خانه سامانه و سایت ورود به سامانه همگام مدارس | سایت hamgam.medu.ir

ورود به سامانه همگام مدارس | سایت hamgam.medu.ir

ورود به سامانه همگام hamgam.medu.ir
ورود به سامانه همگام

در راستای اجرای هوشمند سازی روند تحصیل دانش آموزان و آموزش معلمان، شاهد راه اندازی سایت های اینترنتی متعددی در این زمینه بوده ایم که از جمله آن ها می توان به سایت همگام اشاره نمود. سامانه همگام دانش آموزی، چند سالی است که تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش، به ارائه خدمات الکترونیکی می پردازد و دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف، دبیران، کادر اجرایی مدرسه، پرسنل آموزش و پرورش و حتی اولیای محصلان، می توانند به اقتضای نیاز خود از امکانات متعدد این سامانه بهره ببرند. هدف از ایجاد این سامانه هوشمند، تسریع خدمت رسانی و یکپارچه نمودن دسترسی دانش آموزان و کادر مدرسه به امکانات اینترنتی تحصیلی عنوان شده است.

 

✅ لینک مستقیم ورود به سامانه همگام hamgam.medu.ir

لینک مستقیم ورود به سامانه hamgam

 

دانش آموزان می توانند برای انجام اموری مانند ثبت نام آزمون تیزهوشان و تکمیل فرم های هدایت تحصیلی به سامانه همگام به نشانی  hamgam.medu.ir مراجعه نمایند.

معرفی سامانه همگام

سامانه همگام دانش آموزی به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir محلی برای ارائه خدمات مختلف تحصیلی و آموزشی است که کاربران مختلف می توانند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنند. البته توجه داشته باشید که امکان بهره وری از برخی ویژگی های این سامانه، همانند ثبت نام المپیادهای دانش آموزی، صرفا در بازه زمانی مشخصی وجود دارد که در همین خصوص، لازم است تا با امکانات الکترونیکی این پورتال هوشمند بیشتر آشنا شوید.

معرفی سامانه hamgam

فلش شماره 1

جهت ورود به این سامانه می بایست کد ملی و رمز عبور را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به این سامانه وارد شوید.

فلش شماره 2

در صورتی که وارد این سامانه شوید شاید پیش از ورود به سیستم، علامت سوال (؟) برای شما جالب به نظر بیاید اما چیزی که اهمیت دارد این است که با کلیک بر روی آن با موارد زیر مواجه خواهید شد که نکات ورود به سامانه را در اختیار شما قرار می دهد.

 • توضیحات مربوط به نام کاربری افراد
 • نحوه دسترسی به رمز عبور برای دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرایی، و …
 • نحوه دسترسی به رمز عبور برای پرسنل آموزش و پرورش
 • چگونگی رفع پیغام خطا هنگام مواجه شدن با ” حکم شما به اتمام رسیده است “، ” مشخصات وارد شده اشتباه می باشد.”
 • استفاده از نوع مرورگر جهت استفاده از سامانه

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه همگام چیست؟

اطلاعات ورود به پورتال همگام شامل نام کاربری و رمز عبور می باشد که لازم است، پس از وارد نمودن آن ها بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید تا به فضای سامانه هدایت شوید. کد ملی افراد به عنوان نام کاربری آن ها تعیین شده اما رمز ورود هر کاربر با دیگری متفاوت و به شکل زیر می باشد.

 • در صورتی که دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرایی، و …  می باشید می بایست به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید تا دسترسی مناسب نقش شما را ایجاد نموده و به شما رمز عبور جهت ورود به سامانه را تحویل دهد.
 • چنانچه یکی از پرسنل آموزش و پرورش می‌باشید و می‌خواهید جهت انجام امور مربوطه به سامانه همگام دسترسی داشته باشید می‌توانید به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود مراجعه نموده و جهت دریافت دسترسی نقش مرتبط با جایگاه سازمانی خود، رمز عبور دریافت نمایید.

نحوه ورود به سامانه همگام hamgam.medu.ir

در بخش قبل گفتیم که هر یک از کاربران می توانند با درج اطلاعات مربوط به نقش خود به این سامانه وارد شوند. رمز عبور همگام توسط مدیران مدارس برای دانش آموزان و سایر اعضای کادر اجرایی تعیین می گردد و این افراد موظف اند که جهت دریافت این رمز، حضورا به مرکز آموزشی مربوطه مراجعه کنند. جهت ورود به صفحه کاربری شخصی خود در سامانه همگام، می توانید مطابق مراحل آموزش تصویری زیر عمل نمایید.

 • ابتدا به سایت اصلی همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید و بعد از درج کد ملی و رمز ورود در کادرهای مربوطه، عبارت “ورود” را بفشارید.

مرحله اول ورود به سامانه همگام

 • در صفحه باز شده، می بایست نقش خود (دانش آموز) و نام سازمان (نام مدرسه) را در قسمت های مشخص ثبت کرده و سپس بر روی دکمه “تایید” کلیک کنید.

مرحله دوم ورود به سامانه همگام

 • پس از ورود به پنل کاربری می توانید امکانات و بخش های مختلف تحصیلی را مانند تصویر ذیل در داشبورد اصلی مشاهده نمایید.

مرحله سوم ورود به سامانه همگام

 • در صورتی که بر روی عبارت “هدایت تحصیلی” کلیک کنید، با صفحه زیر مواجه می شوید که می توانید با انتخاب “تکمیل فرم اولویت” فایل اینترنتی مربوط به تعیین توانایی ها، مهارت و علایق جهت انتخاب رشته تحصیلی خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که این قسمت جهت کمک به انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم، تعبیه شده است. همچنین در صورت انتخاب “نتایج فردی دانش آموز”، نتیجه تکمیل فرم اولویت برای شما نمایان خواهد شد.

مرحله چهارم ورود به سامانه همگام

 • قسمت مهم دیگر، مربوط به آزمون های مشاوره ای است که با انتخاب آن، به صفحه زیر هدایت می شوید. در صورتی که تمایل به شرکت در آزمون سلامت روان همگام را دارید، می توانید با کلیک بر روی “شرکت در آزمون خودارزیابی” نسبت به انجام مجازی آن اقدام کنید.

مرحله پنجم ورود به سامانه همگام

 • یکی دیگر از موارد پرکابرد نیز مربوط به بخش کارنامه است. در صورتی که مایل به مشاهده کارنامه نهایی، ماهانه یا هفتگی هستید، می توانید از این قسمت به نتایج خود دسترسی یابید.

مرحله ششم ورود به سامانه همگام

 • به جز موارد فوق، هر کدام از ماژول های دیگر سایت همگام نیز دارای عملکرد مخصوص به خود می باشد. به عنوان مثال، شما می توانید نسبت به انجام امور مربوط به مواردی مانندالمپیادهای علمی دانش آموزی، “تکالیف”، “بیمه دانش آموزی”، “جشنواره ها و مسابقات”، با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های مربوطه اقدام کنید.

آشنایی با سایر ماژول های سامانه همگام

سامانه همگام شامل چه امکاناتی می باشد؟

هرسامانه ای شامل یک سری امکانات می باشد که باعث می شود افراد زیادی مشتاق استفاده از آن شوند. سامانه همگام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شامل تسهیلات زیر می باشد.

هدایت تحصیلی

 • بخش قابل توجهی از روند هدایت تحصیلی پایه نهم از طریق سامانه همگام به انجام می رسد تا متقاضیان ورود به پایه دهم، بتوانند به تناسب علاقه، هدف، استعداد و شرایط خود، بهترین انتخاب رشته ممکن را به انجام رسانند. در همین راستا، دانش آموزان می بایست با مراجعه به سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم، نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نموده تا مشاوران مدرسه بتوانند با استناد به این فرم و سایر آزمون های مشاوره ای، تصمیم نهایی را اتخاذ نمایند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که مشاوران مدرسه می توانند دانش آموزان را به منظور انجام آزمون غربالگری همگام و آزمون سلامت روان همگام نیز به همین سامانه هدایت کنند.

المپیادهای دانش آموزی

 • توجه داشته باشید که نام نویسی المپیادهای دانش آموزی متوسطه دوم، از میان افراد واجد شرایط و در بازه زمانی مشخصی، صرفا با رجوع به پورتال همگام صورت می پذیرد.

سایر امکانات سامانه

 • کاربران می توانند از قسمت پرسش و پاسخ آنلاین این سایت، نسبت به ارائه ابهامات و سوالات خود اقدام نموده و پاسخ آن را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند.
 • انجام فرآیندهای مختلفی مانند شرکت در جشنواره جوان خوارزمی، ثبت نام در مسابقات مختلف علمی و فرهنگی، دریافت کارنامه از سایت همگام، مشاهده برنامه کلاسی هفتگی، حضور در آزمون آنلاین سایت همگام، ثبت بیمه دانش آموزی، مشاهده پیشرفت ها، نقاط ضعف، تشویقی ها، حضور و غیاب کلاسی و تخلفات انضباطی دانش آموز و ارسال تکالیف از طریق مراجعه به سایت همگام امکان پذیر است.
 • آن دسته از دانش آموزانی که متقاضی شرکت در برنامه هایی که از سوی مدرسه برای گذران ایام فراغت آن ها تدارک دیده شده، هستند؛ لازم است تا نام نویسی این رویه را از طریق سایت اینترنتی همگام به انجام رسانده تا واحد آموزشی مربوطه بتواند با توجه به آمار درخواست ها، نسبت به تدارک هرچه بهتر برنامه های مذکور اقدام نماید.

راهنمای شرکت در آزمون های مشاوره ای همگام

یکی از عمده ترین کارایی های سایت همگام، آزمون های مشاوره ای طراحی شده در آن می باشد که دانش آموزان جهت تکمیل رویه  هدایت تحصیلی پایه نهم مستلزم به شرکت در این آزمون ها هستند. آزمون های مشاوره ای با هدف سنجش توانایی و رغبت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم در نظر گرفته شده و به صورت آنلاین برگزار می شود.

برای شرکت در آزمون نام برده، دانش آموزان می بایست مطابق با مراحل ذیل عمل کنند: 

 • به پورتال همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه کنید و کد ملی و رمز عبور خود را درج نموده و سپس کلمه “ورود” را بفشارید.
 • نقش خود را مشخص کرده و بعد از درج نام مدرسه، بر روی عبارت “تایید” کلیک کنید.
 • از پنل کاربری شخصی گزینه “آزمون های مشاوره ای” را انتخاب نمایید.
 • از این بخش، عبارت “شرکت در آزمون خود ارزیابی” را بفشارید.
 • سپس از قسمت مدیریت، گزینه “دفترچه ها” را برگزینید تا سوالات برای شما نمایش داده شود.
 • برای پاسخ به سوالات این آزمون می بایست یکی از موارد “کاملا موافقم، موافقم، نظری ندارم، مخالفم و کاملا مخالفم” را به عنوان جواب انتخاب کنید.

دریافت کارنامه از سامانه همگام

یکی دیگر از امکانات مهم مورد نظر، مشاهده و دریافت کارنامه از سایت همگام است. دانش آموزان یا والدین محترم برای این منظور می بایست در موعد مقرر به این سامانه مراجعه نموده و مطابق با مراحل ذیل پیش روند.
 • به سایت همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir مراجعه کنید و کد ملی و رمز عبور خود را درج نموده و سپس کلمه “ورود” را انتخاب نمایید.
 • نقش خود را مشخص و بعد از درج نام مدرسه، بر روی عبارت “تایید” کلیک کنید.
 • پس از ورود بر روی گزینه “کارنامه” کلیک کنید.
 • در ادامه با فشردن نوع کارنامه مورد نظر (نهایی، ماهانه و…) می توانید آن را مشاهده کرده و یا از کارنامه پرینت تهیه کنید.

آیا امکان ثبت نام اتباع در سامانه همگام وجود دارد؟

اتباع محصل محترم نیز نیاز به دسترسی به سایت همگام و استفاده از خدمات و امکانات آن خواهند داشت. برای آن دسته از این افراد که دارای شرایط زیر هستند، مانعی جهت ثبت نام و ورود به این سامانه وجود ندارد.

 • دانش آموزان می بایست در مدارس، ثبت نام رسمی شده باشند و این امر مستلزم دارا بودن مدارک لازم (مدارک اقامتی و هویتی قابل قبول) است.
 • ثبت نام افراد ساکن در مناطق ممنوعه تنها در صورتی امکان پذیر است که والدبن ایشان، اقامت قانونی آن منطقه را دارا باشند.
 • کد ملی اتباع در این سامانه 10 رقمی بوده و با 025 آغاز می شود.

 

سوالات متداول

1- سامانه همگام چیست؟

سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir به منظور تسهیل انجام امور مختلف آموزشی و تحصیلی مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم طراحی شده است.

2- چه کسانی می توانند از سامانه همگام استفاده کنند؟

دانش آموزان، کادر اجرایی مدارس، پرسنل آموزش و پرورش و حتی اولیای محصلان می توانند با درج نام کاربری و رمز عبور خود وارد این سامانه شوند.

3- دانش آموزان از چه طریقی می توانند نسبت به دریافت رمز عبور همگام خود اقدام نمایند؟

دریافت رمز عبور همگام دانش آموزی به صورت حضوری و از طریق مراجعه به مدیریت مدرسه امکان پذیر می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱۹ نظر
 1. آیسا

  سلام وقت بخیر ببخشید کلاس دهم رشته تجربی هستم آیا با وجودی که یک ماه از سال تحصیلی میگذره باز میتونم به یکی از رشته های هنرستان تغییر رشته بدم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، بله میتوانید، این مورد را از آموزش و پرورش منطقه پیگیری کنید.

 2. ...

  من هرچی تلاش میکنم سایت برام باز نمیشه

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود سامانه همگام دچار اختلال شده و از دسترس خارج شده است و شما باید به سامانه my.medu مراجعه نمایید.

 3. hossein mirbaghaei

  سلام من کلاس نهم هستم .الان سومین باری هست که دارم ازمون رغبت و توانایی میدم .اما باز هم زده ازمون مجدد , ایا باز هم باید ازمون بدم؟
  باتشکر

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   پیشنهاد می شود از طریق مشاور مدرسه نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه اطمینان حاصل فرمایید.

 4. inthenameofgad

  سلام چرا وقتی میخوام برم سایت ازمون بدم نمیاره

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   احتمالا مشکل به وجوذ آمده به دلیل اختلالات سامانه می باشد.
   پیشنهاد می شود در ساعات آینده مجددا امتحان کنید.

 5. سلام چرا وقتی وارد میشم نمیاره:(

  • ایران مشاوره

   با سلام ، متاسفانه سایت با ترافیک بالایی رو به رو است ، لطفا در زمان های دیگری مجددا امتحان نمائید.

 6. ریحانه لفته اصل

  من میخام وارد سایت ازمون مشاوره ای بشم تا نام کاربردی و رمز عبور را وارد کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام ، متاسفانه سایت با ترافیک رو به روست ، لذا توصیه می شود در ساعات دیگری مجددا امتحان بفرمائید.

 7. H

  سلام
  من وقتی میخواستم وارد سایت بشم تا برای استعداد درخشان ششم به هفتم ثبت نام کنم نوشت که اطلاعات کاربری اشتباه است در حالی که چندین بار امتحان کردم و درست بود؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، احتمالا مشکل از مشخصات همگامتان می باشد ، توصیه می شود با مراجعه به مدیریت مدرسه ، مشخصات جدیدی دریافت نمایید.

 8. بهزاد

  سلام خسته نباشید میخواستم بگم که من وارد سایت کد ملی ورکز عبور به درستی وارد میکنم ولی نمیره توش

  • ایران مشاوره

   با سلام ، به احتمال زیاد مشکل از رمز ورودتان خواهد بود ، توصیه می شود برای رفع مشکل و دریافت رمز دوباره به مدیر مدرسه تان مراجعه نمایید.

 9. بهزاد

  سلام من وارد میشوم اطلاعات به درستی میزنم ولی نمیره توش چیه مشکلش

  • ایران مشاوره

   با سلام ، به احتمال زیاد مشکلات شما مربوط به عدم پایداری سایت و یا رمز ورودتان می باشد ، چنانچه مشکلتان حل نشد می توانید با مراجعه به مدیر مدرسه ، رمز جدیدی را دریافت نمایید.

 10. Nasi

  سلام،من رمز عبور و نام کاربری رو میزنم بعد میاد نقش خود را انتخاب کنید اونارو هم که انتخاب کردم میگه اول باید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید سپس نقش خود را انتخاب کنید ولی من همون اول نام کاربری و رمز عبورو میزنم.لطفا راهنمایی کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام شما می بایست ابتدا کد ملی و رمز همگام خود را وارد نموده و سپس نقش خود و مدرسه در حال تحصیل را انتخاب نمایید.

 11. ـ

  سلام ببخشید من وقتی وارد سایت میشم و اطلاعات رو میزنم مینویسه اطلاعات وارد شده اشتباهه، من چی کارکنم؟(مطمئنم اطلاعات رو درست زدم)

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما میتوانید برای پیگیری و بررسی مشکل به وجود آمده به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نموده و یا در زمان های متفاوت وارد سامانه شوید.

 12. MohammadReza

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم وقتی وارد سایت همگام میشم میزنه این صفحه کار نمی کند ۰ چیکار کنم تا کار کنه بتونم برم تو سایت همگام؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، در حال حاضر سایت همگام دچار اختلال شده است؛ می توانید در ساعات آتی مجددا وارد شوید.

 13. Fatemeh

  سلام
  سایت برای من فقط باز نمیشه یا کلی خرابه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر سایت همگام دچار اختلال شده است؛ در ساعات بعدی مجددا امتحان کنید.

 14. NJ

  ببخشید،ممکنه سایت امروز درست نشه و مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان تموم بشه و جا بمونیم؟
  یا درستش میکنن و زمان رو تمدید میکنن؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است برای اطلاع از آخرین اخبار عضو کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره باشید.

 15. Z H

  سلام برای ثبت نام آزمون ورودی هفتم تیزهوشان وارد سامانه میشدم و همه چیزو دقیق ثبت میکردم وقتی میخواستم ذخیره کنم خطا میداد که پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد…ولی از امروز صبح حتی سایت همگام بالا نمیاد میشه لطفا سریعتر راهنمایی کنید؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، این مشکل به صورت همگانی می باشد لذا شما می بایست در زمان های متفاوت وارد سامانه شوبد.

 16. K

  سلام ببخشید چرا وقتی ک من وارد سایت میشم و لینک رو میزنم هیچی بالا نمیاره‍♀️

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر سایت همگام دچار اختلال شده است؛ در ساعات بعدی مجددا وارد شوید.

 17. F

  سلام وقت بخیر من میخوام برای تیزهوشان هفتم شرکت کنم اما وقتی وارد قسمت مورد نظرم میشم میگه که کاربر گرامی سامانه در حال بروزرسانی است.از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، مطابق با آخرین اطلاعیه ها، زمان ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ آغاز خواهد شد.

 18. مهدیه

  سلام خداقوت نتایج ازمون المپیاد زیست شناسی کی میاد ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج المپیاد مرحله اول منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی باشید.

 19. Ali

  سلام من همچی رو درست میزنم و همچی رو چک کردم ولی ارور میده و میگه اطلاعات شما جهت ورود به سامانه درست نیست چی کار کنم، چون همه موارد هم درست وارد کردم نمیدونم مشکل از کجاست

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، سامانه گاهی اوقات با مشکل رو به روست لذا در زمان های مختلف وارد سایت شوید و مجددا تلاش کنید.

 20. A

  سلام؛من میخام برای هدایت تحصیلی وارد سایت همگام بشم اما پایین صفحه میگه پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده یافت نشده چه کاری باید انجام بدم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر سایت همگام به مشکل برخورده است؛ در ساعات آتی مجددا وارد شوید.

 21. Sh

  سلام
  من میخواهم وارد سایت همگام بشم ولی هرچی کدملی و رمز را میزنم پیام میده رمز وارد شده اشتباهه در صورتیکه دونه دونه عددهاو حروف ها را مطمئنم درست میزنم

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما می توانید رمز ورود به همگام جدید خود را از مدیر مدرسه بگیرید.

 22. مبینا

  سلام من دانش آموزم وقتی کد ملی رو میزنم و رمز عبور رو وارد میکنم میزنه اعتبار نام کاربری تموم شده و باید به مدیر فناوری مراجعه کنم. مدیر فناوری چیه؟ بعد مگه نام کاربری هم اعتبار داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، می بایست نسبت به مراجعه حضوری به مدرسه و دریافت رمز همگام جدید اقدام نمایید.

 23. رضا

  سلام من وقتی وارد سایت همگام میشم ارور میده الان لازم برام از طرف مدرسه ام امتحان گذاشتن کی سایت درست میشه؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر سایت همگام دچار اختلال شده است؛ می توانید در ساعات بعدی مجددا نسبت به ورود اقدام نمایید.

 24. امیرحسین

  سلام وقتی میخوام وارد سایت همگام شم بالا نمیاد مشکل چیه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر سایت همگام دچار اختلال شده است؛ در ساعات آتی نسبت به ورود اقدام نمایید.

 25. یه بنده خدا

  سلام، سایت همگام بالا نمیاد چیکار کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر سایت همگام مشکلی جهت ورود ندارد؛ هم اکنون می توانید با وارد کردن اطلاعات خود وارد سامانه شوید.

 26. فاطمه

  سلام ببخشید کی نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، مطابق با آخرین اطلاعیه ها، لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان پایه های هفتم و دهم، در اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

 27. علی

  باسلام نتایج آزمون ورودی استعدادا های درخشان پایه هفتم کی میاد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، مطابق با آخرین اطلاعیه ها، لیست پذیرفته شدگان آزمون استعدادهای درخشان در اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

 28. F.m

  سلام ببخشید شما میدونید فرم شماره ۷ هدایت تحصیلی رو کجا باید ببینیم

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای مشاهده نتایج هدایت تحصیلی در سامانه پادا وارد قسمت پیش ثبت نام شوید.

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره