تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا دو مرتبه در سال و به منظور جذب نیروی انسانی واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سراسر کشور برگزار می شود. در این آزمون سازمان های مختلفی نسبت به جذب نیرو اعلام علاقه مندی می نمایند که از جمله آن ها می توان به آموزش و پرورش، وزارت نیرو، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و… اشاره نمود. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی را دارند، می بایست دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 را به دقت مطالعه کنند و با توجه به زمانی که در راهنمای این آزمون جهت ثبت نام در نظر گرفته می شود، به سایت مربوطه مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در نیمه دوم اردیبهشت ماه، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 

بر اساس آخرین اخبار موجود در زمینه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، ثبت نام این آزمون از روز 23 لغایت 31 اردیبهشت ماه 1400 در نظر گرفته شده است. داوطلبان می توانند ابتدا در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 که اواخر فروردین ماه می باشد به مطالعه کامل راهنمای مربوطه بپردازند و پس از آن، در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با ارائه مدارک ثبت نام آزمون استخدامی (که در این مرحله تنها اسکن عکس پرسنلی می باشد) و وارد نمودن مشخصات خواسته شده، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 را انجام دهند.

لازم به ذکر است به دلیل استقبال متقاضیان و یا به منظور ارائه فرصت مجدد برای بازماندگان از نام نویسی در این آزمون، معمولا بازه زمانی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت اما به دلیل مشخص نبودن این روند، شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوید. 

توجه: امکان ویرایش یا اصلاح اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در زمان اولیه نام نویسی و تمدید آن محیا می باشد.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

نهمین دوره آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 1400 برگزار خواهد شد. برای شرکت در این آزمون داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ارائه شده است، ثبت کنند. نام نویسی برای آزمون مذکور مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی 1400 می باشد و تنها در صورت پرداخت مجاز به ثبت نام خواهید بود. نحوه واریز این وجه و سایر مراحل در راهنمای زیر شرح داده شده است.

  1. به سایت برگزار کننده آزمون یعنی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  2. دفترچه و اطلاعیه های مربوطه را مطالعه و بررسی کنید.
  3. از عکس خود که مشخصات آن در دفترچه ذکر شده است فایل اسکن شده تهیه نمایید.
  4. در صفحه مربوطه به پرداخت هزینه، با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود مبلغ ثبت نام را واریز فرمایید.
  5. فرم تقاضانامه اینترنتی که شامل بخش های مربوط به درج مشخصات ثبت نامی شماست، را تکمیل کنید.

تذکر: به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و اطمینان از کامل بودن مدارک، لازم است که آن ها را قبل از اقدام به ثبت نام آماده کرده باشید اما برای این آزمون استخدامی به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، نیاز به ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه نیست. تنها در صورت راه یافتن به مراحل بعدی پذیرش، ارائه آن ها الزامی می باشد.

سازمان های بسیاری در سراسر کشور با عضویت برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به پذیرش نیروی انسانی می پردازند. اما ممکن است در هر دوره، این دستگاه ها و عناوین شغلی مورد نظر با یکدیگر تفاوت داشته باشند. برای حضور در این آزمون، شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده اند، می بایست از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 مطلع بوده و همراه داشتن وسایل مورد نیاز برای حضور در محل اجرای آزمون از جمله کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و کارت شناسایی خود را فراموش نکنند. پس از دریافت کارت چنانچه داوطلبی متوجه وجود هرگونه اشکال در اطلاعات موجود بر روی کارت خود شده باشد، می بایست با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام به رفع کردن مشکل نماید.

یکی از پرمتقاضی ترین اعضای دستگاه های اجرایی، سازمان آموزش و پرورش کشور است که معمولا هر سال، عناوین شغلی زیادی با مدارک تحصیلی متفاوت پذیرش می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و همچنین دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 می توانید بر روی لینک های مرتبط کلیک کرده و از جزئیات آن ها آگاه شوید.

 

سوالات متداول

1- مهلت نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام این آزمون از 23 اردیبهشت ماه آغاز و تا 31 اردیبهشت تعیین شده و علاقه مندان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا برای تکمیل مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400، نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد؟

بله، داوطلبان موظف اند جهت ثبت نام نویسی خود، هزینه قابل پرداخت را از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی