تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا دو مرتبه در سال و به منظور جذب نیروی انسانی واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سراسر کشور برگزار می شود. در این آزمون سازمان های مختلفی نسبت به جذب نیرو اعلام علاقه مندی می نمایند که از جمله آن ها می توان به آموزش و پرورش، وزارت نیرو، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و… اشاره نمود. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی را دارند، می بایست دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 را به دقت مطالعه کنند و با توجه به زمانی که در راهنمای این آزمون جهت ثبت نام در نظر گرفته می شود، به سایت مربوطه مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تا روز جمعه 6 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 

داوطلبان می توانند در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 به مطالعه کامل این راهنما بپردازند و سپس در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون استخدامی (که در این مرحله تنها اسکن عکس پرسنلی می باشد) و وارد نمودن مشخصات خواسته شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 را انجام دهند.

لازم است بدانید، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون مذکور به علت مساعد نبودن شرایط از جهت بیماری کرونا با تعویق و تاخیر مواجه شد اما بر اساس آخرین اخبار موجود در زمینه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، ابتدا ثبت نام این آزمون از روز 27 بهمن لغایت 2 اسفند ماه 1400 در نظر گرفته شد اما با انتشار اصلاحیه ای در این خصوص، بازه زمانی ذکر شده تا تاریخ 6 اسفند ماه 1400 مشخص گشت.

لازم به ذکر است به دلیل استقبال متقاضیان و یا به منظور ارائه فرصت مجدد برای بازماندگان از نام نویسی در این آزمون، معمولا بازه زمانی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که جزئیات زمانی این فرآیند در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی می گردد.

توجه: امکان ویرایش یا اصلاح اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در زمان اولیه نام نویسی و تمدید آن محیا می باشد و همچنین هنگام دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در سال 1401 نیز احتمال می رود که مجددا فرصت ویرایش برخی از اطلاعات به داوطلبان داده شود.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

نهمین دوره آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 1400 برگزار خواهد شد. برای شرکت در این آزمون داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ارائه شده است، ثبت کنند. نام نویسی برای آزمون مذکور مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی 1400 می باشد و تنها در صورت پرداخت مجاز به ثبت نام خواهید بود. نحوه واریز این وجه و سایر مراحل در راهنمای زیر شرح داده شده است.

 1. به سایت برگزار کننده آزمون یعنی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 2. دفترچه و اطلاعیه های مربوطه را مطالعه و بررسی کنید.
 3. از عکس خود که مشخصات آن در دفترچه ذکر شده است فایل اسکن شده تهیه نمایید.
 4. در صفحه مربوطه به پرداخت هزینه، با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود مبلغ ثبت نام را واریز فرمایید.
 5. فرم تقاضانامه اینترنتی که شامل بخش های مربوط به درج مشخصات ثبت نامی شماست، را تکمیل کنید.

تذکر: به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و اطمینان از کامل بودن مدارک، لازم است که آن ها را قبل از اقدام به ثبت نام آماده کرده باشید اما برای این آزمون استخدامی به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، نیاز به ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه نیست. تنها در صورت راه یافتن به مراحل بعدی پذیرش، ارائه آن ها الزامی می باشد.

سازمان های بسیاری در سراسر کشور با عضویت برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به پذیرش نیروی انسانی می پردازند. اما ممکن است در هر دوره، این دستگاه ها و عناوین شغلی مورد نظر با یکدیگر تفاوت داشته باشند. برای حضور در این آزمون، شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده اند، می بایست از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 مطلع بوده و به همراه داشتن وسایل مورد نیاز برای حضور در محل اجرای آزمون از جمله کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و کارت شناسایی خود را فراموش نکنند.

پس از دریافت این کارت چنانچه داوطلبی متوجه وجود هرگونه اشکال در اطلاعات موجود بر روی کارت خود شده باشد، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام به رفع کردن مشکل نماید.

یکی از پرمتقاضی ترین اعضای دستگاه های اجرایی، سازمان آموزش و پرورش کشور است که معمولا هر سال، عناوین شغلی زیادی با مدارک تحصیلی متفاوت پذیرش می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و همچنین دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 می توانید بر روی لینک های مرتبط کلیک کرده و از جزئیات آن ها آگاه شوید.

سوالات متداول

1- مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه تاریخی آغاز می شود؟

علاقه مندان می توانند از تاریخ 27 بهمن لغایت 6 اسفند ماه نسبت به نام نویسی در آزمون مربوطه اقدام کنند.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا برای تکمیل مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد؟

بله، داوطلبان موظف اند جهت ثبت نام نویسی خود هزینه قابل پرداخت را از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

 1. سلام،خسته نباشید .من میتونم با مدرک لیسانس علوم کامپیوتر و مدرک حفظ کل قرآن در رشته دبیری معارف اسلامی شرکت کنم؟

 2. سلام خسته نباشید ببخشید از زمانی که دفترچه منتشر بشه چقدر طول میکشه تا آزمون برگزار بشه؟
  ممکنه بعد از منتشر شدن دفتر فقط یک ماه بهمون وقت مطالعاتی بدن؟
  یا قانونی هست ک مثلا حداقل دو ماه فرصت داشته باشیم؟

  • با سلام و درود، مطابق با سنوات گذشته، همزمان با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، تاریخ برگزاری آزمون مشخص می شود. لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شروع زمان ثبت نام، منتشر نشده است.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی