تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

کارت شرکت در آزمون استخدامی اجرایی 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

داوطلبان جهت حضور یافتن در حوزه امتحانی برای شرکت در آزمون های استخدامی مانند تمام آزمون های دیگر، نیازمند کارت ورود به جلسه هستند. این کارت حاوی اطلاعات شخصی فرد بوده و به صورت اینترنتی قابل دریافت می باشد. داوطلبان موظف اند در زمان مقرر شده در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 99، به سایت مربوطه مراجعه نموده و نسخه چاپی کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند. این کارت معمولا چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی 99، منتشر شده و قابل دانلود می باشد. بنابراین بهتر است دریافت آن را به روزهای آخر موکول نکنید.

کارت ورود به جلسه آزمون های استخدامی در 7 دی ماه سال جاری، به صورت اینترنتی از سایت سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

داوطلبانی که ثبت نام آزمون استخدامی را انجام داده اند و قصد دارند خود را برای شرکت در هشتمین نوبت برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی آماده کنند، می بایست بدانند که برای حضور پیدا کردن در حوزه امتحانی موظف به رعایت برخی الزامات از جمله به همراه داشتن کارت ورود به جلسه هستند.

این کارت به طور معمول هرسال حدود 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. بر همین مبنا با توجه به این که آزمون سال جاری در تاریخ 11 و 12 دی ماه 99 برنامه ریزی شده است، داوطلبان می توانند در تاریخ 8 دی ماه با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

توجه: در صورتی که شرکت کنندگان همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی خود را فراموش کنند، از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت به عمل آورده می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

افرادی که برای حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود می نمایند، می بایست به محض انتشار کارت، به دریافت آن اقدام نموده و این کار را به روز آخر موکول نکنند چرا که ممکن است در مندرجات روی کارت یا آن ها خطا و نقصی وجود داشته باشد یا متوجه وجود عکس داوطلب دیگری به جای عکس خود بشوند. در این صورت می بایست در اسرع وقت با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، به مرتفع کردن مشکل بپردازند. دریافت این کارت طی مراحل زیر انجام می گیرد.

 • ابتدا باید وارد “سایت سازمان سنجش آموزش کشور” به نشانی sanjesh.org شوید که ثبت نام خود را در آن، انجام داده اید.
 • اطلاعات خواسته شده، اعم از کد ملی (یا شماره شناسنامه) و کد رهگیری ثبت نام را وارد کنید.
 • درصورتی که کادرهای موجود را به درستی تکمیل کنید، وارد پروفایل کاربری خود خواهید شد.
 • با کلیک بر روی قسمتی که به عنوان چاپ کارت قرار گرفته است، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت نمایید.

با انجام دادن 4 مرحله فوق، می توانید به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است؟

اطلاعات روی کارت، چکیده ای از مشخصات مهمی است که هنگام ثبت نام، در سایت مربوطه وارد نموده اید. به طور کلی می توان گفت شامل موارد زیر می باشد.

 • نام و نام خانوادگی
 • شماره شناسنامه
 • شماره داوطلبی
 • حوزه امتحانی
 • ساعت و محل برگزاری آزمون
 • عنوان شغلی انتخابی و دستگاه اجرایی مربوطه

برای این که افراد مجاز به حضور در جلسه آزمون شوند، لازم است دارای کارت ورود به جلسه و یک کارت شناسایی که نشان دهنده هویت آن ها است باشند در غیر این صورت امکان شرکت کردن در آزمون از آن ها سلب خواهد شد. حوزه امتحانی داوطلبان، با توجه به محل اقامتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اند، تعیین می شود اما نکته قابل توجه این است که صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، به معنای تایید اطلاعات وارد شده توسط متقاضی نیست. چرا که مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 شرکت کننده، پس از برگزاری آزمون فراگیر استخدامی و در روز مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 توسط سازمان های مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 را دریافت نماییم؟

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 8 دی ماه قابل دریافت می باشد.

2- کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

3- چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی درج شده است؟

مندرجات این کارت شامل مشخصات هویتی و ثبت نامی آن ها به همراه عکس داوطلب و همچنین زمان و آدرس محل برگزاری آزمون می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

 1. سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین؛
  داوطلبی که ساکن شهرری ناحیه یک هست میتونه بومی شهرری ناحیه دو باشه و رشته های ناحیه دو را به عنوان داوطلب بومی انتخاب کنه ؟

  • با سلام و درود، با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان شهر تهران مجاز به استفاده از سهمیه بومی نمی باشند.

 2. سلام حتما باید بومی هم بزنیم…یا فرقی ندارد .برای همه هست

  • با سلام، در صورتی که محل خدمت شما بومی گزینی دارد و شما بومی همان محل انتخابی می باشید، می بایست ” گزینه بومی هستم ” را انتخاب کنید. لازم به ذکر است اولویت پذیرش، با داوطلبان بومی می باشد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی