خانه آزمون استخدامی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

کارت شرکت در آزمون استخدامی اجرایی 1401
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

داوطلبان جهت حضور در حوزه امتحانی برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیازمند کارت ورود به جلسه هستند. این کارت حاوی اطلاعات شخصی و شماره داوطلبی فرد بوده و معمولا 3 الی 4 روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر و به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد. داوطلبان موظف اند که در زمان مقرر شده در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی به سایت مذکور مراجعه نموده و نسخه چاپی کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در زمان مقرر به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

داوطلبانی که ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی دستگاه های اجرایی را انجام داده اند، برای حضور پیدا کردن در حوزه امتحانی موظف به رعایت برخی الزامات از جمله به همراه داشتن کارت ورود به جلسه هستند. این کارت به طور معمول هر سال حدود 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود که تاریخ دقیق آن از طریق اطلاعیه های سایت سازمان سنجش و همچنین دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401 در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 هنوز مشخص نیست اما سال گذشته این کارت در اواخر تیر ماه یعنی 3 روز قبل از اجرای آزمون منتشر شد. پیش بینی می شود که برای سال آتی کارت شرکت در این آزمون 3 روز پیش از برگزاری آن از طریق سایت سازمان سنجش در دسترس افراد قرار بگیرد. لذا پیشنهاد می کنیم که در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام آزمون های استخدامی ما عضویت داشته باشید تا به محض انتشار هر گونه خبر در این زمینه، از آن آگاهی یابید.

توجه: در صورتی که شرکت کنندگان همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی خود را فراموش کنند، از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت به عمل آورده می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

افرادی که برای حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود می نمایند، می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. متقاضیان توجه داشته باشند که به محض انتشار کارت، به دریافت آن اقدام نموده و این کار را به روز آخر موکول نکنند چرا که ممکن است، در مندرجات کارت خطا و نقصی وجود داشته باشد. در این صورت می بایست در اسرع وقت با مراجعه به سایت مذکور و یا باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 به مرتفع کردن مشکل بپردازند.

 • ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب کنید.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • اکنون روی لینک فعال “کارت شرکت در دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (ویژه رشته های شغلی دستگاه های اجرایی به غیر از آموزش و پرورش) در سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • در این صفحه می توانید، اطلاعات خواسته شده را به 4 روش زیر وارد نموده و پس از فشردن کلید “جستجو” وارد پنل کاربری خود شوید. (دقت کنید، موارد خواسته شده همان اطلاعات زمان نام نویسی شما می باشد.)
 1. شماره پرونده  و شماره سریال ثبت نام
 2. شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام
 3. شماره پرونده و کد ملی
 4. شماره پرونده و شماره داوطلبی

مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

بعد از ورود به سیستم ابتدا صحت اطلاعات خود را تایید نموده و سپس با کلیک بر روی قسمتی که به عنوان چاپ کارت قرار گرفته است، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون حاوی اطلاعات مهمی است که نشان دهنده هویت افراد شرکت کننده می باشد. با توجه به اهمیت صحت اطلاعات درج شده بر روی این کارت که منجر به شناسایی دقیق افراد می شود، اطمینان از درستی مندرجات آن بسیار حائز اهمیت است. گاها شرکت کنندگان متوجه اطلاعات اشتباهی شده یا خود مسبب مخدوش شدن و ایجاد صدمه بر روی کارت شوند که در چنین مواردی باید اقدام به رفع مشکل به وجود آمده نمایند.

یک سری از اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه را می توان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 به صورت اینترنتی ویرایش کرد. این اطلاعات شامل تصحیح دین، تاریخ فارغ التحصیلی، اخرین مدرک و سهمیه ایثارگران و… می باشد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

در هر استان باجه های رفع نقص به منظور تسهیل در خدمت رسانی و برطرف نمودن سریع اشکالات موجود بر روی کارت ورود به جلسه ایجاد شده است. داوطلبان می توانند در زمان مقرر که از سوی سایت سازمان سنجش اعلام می شود، جهت رفع خطاهای احتمالی به این مراکز به صورت حضوری مراجعه کنند.

موارد مراجعه به باجه های رفع نقص کارت 

 • اگر اطلاعات هویتی به صورت ناقص یا اشتباه درج شده اند، با به همراه داشتن مدارک شناسایی به باجه های رفع نقص مراجعه کنید.
 • درصورتی که عکس درج شده بر روی کارت متعلق به شخص دیگری بوده و یا واضح نمی باشد، 2 قطعه عکس 4×3، کارت ملی یا شناسنامه عکس دار را به مسئول مربوطه در باجه رفع نقص تحویل دهید.
 • اگر اطلاعات درج شده برای شما خوانا نیست، نیازی به ارائه مدارک نبوده و فقط لازم است که در اولین فرصت به نزدیک ترین باجه مراجعه کنید.
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

تاریخ دقیق انتشار این کارت برای آزمون سال 1401 هنوز مشخص نیست اما معمولا 3 روز قبل از اجرای آن قابل دریافت است.

2- کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org کارت خود را دریافت نمایند.

3- آیا امکان ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 وجود دارد؟

بله، در صورت مشاهده هر گونه مشکل می توان آن را به صورت اینترنتی یا حضوری در باجه های رفع نقص بر طرف نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۴ نظر

 1. سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین؛
  داوطلبی که ساکن شهرری ناحیه یک هست میتونه بومی شهرری ناحیه دو باشه و رشته های ناحیه دو را به عنوان داوطلب بومی انتخاب کنه ؟

  • با سلام و درود، با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان شهر تهران مجاز به استفاده از سهمیه بومی نمی باشند.

 2. سلام حتما باید بومی هم بزنیم…یا فرقی ندارد .برای همه هست

  • با سلام، در صورتی که محل خدمت شما بومی گزینی دارد و شما بومی همان محل انتخابی می باشید، می بایست ” گزینه بومی هستم ” را انتخاب کنید. لازم به ذکر است اولویت پذیرش، با داوطلبان بومی می باشد.

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما