تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال های گذشته، دو مرتبه در سال و به منظور جذب نیروی انسانی واجد شرایط در سراسر کشور برگزار می شد. اما در سال جاری نیز همانند سال 98، این آزمون تنها یک مرتبه برگزار خواهد شد. در این آزمون سازمان های مختلفی اعلام علاقه مندی نسبت به جذب نیرو می نمایند. برخی از آن ها عبارت اند از آموزش و پرورش، وزارت نیرو، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و… . داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی دارند، می بایست دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 را به دقت مطالعه کرده و با توجه به زمانی که جهت ثبت نام در نظر گرفته می شود، در سایت مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال جاری از تاریخ 1 مهر ماه آغاز می شود و تا 4 مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 

بر اساس اطلاعیه های موجود، زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در روز جمعه 9 آبان ماه 99 مقرر شده است. بنابراین علاقه مندان شرکت در این آزمون باید در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 آن را مورد مطالعه قرار داده و با کسب اطمینان از داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به نام نویسی نمایند.

ثبت نام این آزمون استخدامی از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه آغاز شذ و تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 29 شهریور ماه ادامه داشت که این بازه از 1 تا 4 مهر ماه 99 تمدید شد و داوطلبان می توانند در این بازه زمانی به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با ارائه مدارک ثبت نام آزمون استخدامی و وارد نمودن مشخصات خواسته شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 را انجام دهند. لازم به ذکر است که مطابق با اطلاعیه مجری برگزاری آزمون مذکور، بازه زمانی مذکور تمدید نخواهد شد. بنابراین داوطلبان می بایست در اولین فرصت اقدامات لازم برای نام نویسی را انجام دهند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

هشتمین دوره آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 99 برگزار خواهد شد. برای شرکت در این آزمون داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ارائه شده است، ثبت کنند. نام نویسی برای آزمون مذکور مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی 99 می باشد و تنها در صورت پرداخت مجاز به ثبت نام خواهید بود. نحوه واریز این وجه به مبلغ 61 هزار تومان و سایر مراحل زیر در راهنمای زیر ارائه شده است.

  1. به سایت برگزار کننده آزمون یعنی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  2. دفترچه و اطلاعیه های مربوطه را مطالعه و بررسی کنید.
  3. از عکس خود که مشخصات آن در دفترچه ذکر شده است فایل اسکن شده تهیه نمایید.
  4. در صفحه مربوطه به پرداخت هزینه، با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود مبلغ ثبت نام را واریز فرمایید.
  5. فرم تقاضانامه اینترنتی که شامل بخش های مربوط به درج مشخصات ثبت نامی شماست، را تکمیل کنید.

تذکر: به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و اطمینان از کامل بودن مدارک، لازم است که آن ها را قبل از اقدام به ثبت نام آماده کرده باشید اما برای این آزمون استخدامی به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، نیاز به ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه نیست. تنها در صورت راه یافتن به مراحل بعدی پذیرش، ارائه آن ها الزامی می باشد.

سازمان های بسیاری در سراسر کشور با عضویت برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به پذیرش نیروی انسانی می پردازند. اما ممکن است در هر دوره، این دستگاه ها و عناوین شغلی مورد نظر با یک دیگر تفاوت داشته باشند. برای حضور در این آزمون، شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده اند، می بایست از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 مطلع بوده و همراه داشتن وسایل مورد نیاز برای حضور در محل اجرای آزمون از جمله کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و کارت شناسایی خود را فراموش نکنند. پس از دریافت کارت چنانچه داوطلبی متوجه وجود هرگونه اشکال در اطلاعات موجود بر روی کارت خود شده باشد باید با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام به مرتفع کردن مشکل نماید.

یکی از پرمتقاضی ترین اعضای دستگاه های اجرایی، سازمان آموزش و پرورش کشور است که معمولا هر سال، عناوین شغلی زیادی با مدارک تحصیلی متفاوت پذیرش می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و همچنین دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانید بر روی لینک های مرتبط کلیک کرده و از جزئیات آن ها آگاه شوید.

 

سوالات متداول

1- مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از چه تاریخی آغاز می شود؟

ثبت نام این آزمون از 20 شهریور آغاز شده و علاقه مندان می توانند در مهلت مجدد ثبت نام از 1 مهر لغایت 4 مهر ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

2- ثبت نام این آزمون استخدامی از چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

3- آیا برای تکمیل مراحل ثبت نام، نیاز به پرداخت هزینه ای وجود دارد؟

بله، داوطلبان موظف اند جهت ثبت نام نویسی خود، هزینه تعیین شده به مبلغ 61 هزار تومان را از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی