خانه آزمون استخدامی زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا دو مرتبه در سال و به منظور جذب نیروی انسانی واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سراسر کشور برگزار می شود. در این آزمون سازمان های مختلفی نسبت به جذب نیرو اعلام علاقه مندی می نمایند که از جمله آن ها می توان به آموزش و پرورش، وزارت نیرو، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و… اشاره نمود. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی را دارند، می بایست دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را به دقت مطالعه کنند و با توجه به زمانی که در راهنمای این آزمون جهت ثبت نام در نظر گرفته می شود، به سایت مربوطه مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

طبق روال سال های اخیر احتمال می رود که زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال جاری، بهمن ماه باشد.


زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 

داوطلبان می توانند در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 به مطالعه کامل این راهنما بپردازند و سپس در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون استخدامی (که در این مرحله تنها اسکن عکس پرسنلی می باشد) و وارد نمودن مشخصات خواسته شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را انجام دهند.

طبق روال سال های اخیر این احتمال وجود دارد که زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال جاری بهمن ماه باشد. لذا به شما متقاضیان محترم پیشنهاد می شود که جهت دریافت اطلاعات و آگاهی بیشتر در این زمینه در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

لازم به ذکر است به دلیل استقبال متقاضیان و یا به منظور ارائه فرصت مجدد برای بازماندگان از نام نویسی در این آزمون، معمولا بازه زمانی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

نهمین دوره آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 1402 برگزار خواهد شد. برای شرکت در این آزمون داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ارائه شده است، ثبت کنند. نام نویسی برای آزمون مذکور مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی 1401 می باشد و تنها در صورت پرداخت مجاز به ثبت نام خواهید بود. نحوه واریز این وجه و سایر مراحل در راهنمای زیر شرح داده شده است.

 • به سایت برگزار کننده آزمون یعنی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

اولین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • بر روی ” دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی 1401 “ ضربه بزنید.

دومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش

 • در صفحه رو به رو از منوی سمت راست صفحه بر روی ” خرید کارت اعتباری “ کلیک کنید.

سومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در صفحه مربوطه تیک سریال ثبت نام دهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را فعال نموده و سپس بر روی ” تایید و ادامه “ کلیک کنید.

 • فرم تقاضانامه اینترنتی که شامل بخش های مربوط به درج مشخصات ثبت نامی شماست، را تکمیل کنید و ” تایید و ادامه “ را بفشارید.

 • در صفحه مقابل در صورت صحیح بودن اطلاعات بر روی ” ادامه روند پرداخت “ کلیک نمایید.

 • شماره کارت و اطلاعات بانکی خود را به صورت کامل تکمیل نموده و روی ” پرداخت “ ضربه بزنید.

 • پس از خرید کارت اعتباری، هم اکنون مجددا به صفحه نخست منتقل خواهید شد در این صورت روی ” تایید و ادامه گام بعدی “ کلیک نمایید.

 • شماره سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی را در کادر ها خالی مربوطه وارد نموده و روی ” ورود به سیستم “ کلیک کنید.

 • پس از طی این مراحل عکس خود را با فرمت jpg انتخاب کرده و روی ” تایید و ادامه “ فشار دهید.

 • و در پایان پس از طی مراحل بعدی کد رهگیریر دریافت خواهید کرد، پس از دریافت آن ثبت نام شما نهایی شده است.

تذکر: به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و اطمینان از کامل بودن مدارک، لازم است که آن ها را قبل از اقدام به ثبت نام آماده کرده باشید اما برای این آزمون استخدامی به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، نیاز به ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه نیست. تنها در صورت راه یافتن به مراحل بعدی پذیرش، ارائه آن ها الزامی می باشد.

سازمان های بسیاری در سراسر کشور با عضویت برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به پذیرش نیروی انسانی می پردازند. اما ممکن است در هر دوره، این دستگاه ها و عناوین شغلی مورد نظر با یکدیگر تفاوت داشته باشند. برای حضور در این آزمون، شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده اند، می بایست از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 مطلع بوده و به همراه داشتن وسایل مورد نیاز برای حضور در محل اجرای آزمون از جمله کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و کارت شناسایی خود را فراموش نکنند.

پس از دریافت این کارت چنانچه داوطلبی متوجه وجود هرگونه اشکال در اطلاعات موجود بر روی کارت خود شده باشد، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام به رفع کردن مشکل نماید.

یکی از پرمتقاضی ترین اعضای دستگاه های اجرایی، سازمان آموزش و پرورش کشور است که معمولا هر سال، عناوین شغلی زیادی با مدارک تحصیلی متفاوت پذیرش می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 و همچنین دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 می توانید بر روی لینک های مرتبط کلیک کرده و از جزئیات آن ها آگاه شوید.

 

 

سوالات متداول

1- مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام این آزمون هنوز به صورت دقیق مشخص نم یباشد اما احتمال می رو که طبق روال سال های اخیر در آذر ماه باشد.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 از چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا برای تکمیل مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد؟

بله، داوطلبان موظف اند جهت ثبت نام نویسی خود هزینه قابل پرداخت را از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ نظر
 1. سلام ازمون آموزش و پرورش همین ماه برگزار میشه ؟

 2. با سلام فوق دیپلم رشته مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور
  و البته در حال ادامه تحصیل هستم
  میتونم منم ثبت نام بکنم

 3. سلام بدون کارت پایان خدمت هم میشه ثبت نام کرد چون دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد میباشم

 4. سلام میشه استان های دیگرو انتخاب کرد مثل پارسال

 5. با سلام،من لیسانس علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری هستم،داخل دفترچه برای دبیر علوم اجتماعی نوشته علوم اجتماعی(لیسانس،فوق لیسانس)،آیا من میتونم ثبت‌نام کنم؟

  • با سلام و احترام، مطابق با آخرین اطلاعیه از سوی آموزش و پرورش، شما می توانید برای عنوان شغلی دبیری علوم اجتماعی ثبت نام نمایید.

 6. سلام من هنوز مدرک کارشناسی رشته مشاوره رو نگرفتم باید برای ثبت‌نام مدرک رو فوق دیپلم بزنم یا لیسانس ؟واینکه با رشته مشاوره میتونم به عنوان دبیری تاریخ شرکت کنم؟؟

 7. شمس اله یوسفوند

  سلام دانشجوی ترم آخر کارشناسی میتونه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنه؟

  • با سلام و احترام، مهلت دقیق فراغت از تحصیل شما در دفترچه استخدامی آموزش و پروش، ذکر می شود که دفترچه جدید تا کنون منتشر نشده است.

 8. اصغر حمیدی فرد

  سلام خسته نباشید یک سوال متولدین ۶۴ می توانند ثبت نام کنند یا خیر این حق ماست که باید ثبت نام کرد

  • با سلام شرایط سنی برای آزمون آموزش و پرورش حداکثر ۳۶ سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس ، داشتن ۴۰ سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس ، دارا بودن حداکثر ۴۵ سال برای دارندگان مدرک دکتری می باشد. لازم به ذکر است جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند و همچنین، برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه ۵ سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.
   به ازای تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به شرط سنی داوطلبان اضافه خواهد شد.

 9. سلام،خسته نباشید .من میتونم با مدرک لیسانس علوم کامپیوتر و مدرک حفظ کل قرآن در رشته دبیری معارف اسلامی شرکت کنم؟

 10. سلام خسته نباشید ببخشید از زمانی که دفترچه منتشر بشه چقدر طول میکشه تا آزمون برگزار بشه؟
  ممکنه بعد از منتشر شدن دفتر فقط یک ماه بهمون وقت مطالعاتی بدن؟
  یا قانونی هست ک مثلا حداقل دو ماه فرصت داشته باشیم؟

  • با سلام و درود، مطابق با سنوات گذشته، همزمان با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، تاریخ برگزاری آزمون مشخص می شود. لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شروع زمان ثبت نام، منتشر نشده است.

مشاوره استخدامی پیج کنکور