پی پذیرفته شدن در مدارس تیزهوشان هستند. این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی برای مقطع ششم به هفتم، به جذب دانش آموزان می پردازد. در نتیجه کسب آمادگی برای شرکت در آزمون مذکور برای آن دسته از افراد علاقه مند به تحصیل در مدارس سمپاد، لازم و ضروری خواهد بود به ویژه این که، سوالات این آزمون را صرفا شامل استعداد تحصیلی و تست هوش می باشد. با این شرایط چگونه می توان برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آماده شد؟

سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم صرفا با هدف سنجش هوش شرکت کنندگان طراحی می شود.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

همان طور که ذکر شد، در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالات فقط به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان مطرح خواهد شد، در نتیجه خبری از سوالات علمی و درسی نخواهد بود. همچنین مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، پرسش های آزمون به صورت چهار گزینه ای بوده و تنها یک گزینه به نسبت مابقی دارای پاسخ مناسب تری است که به عنوان جواب صحیح در نظر خواهد گرفته شد. همچنین به ازای هر پاسخ صحیح 3 نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 نمره منفی برای دانش آموز در نظر گرفته خواهد شد، در ضمن برای سوالات بدون پاسخ نیز نمره ای در نظر گرفته نخواهد شد.

چگونه می توان برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آماده شد؟

بدیهی است که متقاضیان پس از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می بایست برای شرکت در آزمون مذکور، آمادگی های لازم را جهت شرکت در جلسه کسب نمایند؛ به علاوه اینکه دانش آموزان به جهت رقابت تنگاتنگی که برای ورود به این مدارس شاهد هستیم، نیازمند تلاش بیشتری به نسبت آزمون های دیگر برای موفقیت خواهند بود. ابزارهای مختلفی وجود دارد که داوطلبان واجد شرایط می توانند در این مسیر از آن بهره مند شوند که برخی از آن ها عبارت اند:

چرا شرکت در کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم لازم است؟

مطابق توضیحات فوق الذکر، داوطلبانی که خواهان دست یابی به نتایج دلخواه خود در آزمون تیزهوشان هستند، می توانند علاوه بر استفاده از نکات گفته شده، درکلاس هایی که برای کسب آمادگی پیش از آزمون مذکور برگزار می شود، شرکت نمایند. این کلاس ها باید دارای ویژگی هایی باشند، که در برگیرنده تمامی نکات بالا بوده تا بتوانند صرف زمان و هزینه را نیز در این زمینه به حداقل برسانند.

به همین دلیل پیشنهاد ما، شرکت در اردوی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ایران مشاوره است. چرا که علاوه بر ارائه تمام موارد لازم اعم نمونه سوالات و منابع مفید، ارائه برنامه ریزی، برگزاری آزمون های آنلاین، پیگیری مستمر عملکرد دانش آموز و…،  دارای بازی های هوش و سرگرمی نیز می باشد که می تواند دانش آموزان را جهت پذیرش در مدارس سمپاد یاری نماید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام در اردوی آنلاین مطالعاتی 15 روزه آزمون تیزهوشان ایران مشاوره، روی بنر زیر کلیک نمایید.

 

 

سوالات متداول

1- سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 از چه بخشی طراحی می شود؟

پرسش های این آزمون صرفا به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان مطرح می شوند.

2- کدام موارد جهت آمادگی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم ضروری است؟

داشتن برنامه ریزی متناسب با نقاط قوت و ضعف دانش آموز، شرکت در آزمون های شبیه سازی شده و البته دوره های آموزشی می تواند در این امر موثر واقع شود.

3- چطور می توان در کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کرد؟

به منظور ثبت نام در اردوی مطالعاتی آنلاین 15 روزه ایران مشاوره می توانید به لینک موجود در این مقاله مراجعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد