جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از آن جا که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده ابهامات زیادی برای داوطلبان بوجود آمده و این مسئله باعث شده داوطلبان زیادی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس گرفته و سوالاتی در رابطه با اینکه آیا زمان و سایت اعلام نتایج آزمون سراسری و آزاد نیز یکسان است؟ آیا زمان و سایت انتخاب رشته آزمون سراسری و آزاد نیز به دلیل ادغام آزمون، یکسان است یا خیر؟ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به طور مفصل در رابطه با زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری ، نحوه مشاهده آزمون کارشناسی ارشد سراسری و زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری بپردازیم.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 جهت مشاهده نتایج بایستی در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

تمامی مراحل آزمون کارشناسی ارشد سراسری, اعم از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری ، انتشار دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری ، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری  از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. بنابراین برای مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در زمان تعیین شده بایستی به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایید، لازم به ذکر است که نتایج این آزمون حساس در روز 12 شهریور ماه 97 قابل مشاهده خواهد بود. شما می توانید برای دریافت نتایج خود وارد سایت سازمان سنجش شده سپس وارد بخش کارشناسی ارشد شده و در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد بر روی گزینه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 کلیک نمایید. پس از انجام این مراحل دو روش جهت مشاهده نتایج آزمون پیش روی شما قرار می گیرد:

  • در روش اول بایستی از طریق کد پیگیری ثبت نام و شماره پرونده نتایج را مشاهده نمایید.
  • در روش دوم امکان مشاهده نتایج از طریق وارد کردن شماره پرونده، سال تولد و کد ملی برای شما فراهم خواهد بود.

زمان مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه سال جاری ( 1397 ) برگزار می گردد. نتایج آزمون نیز تقریبا یک ماه بعد یعنی در خرداد ماه اعلام خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 – 98 اعلام نشده است ولی به محض اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 در همین صفحه و کانال تلگرام کارشناسی ارشد به اطلاعتان خواهیم رساند. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97  و باشید تا زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از دست ندهید.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

داوطلبانی که نسبت به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام شده ثبت نمایند. برای این کار ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید.

در مرحله بعدی همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک کنید.

اطلاعات خواسته شده را که در تصویر زیر نشان داده شده ، وارد نمایید و بر روی گزینه تایید را کلیک کنید.

به این ترتیب یک رمز عبور برای شما ارسال می شود. پس از دریافت رمز عبور مجددا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و مجددا بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک نمایید و پس از آن طبق تصویر زیر بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم طبق تصویر زیر پنجره ای باز می شود که بایستی نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که می توانید متن اعتراض خود را وارد کنید و با کلیک بر روی گزینه ارسال اعتراض شما ثبت می شود. پس از رسیدگی به اعتراضات مجددا وارد سیستم شده و سپس می توانید نتیجه رسیدگی به اعتراضتان را از طریق همان رمز عبور دریافتی مشاهده نمایید.

چنانچه هنگام ثبت اعتراض خود نسبت به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 به مشکلی برخورد کردید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره